Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 rainbow
#38150
Tud jst bi odlaufala 12-ko, če me kdo vzame zravn al pa se mi pridruži :!: :?: :)

tempo pa.... v duhu olimpizma: važno je sodelovati.... :lol:

No ja, bi se potrudila tud mal bolj kot samo to, obljubim!
Vlajko, mogoče bi pa midva?! :wink:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#38151
Pozdrav!
Veggie napisal/-a:
pegaz napisal/-a:he he
Tako mi Tora, da i to vidim! :) :) :--

Pegaz,
read between the lines ---> ne bo cvekal---> bo tekel hitreje----> ce sta v istem colnu, pravi, da se ti slabo pise :? :lol: :D :D

:) Oh, Veggie iz tvojih ust v bozja usesa naj gre tale vrstica, samo se bojim, da si boh zadnje case bolj slabo usesa umiva. :D No, tudi jaz nisem ravno svetnik. :) V torek sva z meduzo v 'pogovornem' tempu drgnila klance Golovca. ;) :) In ves cas ugotavljala, da greva 'prehitro'. :) :D

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#38154
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Hm, jest bi, pa nisem kompetentna, ker govorim skor tok kot vidva, če ne več...odvisno od tega, kok mata dober dan :wink: :lol: :lol:

Slon, prjatu, kaj pravš, a jo sprejmemo kot sodnico?
Sej je res, dost govori, sam u glavnem standarden repertoar ("Oh", "Bejš!", "Kamlk" in "Gru-gruuu") :D, tko da bomo ZLAHKA ločili naše klepanje od njenih sodniških medmetov.
Jest sm za.
Stare babe, junajt! ;)

8) Pegaz, stara sablja jaz sem za. :D ;) Tale nasa sodnica (Nta) je ponavadi med tekom cisto tiho in so je sami uhi tako, da se ne bojim, da bi ji kaksna beseda pobegnila.
Kakor je videt smo tudi to trilemo resili. :) Jaz sem sokiran, da je kaj takega sploh mogoce..... (Pankrti press). Skratka, dragi moji se bo dezevalo. :D

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 karmen
#38261
Dve nadebudni tekačici(ne hitiva preveč) iščeva tretjo kandidatko
za Trojke.
Da se razumemo, važno je sodelovati....
 laufar
#38274
Tle bi pa še jest uletu? :?
Uporabniški avatar
 Veggie
#38293
laufar,

a nisi ti nekaj jezika stegoval cez soft variante......... :?: :roll:

Potem bi si raje dva hitra dedca poiskal, ali pac ne....?

Pa dober tek :twisted:
 laufar
#38295
Itq sm že vnaprej vedu, da me nauta marale.................. :cry:
Uporabniški avatar
 davor123si
#38300
Evo jest sm kandidat za na 12 km, tempo bi bil pa tm cca uro 10; ker sm zlo netekoc zadnje case;

ce ima se kdo kej prostora naj mi pliz posle zs;

lp,
Davor
Uporabniški avatar
 alan
#38301
Ola!

Zaradi nenadne bolezni lepše 1/3 trojke iščeva sotekača ali sotekačico :D

Tempo precej počasen... debelo uro in petnajst minut do ure in pol...

Sva letnik 78 in 76!

....Rainbow, če si še prosta, se nama lahko priključiš?!?

:D :D :D
Uporabniški avatar
 Veggie
#38308
laufar napisal/-a:Itq sm že vnaprej vedu, da me nauta marale.................. :cry:


To ni bila kosarica.... (ze imam svoja dva hitra poba :lol: )
Zdaj pa je na tebi, da si ju se ti poisces in nam pokazes, kak se laufa :twisted: :wink:

PS. Kolikor sem opazila, Karmen in njena kolegica isceta tekacICO - a se pristevas mednje :twisted: :lol: hehe

Pa brez zamere :P
 Lučko
#38324
PS. Kolikor sem opazila, Karmen in njena kolegica isceta tekacICO - a se pristevas mednje hehe


:oops: Ejga HARDIĆ, pejt s punčkami laufat nooo 8) :arrow: ime ekipe :roll: TF-CURICE :FO:
 laufar
#38329
:D Sej veš, mau sm pi...ca po duši! 8)

Tko sm si zamislu: kot mentlžen bi jih korak ali dva spustu naprej, potem pa bi užival v teku v naravi......... :wink:
 Lučko
#38330
laufar napisal/-a::D Sej veš, mau sm pi...ca po duši! 8)

Tko sm si zamislu: kot mentlžen bi jih korak ali dva spustu naprej, potem pa bi užival v teku v naravi......... :wink:

8) :wink:
Uporabniški avatar
 Veggie
#38347
laufar napisal/-a::D Sej veš, mau sm pi...ca po duši! 8)

Tko sm si zamislu: kot mentlžen bi jih korak ali dva spustu naprej, potem pa bi užival v teku v naravi......... :wink:


Prej pa bi ju nakrmil s pasuljem, pol pa bi uzival v naravi in naravnih vonjavah :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Dule
#38399
Z BoštjanomG iščeva tretjega člana ali še lepše članico za popolnitev trojke na 28km. Pričakovan čas naj bi bil 2:35 do 2:40, pa tudi če bo slabši ne bo tragedije :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA