Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#5845
V soboto dne 24.04.2004 bo v SELU na Goričkem II.tek za Pomurski pokal.
* Štart teka je ob 14.00 uri
* Štart pohoda je ob 10 uri - hodi se cca.4 ure
* Štartnina je 500 Sit za šoloobvezne otroke, članice in člani 1000 Sit
* malica + okrepčila ob progi

Po teku družabno srečanje ! :D :D :D

Vabljeni !
Uporabniški avatar
 Z*
#5854
Uf, na lanski tekmi smo imeli kar najboljši bograč :D in najbolj domiselne "stopničke" za zmagovalce Slika - dokazi na fotkah iz arhiva: http://www.oks-zsz.si/slo_tece/fotogalerija.asp?l=2003.
Tek je ves čas dobesedno mehak, po polju med njivami in malček po pravkar ozelenelem pomladanskem gozdičku. Privlačno je tudi za gledalce, saj vidijo vseskozi skoraj celotno traso raaavne proge (kje si, Fotr, ravnina!!). Po tekmi se splača sprehoditi 200 m do slavne najstarejše rotunde v Sloveniji (imam prav, Recko?) - če bo treba, jo bodo odprli samo za vas, kot so jo lani zame, saj bo nosilka ključa verjetno med gledalci ali udeleženci pohoda. Ja, tudi pohoda se množično udeležijo, kapo dol pred Prekmurci...Slika
Uporabniški avatar
 Fotr
#5866
Z* napisal/-a:...celotno traso raaavne proge (kje si, Fotr, ravnina!!)

Za prmej duš se bom kmalu udeležil ene tekme v ravninskem delu Slovenije, :!: tile klanci mi že najedajo živce. :? Že tako nimam nobene brzine, potem pa še navzgor vleči 100 kil... :shock: Samo še pregledam koledar tekem v Prekmurju, potem pa bom enega izbral... :D Bomo videli, ali me mučijo samo klanci :? ali tudi ravnina! :cry:
Uporabniški avatar
 Recko
#5905
Prav imaš Z*, tudi letos je proga speljana podobno kot lani !?
Kaj se pa tiče hrane :D :D , hammm mislim, da so nam organizatorji preskrbeli nekaj dobrega, pa tudi dobre domače k............. ne bo manjkalo !? :?:

Zato vabljeni na ravninoooo :!: :!: in na prelepo Goričko.
Uporabniški avatar
 Z*
#5920
Fotr napisal/-a:Bomo videli, ali me mučijo samo klanci :? ali tudi ravnina! :cry:

Če te bo mučila tudi ravnina, se še vedno lahko vrneš na klance. :P Večina pomurskih tekov je ravninskih, ja, kaj če človek drugega pričakovati?! Toda med imenitnimi teki mi je bil lani najljubši tek na Grad, ki je edini "gorski" - ne le, da sem sopla in hropla, prav krulila sem od hudega po tistih klančinah - bi mi šlo na smeh, če bi se bila zmožna smejati :D
Si se pa kar spremenil zadnje čase, Fotr, izgleda, da ob vseh teh treningih ni več časa za britje?! :shock: :P Sem poznala včasih enega Ferenca Joško, ki ti je bil čisto malo podoben - na sliki, seveda. :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#5922
V Poletu piše, da je tek v Selu pri Moravskih Toplicah v nedeljo, 25. aprila ob 14.00. :?: Zdaj pa ne vem, katera informacija je ta prava. :?:
Nazadnje spremenil Fotr, dne 22 Apr 2004, 13:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Z*
#5925
Prav je tako, kot pravi Recko, on je šef :!: , torej:
V soboto, dne 24.04.2004, bo v SELU na Goričkem II. tek za Pomurski pokal.
V Poletu se večkrat zgodi kaka taka datumska nerodnost. Ura je pa prava - ob 14h. Popoldne pa zato, da lahko tudi Gorenjci malo poležite, pa še vedno brez hude muje in strogo po CPP ujamete tekmo. :lol:
Uporabniški avatar
 Recko
#5932
HVALLA Z* ! :D :D

Tako kot si napisala, žal se je v POLETU zgodil lapsus glede datuma ! :?: :?:

Pa vseeno Vas pričakujemo :!: :?: :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA