Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Dule
#3098
Tole nam je pa zelo lepo servirano :wink: . Pohvala tudi Erotu.
No do 4.maja, ko je končni čas za prijave, se bomo pa že dogovorili med seboj in sestavili sebi primerne trojke :P .
Uporabniški avatar
 milkec
#3099
Jaz vsekakor iščem še dva kandidata, 12 km bi pa lahko pretekel v kaki uri in 3 minutah. Tako da če še kdo išče kandidata s tako hitrostjo naj se javi!
Uporabniški avatar
 nada
#3102
Milkec, ura in tri minute bi meni vsaj mislim kar odgovarjala tako, da če ne dobiš sotekačev-ic lahko računaš name, ampak, boš moral vmes malo poslušati moje "jamranje", ker se ob naporih rada smilim sama sebi :oops: 8) ,

LP
Uporabniški avatar
 milkec
#3106
he he he it's deal! Itak se bomo še nekajkrat srečali in se zmenili pa bo!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3143
jest bi tud eno trojko,ce je kdo za,sicer bi rajs ta dolgo progo,v skrajni sili je lahko pa tud ta kratka
Uporabniški avatar
 miro
#3168
Povej kategorijo v kateri misliš teči !
Uporabniški avatar
 mare
#3170
milkec napisal/-a:Jaz vsekakor iščem še dva kandidata, 12 km bi pa lahko pretekel v kaki uri in 3 minutah. Tako da če še kdo išče kandidata s tako hitrostjo naj se javi!


Jaz bi najbrž tudi šel s tako hitrostjo, pa še nimam ekipe. Moram najprej malo preizkusiti, ker sem začetnik in ne vem kaj pomenijo klanci in trasa. Lani sem rabil 2 uri za pol ljubljanskega maratona, ampak sem šele začel trenirati. A misliš da bi zmogel tvoj tempo?
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3171
v bistvu pasem v kategorijo MA-clani,ker sem letnik 1965,lahko pa tudi v mesanih trojkah,mislim da edino v ti dve pasem,o razdalji se pa lahko dogovorimo,naceloma sem razmisljal o daljsi progi,ampak.......
Uporabniški avatar
 pia
#3190
Dekletom predlagam,da poskušamo naredit čimveč ženskih trojk- malo glejmo na predvideno pripravljenost in še malo na starostne kategorije. Tako imamo kar nekaj šans za kakšen obesek okoli vratu.....

Če ima pa kakšna hudo željo po ta dolgi trasi;tja lahko gre samo v mešani trojki (izključno ženskih ne dovolijo...)
Uporabniški avatar
 milkec
#3221
mark napisal/-a:
milkec napisal/-a:Jaz vsekakor iščem še dva kandidata, 12 km bi pa lahko pretekel v kaki uri in 3 minutah. Tako da če še kdo išče kandidata s tako hitrostjo naj se javi!


Jaz bi najbrž tudi šel s tako hitrostjo, pa še nimam ekipe. Moram najprej malo preizkusiti, ker sem začetnik in ne vem kaj pomenijo klanci in trasa. Lani sem rabil 2 uri za pol ljubljanskega maratona, ampak sem šele začel trenirati. A misliš da bi zmogel tvoj tempo?


Kamot, jaz sploh še nisem prelaufal 21 km, ampak če bi ga bi verjetno tudi okrog 2 ur! Kaj pa klanci pomenijo, pa pridi enkrat v Tivoli, kjer je super proga za tak trening! Mislim, da bi te moral kar jaz loviti, no ali pa ne!
Uporabniški avatar
 simi
#3248
..pa še eno kandidatko za 12 km, mešano ali žensko, lahko vržete v boben, ki bo premešal, presortiral in izpljunil najbolj sorodne tovariše :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#3270
žio !

Vidm , da vaša "mešalnca" že kr hudo deluje bi pa še jaz svojo rit zravn "prštulu". 12 km bi se šel matrat, :shock: pol mi pa še dva sotrpina najdite :o ( provizija glede na uspešnost "ujemanja" ). lp
Uporabniški avatar
 mare
#3312
Hej Mikec (ali pa Lojze ali tudi punce za mešano ekipo), kaj če bi katerikrat malo skupaj potekli, da vidimo, če smo za skupaj, preden se odločimo. A pridete v petek na pomladni tek?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#3325
U petek jaz sigurno bom prisoten, tako , da z lahkoto ugotovimo, kako kaj naša borza. Se vidjamo
LP
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA