Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 tini
#124353
Tae, tudi jaz bom v Trstu na maratonu.
Tko, da grem na tek trojk bolj na en dolzinski trening.. :)
Uporabniški avatar
 tae
#124356
tini, potem pa nas bo kar nekaj znanih v Trstu en teden prej.

Zajc mi sporoča, da je za trojke že zaseden.

Kaj pa punce ? Vem, da ste med nami tudi takšne, ki znate in rade hitro tečete ?
Uporabniški avatar
 iverson
#124357
Če se bi kdo javil ja kakšno počasno trojko razdalja 28km. Čas tam 2 uri 20 min.
Uporabniški avatar
 LukaM
#124362
"Kupujem in prodajam" okrog 2:20 ali malo manj.

Taetu želim zmagovalno ekipo, upam da imaš v računu tudi profil proge. :?:
Uporabniški avatar
 tae
#124384
Vidim, da bo kar težka sestaviti takšno ekipo, kot si jo želim.
 ton
#124392
Po mojem si malo falil žanr, Tae. Trojke za veliko večino niso formula, ampak bolj en tak prijazen sobotni izlet s prijatelji, tudi tradicionalno se je zasledovalo predvsem pozabljeno vrednoto tovarištva. To sicer piše nekdo, ki je lani 'izgubil' tretjega (ni hujšega greha), je pa šola zalegla za zmerom.
 kovit
#124398
tae napisal/-a:Halo kovit, takrat bo že en teden mimo. :shock:

Ej stari, ker mam samo en komplet samga sebe, ker ne tečem za denar in ker mi je že danes popolnoma jasno kaj se bo v trstu dogajalo v meni od 35 km dalje, mi na misel ne pride čez en teden drvet na trojkah. :)
Uporabniški avatar
 bobr
#124399
Offtopic
Uuu kovit na 42 greš v trstu! Bravo. Kak imaš časovni cilj?
 kovit
#124402
bobr napisal/-a:Offtopic
Uuu kovit na 42 greš v trstu! Bravo. Kak imaš časovni cilj?

čez 3:10 se ne pogovarjam, če se stvar poklopi tam do 3:07, če bo pa bog dal pa 3:05. :wink:
Uporabniški avatar
 bla_k
#124464
iverson napisal/-a:Če se bi kdo javil ja kakšno počasno trojko razdalja 28km. Čas tam 2 uri 20 min.


Jaz sem tudi tam nekje s časom...
...poznaš še koga za kakšno lokalno trojko?
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#124578
tae napisal/-a:ales je torej odpadel, INOT je rezerva, čeprav je tu potrebna ena kalkulacija.

Namreč 28km v dveh urah je enako 14km v eni uri, kar posledično pomeni, da je čisto izvedljivo tudi od 48-50min. za 12 km

Tu ni najšibkejšega člena, je le ekipa, istočasno štart, istočasno cilj in to je to.

Tini,
Obivankenobi,
Kovit,
Zajc,
Vencelj

vas kaj zanima tole ?


Tae. mene zanima tole, tako, da če le ne bo kakšne višje sile se z veseljem pridružim tvoji ekipi :lol:, tako, da upam, da bova našla še tretjega, ki bo tudi na trojkah tekel na dober rezultat... :roll:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#124599
Po mojem bi bila kar zanimiva trojka
- INOT
- obivankenobi
- tae

2 moja frenda in konkurenta.

Ali se bo rezerva INOT kaj premislila ? (en teden pred najino stavo bi lahko drug ob drugem videla kje sva s pripravljenostjo)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#124600
tae napisal/-a:Po mojem bi bila kar zanimiva trojka
- INOT
- obivankenobi
- tae

:arrow: Kaj greste na 28 :?: :D
Uporabniški avatar
 tae
#124601
INOT = napisal
Za 12 pa se mi zdi Tae malo prehiter zame in ne bi rad bil najšibkejši člen v trojki. Se pa javim za rezervo, če ne najdete nikogar drugega.

Ja Zdravko 1 krog 12k za ogrevanje, 2. krog 12k na full in 4km izteka. :D :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA