Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Damijan
#38512
Hoj - še ena trojka bo tekla 28k - lani premiera, letos do konca.
Mi smo MUDA (Miran, Uroš, DAmijan). Prvi in zadnji člana TF.

Upamo na lepo vreme, predvsem pa na čim bolj suho progo. Lani je bilo preko Urha z dirkalnimi copati precej težko - kot da bi hotel z letnimi gumami Vitranc zvozit...
Uporabniški avatar
 Dule
#38592
Damijan napisal/-a:Hoj - še ena trojka bo tekla 28k - lani premiera, letos do konca.


Hoj pa še ena z enakim ciljem kot zgoraj :
DOBRO SKRITI FAVORITI-TEKAŠKI FORUM (BoštjanG,TadejK, Dule) :D :D
 bine
#38613
Če zamujam s tole prijavo trojke TF, še nič hudega. :idea: Prav pa je, da se med prvimi uradno prijavljenimi vidimo tudi tukaj.

V trojko sem nažical dva dobra tekaška prijatelja. Ime trojke za ta dolgo žico je: Tekaški forum-vet.trojček.

L.P.
Uporabniški avatar
 miro
#38680
Še eni nesoftiči : Tanja , Mirč , Miro. skupaj že lani.
Miro
Uporabniški avatar
 Staša
#38681
In še nesoftičKE: TEKAŠKI FORUM DEKLETA:
Simi
Vanja
Staša

Juhuhu! :)
Uporabniški avatar
 Kunec
#38687
Trojka TF Notranjska (Tomaž, Erika, Darko) na 12 km. Darko bo glavni, zadnjo besedo pa ima Erika.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38702
Še ena trojka prijavljena:
TRIJE MUŠKETIRJI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tomaž, Andrej, ZadniKING
Sam smo pozabili kje imamo sablje.Ma smo se odločili, da bomo kar mačete vzeli s seboj je bolj simpel :lol: :lol: .
Matevž naslednje leto pa se že prijavljam za v tvojo trojko.
Če mogoče že zbiraš prijave za naslednje leto :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38703
Aja kje bo pa analiza vse teh omenjenih trojk in pa tistih, ki bojo startale za Tekaški forum.
Ejg ljudje božji sami trojčki, to se mor z trojčki proslaviti ali pa z supercami.
ČAO!
Uporabniški avatar
 LukaM
#38792
Hard ekipa NLB Nataša, Luka, Bogdan

dober tek !
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38817
Folk kje bo analiza, kjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Majko šefla čuj ti nas pobožne tekače vseh dežel alora pridemo pozno zaslužimo grozno veliko piva :lol: :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Barb
#38820
MamAŠeflA je bila danes v izvidnici na Livadi.
Prvo,kar mi je stopilo v oči,je bil napis:Psov ne vodite okrog gostišča! :arrow: Haaalllooo pa tolk luštnga prostora.
Drugo:Postrežba nekaj v smislu Zajčje dobrave!
Tretje:Čistoča,nč ne rečem. :?
Četrto:Hhhmm,na meniju ni pizz,pa tudi na kakšno posebno željo jih ne naredijo.

Odločitev: :arrow: nisem rezervirala :!: :roll:

Ob pitju čaja in razmišljanju,kam pa sedaj, sem klicala Matjaža v Podpeč :arrow: žal,imajo že zasedeno :cry:

Brainstorming je dal še naslednje destinacije,ki pa jih je potrebno še preveriti: Kaval v Tacnem, Via bona na Viču, Balinček vemo kje.

Če pa kdo ve še za kaj,pa naj sporoči,prosim.Čimprej :arrow:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA