Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 ziga
#5810
Slika

:arrow: Torek, 27. aprila izkoristite za tek pri Kamniku. Prvi štart bo ob 10. uri, dolžine prog pa 500, 1000 in 2000 metrov za mladino in otroke ter 5 in 10 kilometrov za odrasle.

Za mlade štartnine ne bo, ostali pa imejte s seboj po 1500 tolarjev.

Informacije: 031 318988
Uporabniški avatar
 Dule
#5829
Spet en luštkan tek po gozdnih poteh in neokrnjeni naravi. Teren razgiban, tudi kar nekaj vzpona, skratka pridem tudi letos :wink:
 Nataša
#5830
jst tud pridm!!
Uporabniški avatar
 vanja
#5906
Hoj!

A bi lahko bil kdo toliko usluzen, pa mi podrobneje razlozil, kje je sploh to :?: Bi tud js rada sla tect :D

Baj de vej, a ni fajn ko je koncno lepo vreme?

Pozdravcki!
Uporabniški avatar
 Dule
#5923
vanja napisal/-a:Hoj!

A bi lahko bil kdo toliko usluzen, pa mi podrobneje razlozil, kje je sploh to :?: Bi tud js rada sla tect :D

Baj de vej, a ni fajn ko je koncno lepo vreme?

Pozdravcki!


Mekinje to je tik nad Kamnikom v smeri proti Stahovici na levi strani reke Kamniške Bistrice. Start je pri samostanu (ali cerkvi ne vem točno kaj je) :wink: .
 Nataša
#5928
ko prideš v Kamnik, se orientiraš po veliki in dolgi rumeni stavbi (cerkvi) v smeri proti planinam.

Dule, to je Uršulinski samostan. Pred par meseci pa so tam ubili tudi župnika. Skratka, zanimivi kraji :roll: :roll:

mrbit bom celo mojga fotra prepričala, da pride tečt...to bo še hec :D
 Nataša
#5929
Dule, ti si očitno že tekel v Mekinjah - kje pa gresta 5 in 10km progi? sem iskala informacije na netu pa ni nič. tale KGT Papež je bolj šlampaste sorte, kar se urejanja spletnih strani tiče... :cry:
Uporabniški avatar
 Dule
#5991
Nataša napisal/-a:Dule, ti si očitno že tekel v Mekinjah - kje pa gresta 5 in 10km progi? sem iskala informacije na netu pa ni nič. tale KGT Papež je bolj šlampaste sorte, kar se urejanja spletnih strani tiče... :cry:


Nataša, to pa je čisto enostavno: 5km je en krog, 10 km pa dva kroga :wink: .

KGT Papež pa mislim da ni (glavni) organizator :?: :roll:
 Nataša
#5992
ja, po krivem sem Papeža obtožla...kakšen greh!!

Dule, krog že, sam kje?? se štarta gor naprej proti Godiču, al nazaj tja k je stadion...??
Uporabniški avatar
 Dule
#5996
Nataša napisal/-a:ja, po krivem sem Papeža obtožla...kakšen greh!!

Dule, krog že, sam kje?? se štarta gor naprej proti Godiču, al nazaj tja k je stadion...??


Nataša, žal to pa presega moje poznavanje kraja.
V glavnem se skoz teče po gozdu, pa nekaj po makedamski gozdni poti.
Nobenga stadiona ali pa kraja Godiča ni, samo narava 8) .

Letos moram paziti, da ne zamudim starta kot lani. Najprej so startali otroci in jaz sem se ogreval okoli po gmajni in ko pridem na start sem izvedel da so moji konkurenti štartali že pred petimi minutami. Potem pa sem jih lovil celo progo, vendar so imeli žal preveč prednosti.. :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA