Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#137652
cvalenti napisal/-a:
Bojan Ambrožič napisal/-a:Dejstvo je, da sem trenutno pripravljen in imam čas. Kako bo pa drugo leto pa ne morem predvideti.

Poglej Bojan,eno leto si pripravljen bolje eno leto pač slabše,če si tekmovalen in vem,da si,boš drugo leto za samega "kralja"pripravljen bolje.
Sam osebno ne bom tekmoval,vsekakor bom prišel navijati in za vas tekmovalce bom vodonosec in imamo štart že ob 6 zjutraj.Če boš na kokrškem sedlu še svež ,prileti do vrha,da se spoznamo,saj bo kar dosti forumovcev,samo nekateri o tem nič ne pišejo.
Pa še nekaj.Nekateri te obtožujejo ,da si žgoljo in neučakan,jaz pa pravim,da je prav tako,da si "naspidiran" le pravi čas moraš explodirati :lol:
Vso srečo vsem tekmovalcem in vsekakor že vnaprej čestitke,saj to je max garanje od 1,5-2,5 ure,pomoje ,da te še nohti pečejo ,kaj šele noge.




Kar pocukaj me za rokav.

Se vidimo na vrhu!


Jaz v svojih veseljih ne vidim nič slabega (ukvarjam se tudi s še nekaterimi drugimi relativno redkimi hobiji). Vedno moraš imeti v življenju pred sabo najmanj en cilj. Če tega ni, živiš brez smisla. Če grem komu na živce s svojem početjem/vedenjem pa pač ne morem pomagati. Tega sem v glavnem vajen.


Uživajte na dirki in lep pozdrav
Uporabniški avatar
 Lepachuzes
#137685
Bojan Ambrožič napisal/-a:
cvalenti napisal/-a:
Bojan Ambrožič napisal/-a:

Poglej Bojan,eno leto si pripravljen bolje eno leto pač slabše,če si tekmovalen in vem,da si,boš drugo leto za samega "kralja"pripravljen bolje.
Sam osebno ne bom tekmoval,vsekakor bom prišel navijati in za vas tekmovalce bom vodonosec in imamo štart že ob 6 zjutraj.Če boš na kokrškem sedlu še svež ,prileti do vrha,da se spoznamo,saj bo kar dosti forumovcev,samo nekateri o tem nič ne pišejo.
Pa še nekaj.Nekateri te obtožujejo ,da si žgoljo ....


emm...cvalenti...bi lahko nam laikom pojasnil kaj beseda žgoljo...sploh pomeni...newem no ampak zdi se mi da tu nekateri pišejo o stvareh o katerih se jim ne sanja....





Bojan Ambrožič napisal/-a:Še vedno lahko odstopim, če mi ne bo šlo...



no vidiš...tako razmišljanje mi pa ni všeč...najprej govoriš o nekem lahkotnem teku na vrh, potem pa razmišljaš o odstopu...mislm jaz ne wem, te ne poznam in nisem strokovnjak a vendar se mi zdi, da je vztrajnost in trma tisto kar odlikuje gorske tekače...verjemi mi...spremljam tekme v gorskem teku in pravi tekači vselej odstopijo zgolj ob dejavniku kot je poškodba ali kaj podobnega....seveda se najdejo tudi taki šalabajzerji ki jim ne gre, pa prenehajo...ampak to zame ni športnik...no kakorkoli že...bojan ti daj vse od sebe pa bo šlo


lp
 zile
#137690
Kdaj je sploh štart? Na strani imajo napisan samo datum :?
Uporabniški avatar
 cvalenti
#137694
Lepachuzes napisal/-a:
Bojan Ambrožič napisal/-a:
cvalenti napisal/-a:
Bojan Ambrožič napisal/-a:

Poglej Bojan,eno leto si pripravljen bolje eno leto pač slabše,če si tekmovalen in vem,da si,boš drugo leto za samega "kralja"pripravljen bolje.
Sam osebno ne bom tekmoval,vsekakor bom prišel navijati in za vas tekmovalce bom vodonosec in imamo štart že ob 6 zjutraj.Če boš na kokrškem sedlu še svež ,prileti do vrha,da se spoznamo,saj bo kar dosti forumovcev,samo nekateri o tem nič ne pišejo.
Pa še nekaj.Nekateri te obtožujejo ,da si žgoljo ....


emm...cvalenti...bi lahko nam laikom pojasnil kaj beseda žgoljo...sploh pomeni...newem no ampak zdi se mi da tu nekateri pišejo o stvareh o katerih se jim ne sanja....





Bojan Ambrožič napisal/-a:Še vedno lahko odstopim, če mi ne bo šlo...



no vidiš...tako razmišljanje mi pa ni všeč...najprej govoriš o nekem lahkotnem teku na vrh, potem pa razmišljaš o odstopu...mislm jaz ne wem, te ne poznam in nisem strokovnjak a vendar se mi zdi, da je vztrajnost in trma tisto kar odlikuje gorske tekače...verjemi mi...spremljam tekme v gorskem teku in pravi tekači vselej odstopijo zgolj ob dejavniku kot je poškodba ali kaj podobnega....seveda se najdejo tudi taki šalabajzerji ki jim ne gre, pa prenehajo...ampak to zame ni športnik...no kakorkoli že...bojan ti daj vse od sebe pa bo šlo


lp

Vprašaj carinika,ne mene ??? :? :? :?:
Uporabniški avatar
 Darja
#137703
zile, start je ob 9. uri v Kamniški Bistrici.
 tina1970
#137719
Mogoče taktični nasvet za vse, ki želite doseči dober rezultat:
... držite se Simona Aliča, malo pred ciljem pa potem še pospešite.... :twisted: :lol: :D
Uporabniški avatar
 husein
#137730
MarioV napisal/-a:Dajmo še kaj povedati glede obutve, torej kaj predlagate?

Odvisno od vremena.
Veliko jih teče kar v cestnih. Če je mokro ni nič kaj fajn. Če imaš kake trail copate so najbrž boljša izbira.
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#137738
Bojan Ambrožič napisal/-a:Še vedno lahko odstopim, če mi ne bo šlo...



no vidiš...tako razmišljanje mi pa ni všeč...najprej govoriš o nekem lahkotnem teku na vrh, potem pa razmišljaš o odstopu...mislm jaz ne wem, te ne poznam in nisem strokovnjak a vendar se mi zdi, da je vztrajnost in trma tisto kar odlikuje gorske tekače...verjemi mi...spremljam tekme v gorskem teku in pravi tekači vselej odstopijo zgolj ob dejavniku kot je poškodba ali kaj podobnega....seveda se najdejo tudi taki šalabajzerji ki jim ne gre, pa prenehajo...ampak to zame ni športnik...no kakorkoli že...bojan ti daj vse od sebe pa bo šlo


lp[/quote]


Na živce me gre, da se moram pravzaprav zagovarjati na tem forumu proti ljudem, ki me sploh še niso srečali, kaj šele da bi me poznali. Skratka groza! :x :x :x :x :x

Sicer pa brez skrbi. Borbenosti mi še nikoli ni zmanjkalo. Znam se boriti. Hočem reči, da lahko odstopim v primeru, da bo šlo vse narobe.

cccccccccccccc :?



Jaz bom tekel z inovkami. :)
Uporabniški avatar
 husein
#137765
Bojan Ambrožič napisal/-a:[Na živce me gre, da se moram pravzaprav zagovarjati na tem forumu proti ljudem, ki me sploh še niso srečali, kaj šele da bi me poznali. Skratka groza! :x :x :x :x :x

Sicer pa brez skrbi. Borbenosti mi še nikoli ni zmanjkalo. Znam se boriti. Hočem reči, da lahko odstopim v primeru, da bo šlo vse narobe.

cccccccccccccc :?

Tkole je. Že na dveh straneh teče debata o tem, a naj tečeš do vrha ali ne. In to gre očitno enim na živce.
Do sedla se ti res splača it na polno zaradi dobrega rezultata, naprej gor boš pa videl koliko te bodo še noge držale. Jst pravim, da boš šel okrog 1.40 do vrha. Če boš tako dober, me boš spet prehitel :twisted:
Jst vem da si dober. Včasih sem te še prehiteval na tekmah, od Vodiške planine pa ne :roll: Res si napredoval, vidim tudi po treningih, ki jih delaš.
Srečno.
Uporabniški avatar
 alexTG
#137780
a mogoče kdo ve kako se plača štartnino in kako je s prevzemom številk :?: :?: ali na dan prireditve v kamniški bistrici ali kako drugače :?: :?:
Uporabniški avatar
 cvalenti
#137794
Bojan,če to leti name,mislim,da je prišlo do nesporazuma.Malo sem zamuštral tudi sam,ampak jaz sem odgovoril lepačuzusu,za besedo žgoljo,nikakor tebi in resno se ti ni treba zagovarjati. :wink:
 sasoc
#137812
Bojan Ambrožič napisal/-a:uzes

Bojan Ambrožič napisal/-a:Še vedno lahko odstopim, če mi ne bo šlo...



no vidiš...tako razmišljanje mi pa ni všeč...najprej govoriš o nekem lahkotnem teku na vrh, potem pa razmišljaš o odstopu...mislm jaz ne wem, te ne poznam in nisem strokovnjak a vendar se mi zdi, da je vztrajnost in trma tisto kar odlikuje gorske tekače...verjemi mi...spremljam tekme v gorskem teku in pravi tekači vselej odstopijo zgolj ob dejavniku kot je poškodba ali kaj podobnega....seveda se najdejo tudi taki šalabajzerji ki jim ne gre, pa prenehajo...ampak to zame ni športnik...no kakorkoli že...bojan ti daj vse od sebe pa bo šlo


lp



Ah ti šment, zdaj pa tebi tako razmišlanje ni všeč in sedaj te moramo očitno vsi z Bojanom na čelu poslušati in upoštevati. Čudno, da se nimaš za strokovnjaka, saj iz tvojih postov to ni razvidno.
Uporabniški avatar
 Lepachuzes
#137825
sasoc napisal/-a:Ah ti šment, zdaj pa tebi tako razmišlanje ni všeč in sedaj te moramo očitno vsi z Bojanom na čelu poslušati in upoštevati. Čudno, da se nimaš za strokovnjaka, saj iz tvojih postov to ni razvidno.



hmm...kje sm že to napisu...dj prosim skoperi mi ta text sm kjer sm napisu da me more sploh kdo upoštevat...halo...človek pove svoje mnenje ti pa takole...navsezadnje sem misli da sem na forumu??? :? ...drugače pa...morda to sam določenim ljudem ni razvidno...hmmm...le zakaj se vprašam??? :roll:


ps: cvalenti...tudi sam newem kaj to pomeni zato me to zanima...mislil sem da veš ampak kot kaže n...ker v bistvu ne wem ali je to mišljeno slabševalno ali pač ne...zato me zanima...da nebo pomote...
 sasoc
#137830
Hotel sem ti povedati, da če ne bo moel več teči oz nastopati bo odstopil kljub temu, da tebi to razmišlanje ni všeč.
Če pa imaš slučajno tako mišlenje, da si na forumu, pa lahko pišeš tudi v takem slogu kot se za forum spodobi.
Nikar pa ne bodi tako užaljen, s tem ko si nam povedal svoje mnenje si nas približal k potom slave in uspehov za kar se ti izredno zahvaljujemo.
lp
Uporabniški avatar
 cvalenti
#137833
Mah,nehajmo s tem,tale forumovski boj raje prenesimo v tekmo,kaj pravita Bojan in Lepachuzes,kdo bo prej :lol: ,neglede kdo zmaga,se dobimo pri koči v kam.bistrici in dam za pivo.No..... :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA