Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 Lučko
#6236
ero napisal/-a:pričakujemo nič, saj je to čisto vaša odločitev. smo pa seveda veseli vsake 'naše' trojke :)


Halooo, zgoraj je nekaj čudnih besed :evil: : vaša, naše, smo veseli (kdo je vesel? :shock:), pričakujemo (kdo pričakuje? :shock:). Mal sem zbegan :shock:. Da se niti približno ne ve število trojk TF-ja :?: (naših, vaših, onih, vajinih, najinih, bilokaterih...) :evil:.
A smo še eno, a smo še TF :?: :shock:
Uporabniški avatar
 miro
#6238
Lučko ,vsi smo naši .
Vsi pričakujemo najboljše uvrstitve po svojih zmožnostih.
Naši so tudi tisti ,ki še niso uspeli najti trojke (to je včasih težko), ter tisti ki še niso pripravljeni za tak "podvig".
Jaz tu ne vidim nobene dileme.
Tekaški forum je tudi ideja niso samo ljudje , ki se ukvarjajo samo s tekom!
Lp
Miro
 Lučko
#6241
Miro
kar si ti napisal, je meni popolnoma jasno. Verjetno nisi razumel moje smeri pisanja.
Uporabniški avatar
 ero
#6245
Lučko napisal/-a:
ero napisal/-a:pričakujemo nič, saj je to čisto vaša odločitev. smo pa seveda veseli vsake 'naše' trojke :)


Halooo, zgoraj je nekaj čudnih besed :evil: : vaša, naše, smo veseli (kdo je vesel? :shock:), pričakujemo (kdo pričakuje? :shock:). Mal sem zbegan :shock:. Da se niti približno ne ve število trojk TF-ja :?: (naših, vaših, onih, vajinih, najinih, bilokaterih...) :evil:.
A smo še eno, a smo še TF :?: :shock:


:) :) :)

brez panike! tudi sam nisem bil čisto prepričan, če sem vse osebe pravilno izbral, ko sem tipkal gornji stavek. a gremo po vrsti:

- pričakujemo: vsak se odloči zase in glede na svoje želje in cilje. gotovo nihče nikogar v nič ne sili (no ja, razen, če se je kdo sam pustil komu prepričati :twisted: )

- vaša odločitev - jaz trojko že imam, tako da to ni več moja odločitev temveč 'vaša', če trojko še iščete. sem pa že zdavnaj rekel, da je tek trojk zame tek za zabavo in užitek in ne tekma, in da bi tekel zraven tudi kot četrti in izven konkurence. tisti, ki greste na 28km, pa imate gotovo večje cilje in zahteve

- smo veseli - gotovo smo mi vsi veseli vsake TF trojke, pa naj se kliče tako ali drugače - je tako?

bo tako v redu, Lučko? ne pozabi, da smo tule zaradi druženja in dobre volje in čisto brez obveznosti!!!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6251
Pozdrav!

dragons napisal/-a:temveč opozoriti na dejstvo da je letos proga daljša za 1600m.Proga je spremenjena na trasi kjer zapustiš Golovec.

He, he, mislim, da si nekaj spregledal. :-) Trasa je enaka, kot lani saj so karlovski most ze popravili. ;-) Uradno obvestilo je tukajle: http://www.slo-timing.com/pohod/2004/slo/trasa.htm
Hvala za lepe zelje in tudi tebi zelim cim vec tekaskih uzitkov. ;-)

LP
 dragons
#6253
Hvala za informacijo! :wink:
Uporabniški avatar
 Alessandro
#6292
milkec napisal/-a:Jaz sem začel plačevati moj študijski davek in sem prejšnji teden izvedel, da imam faks ravno na termin teka trojk in zaradi narave študija je zelo dobro, da sem tam, tako :( :x :cry: :evil: puščam po dogovoru z njima svoja kompanjona na cedilu in upam, da bo se kakšno dobre srce usmililo Mihe in Simi in me nadomestili v trojki!



Ojla, če še nism prepozn, baje še enga iščeta!

Lahko za 12 al pa 28 km, držim pa okol 10 km/h, v Sežani sm za 21 rabu 2 uri, tko da nism glih šprinter...

Z veseljem se pa prijključm trojki, k sta me dva za na 28 km zaje.....

Please, kontakt!!!

040 737-734; 031 876-924
tartara@siol.net
Uporabniški avatar
 peter
#6458
lojzeP napisal/-a:žio !

Vidm , da vaša "mešalnca" že kr hudo deluje bi pa še jaz svojo rit zravn "prštulu". 12 km bi se šel matrat, :shock: pol mi pa še dva sotrpina najdite :o ( provizija glede na uspešnost "ujemanja" ). lp


Zivjo Lojze!

Ce se nimaš ekipe za trojke se z veseljem pridružim!

lp peter kuzmin - prva poletova ekipa
Uporabniški avatar
 5rca
#6467
oranzni_slon napisal/-a:Trasa je enaka, kot lani saj so karlovski most ze popravili. ;-) LP


juhuhuhuuuuuuuu ... mi je odleglo zdaj :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#6471
5rca napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Trasa je enaka, kot lani saj so karlovski most ze popravili. ;-) LP


juhuhuhuuuuuuuu ... mi je odleglo zdaj :lol: :lol: :lol:
A dej no a zdej bi te pa tist bogi dodatn kilometrcek motu,al kaj :?: :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#6474
bigfrik napisal/-a:
5rca napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Trasa je enaka, kot lani saj so karlovski most ze popravili. ;-) LP


juhuhuhuuuuuuuu ... mi je odleglo zdaj :lol: :lol: :lol:
A dej no a zdej bi te pa tist bogi dodatn kilometrcek motu,al kaj :?: :wink:



FULLLLLLL bi me, ja :oops: :roll: :lol: :oops: :roll: :lol:
Uporabniški avatar
 matjaz
#6476
5rca napisal/-a:
bigfrik napisal/-a:
5rca napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Trasa je enaka, kot lani saj so karlovski most ze popravili. ;-) LP


juhuhuhuuuuuuuu ... mi je odleglo zdaj :lol: :lol: :lol:
A dej no a zdej bi te pa tist bogi dodatn kilometrcek motu,al kaj :?: :wink:



FULLLLLLL bi me, ja :oops: :roll: :lol: :oops: :roll: :lol:


:D :D :D tudi meneeee, vcasi je ze meter vec prevecccccc!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6516
Smrk, smrk, :( jest letos ne bom tekla trojke. Nimam nobene dvojke. V šoli sem jih imela polno, tlele je pa problem.
Pridno treniram, ker je tek zame sprostitev, a ne crkavam za rezultati. 10 km pretečen v eni uri. Lani smo tek trojk tekli okoli 1uro, 16 minut.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6517
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:Smrk, smrk, :( jest letos ne bom tekla trojke. Nimam nobene dvojke. V šoli sem jih imela polno, tlele je pa problem.
Pridno treniram, ker je tek zame sprostitev, a ne crkavam za rezultati. 10 km pretečen v eni uri. Lani smo tek trojk tekli okoli 1uro, 16 minut.


Nikar solz in joka. Jaz imam eno dvojko, ki ji manjka tocno ena taka punca. He, he, kolov je bilo vedno dovolj v soli, ampak pri trojkah je pa to 'vecni' problem.
A b?

lp, oranzni slon
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA