Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35872
Ero v čakalnici je ena sama tema in red pisava :lol: :lol: :twisted: .
No mislim, da boš tole kmalu spedenal.
Ja, jaz sem potencialni kandidat za tek trojk na 28km.
Tako, da sem takoj za akcijo!
Ali bo ali ne bo?
ČAO!
 Lučko
#35882
:shock: Čaki čaki čaki mal Tomaž: Jordanija 15.4.- 42km; Trojke 7.5.-28km; Radenci 21.5.-42km :shock: ma ti boš pregoru :roll: TILT na račun česa in za koga :?: :roll:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35912
Lučko napisal/-a::shock: Čaki čaki čaki mal Tomaž: Jordanija 15.4.- 42km; Trojke 7.5.-28km; Radenci 21.5.-42km :shock: ma ti boš pregoru :roll: TILT na račun česa in za koga :?: :roll:


Ma dijo mijo ma kaki pregoreti to pomeni samo ogreti se :lol: :wink: .
Se opraičujem đenerale Bonaparte Lučko v Jordaniji bom tekel na 50km in ne 42km.
Al ornk al pa nč pravjo ta domač
:lol: :wink: :P .
Rabim enga sotrpina za tek trojk na 28km pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis pardon oziroma zwei komaden sotrpinov pliiiiiiiiiiiiis.
ČAO
 tex
#36239
Midva z Rikijem iščeva ta tretjega za 28 samo je Tomaž najbrž prehud za naju. Na Kraškem sva tekla: Riki 1.44 jaz pa 1.47. Na 28 računava na 5.20/km ali pa 5.30.
Torej!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36246
Ekola sedaj ni več nobene teme sedaj je popolnoma jasno in nič oblačno :lol: :wink: ,bravo Ero.
Tex če ne bo drugače bomo pa kar mi skupaj laufal, sej glavno je to da se laufa a kako sto po sto :lol: :wink: .
Se še pišemo in slišimo.Malce računajta name na 28velja vama ta teden sporočim dokončno.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36255
Pismo, tudi v moji firmi se trudijo, da bi me pridobili kot člana trojke. :o Celo, vse moje "muhe" bodo upoštevali, predvsem to, da grem le na 12 km. :roll:

Tako, da veste, tolažilne nagrade ne boste dobili.... :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#36262
Lučko napisal/-a::shock: Čaki čaki čaki mal Tomaž: Jordanija 15.4.- 42km; Trojke 7.5.-28km; Radenci 21.5.-42km :shock: ma ti boš pregoru :roll: TILT na račun česa in za koga :?: :roll:


Mislim, da je tale pripomba generala Lučka zelo na mestu. Tomaž pomisli kaj delaš, tole je definitivno preveč :oops: .
 snezni_tekac
#36347
Jaz pa mislim da je cool to kar si Tomaz planira.
Saj ce zactanega ne dosezes nic hudega. Ce clovek uziva v teku v tem kar vidi in malo manj gleda na uro potem pac opazuje svet in se udelezi prireditve zaradi nje same. Jordanije sem ti kar faus...Upam da si bom lahko kdaj privoscil ultra-maraton v Petri. KAr sibaj Tomaz vmes samo skrbi za prehrano in aktivni pocitek. Mislim da bos zmogel ...Zanima me pa kako uspes to uskladiti s sluzbo ?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36412
snezni_tekac napisal/-a:Jaz pa mislim da je cool to kar si Tomaz planira.
Saj ce zactanega ne dosezes nic hudega. Ce clovek uziva v teku v tem kar vidi in malo manj gleda na uro potem pac opazuje svet in se udelezi prireditve zaradi nje same. Jordanije sem ti kar faus...Upam da si bom lahko kdaj privoscil ultra-maraton v Petri. KAr sibaj Tomaz vmes samo skrbi za prehrano in aktivni pocitek. Mislim da bos zmogel ...Zanima me pa kako uspes to uskladiti s sluzbo ?



Kar se pa tiče službe je pa tako, da se nekako sam znajdem kaj in kako kaj zaslužim.Drugače sem uradno na zavodu za zaposlovanje, ampak če bi čakal na njih bi umrl od lakote.Včasih je fajn, ko lahko tako treniram, a ko pride čas da bi moral delati malce več hitrosti pa momentalno dobim tako delo, da mi ta plan malce podere.
Ampak, tudi kar se tiče tega planiranja hitrosti mi letos to defenitivno ne uide.In bom delal na tem, da jo pridom in to čimveč.
Vmes pa seveda počitek, in to aktivni počitek, kolesarjenje, hribolazenje v nižji prestavi tam nekje do 125-130pulza.Najraje imam take počitke, da si splaniram kako lepo hribovsko turo s palcami in piči makina.
Potem naredim tako, da recimo vsakih 30minut se malce ustavim popijem, čeprav pijem že vmes in kaj prigriznem, suho sadje energijsko ploščico ali kaj podobnega in gremo dalje.
Najraje pa to počnem, če me spremlja lepo sončno vreme, takrat pa pozabim na vse bolečine, ki jih mogoče imam in so me spremljale na samem teku.
Ni lepšega kot občudovati lepote naših gora.Vmes srečaš še kakega gamsa, ali gamsico :lol: .Še lepše mi je če nekje srečam na kakem položnem predelu kako srnico
:lol: :P :wink: .
No ja, življenje gre naprej in mi z njim.
Kar se tiče pa same Jordanije pa tam definitivno ne grem si samo ogledovati in igrati turista.V prvi vrsti mi je pomemben ta ultramaraton, ki ga bomo odtekli.Vse ostalo pride samo po sebi.Saj bom tam že 11.aprila zjutraj pa vse do 19.aprila.
Za to da grem dol so zaslužni tudi sponzorji, ki sem jih dobil oziroma pridobil, seveda jih bom navedel ob obširnejšem poročilu, ko pridem iz Jordanije.
Če pa bom imel res veliko slikovnega gradiva iz same Jordanije.Pa malce razmišljam, da bi naredili najprej ponovno en Fotrov tek okoli Brda, potem pa pičimo v našo gostionico :lol: , madonca Toporišič se sedaj samo križa zaradi slovnice :twisted: :twisted: .
Pol bi pa tam odpedenali malce kako smo tekli in če bi bilo kaj zanimanja pa bi predstavil kaj vse se je dogajalo tam doli.
Mislim, da bi bilo to zanimiva zadevščina.
Lahko bi ta Fotrov tek organizirali preden bi odšla večina na dopustovanje, in ko ne bi bilo takrat kakih tekških prireditev.
Kar se pa tiče samih trojk pa sem še zmeraj definitivno za to zadevo samo rabim kake sotrpine.Tek trojk je tako ali tako neke vrste prijetno druženje s kančkom pridiha tekmovalnosti seveda.Saj nam merijo tudi čas na koncu.Ampak tekli bomo pač vsi po svojih zmožnostih, ki jih imamo.Pa konec koncev imamo potem brezplačno zadeva na 42km na Ljubljanskem maratonu.
ČAO!
 laufar
#36418
No zdej k sm tole prebrav mi je pa vse skp mau bl jasn!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36421
No če ne bo nobenega kandidata za Trojke, bom vseeno šel na Ljubljanski maraton, saj imam od lanskega leta za letos revanšo na lanskoletni rezultat.Tako mi letošnji maraton definitivno ne uide :twisted: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 miro
#36437
Fantje preden se dogovorite se zmenite okoli letnic rojstva, če ne mislite teči v mešanih trojkah!
Lp
Miro
 And®ej
#36478
Tex,

Jaz sem imel v mislih tudi tempo okrog 5:30 na 28 km. Če še nista dobila sotrpina se lahko zmenimo.

LP
Andrej
 tex
#36577
Nekaj sem se dogovarjal s snežnim tekačem. Pa mi napišta kakšen mail o sebi, da se čimprej odločimo in sestavimo ekipo. 5.30 je v redu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA