področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#84508
Verjetno je vsak izmed vas v svoji športni karieri že naredil kakšno"neumnost",pa naj bo ta v slabem ali dobrem pomenu.Včasih je pač treba iti z glavo skozi zid,da se kaj naučiš :D
Nekaj mojih najhujših cvetk :D

Še kot mladenič kolesaril po Sloveniji in,ko priguram na vrh Vršiča se mi zlomi vijak na zadnji zavori..Prednjo zavoro sem nato premontiral nazaj se spustil na drugo stran proti Trenti,ter vsakih 500 m z vodo hladil obroč,da se ne bi zaradi vročine predrla zračnica. :D Preživel!

pred leti sem za stavo v najhujši vročini( zunaj je moralo biti enih 35 stopinj) tekel od Maribora do mejnega prehoda Gruškovje kjer sem bil takrat zaposlen.Kar ob glavni cesti.Vodo sem tankal na bencinskih črpalkah.Malo pred krajem Podlehnik (na enem 32.kilometru od starta) pa me je dobesedno naenkrat "spigalo" :D V trenutku nisem mogel več dihat,niti hodit.Kar obsedel sem ob cesti.Skušal sem štopati pa mi nihče ni hotel ustaviti. :evil: Takrat sem bil prepričan,da bom umrl.No za menoj je nasrečo pripeljala žena čez kakšne pol ure in sem bil rešen. :? Komaj preživel :D

Leta 2005 sem šel kar po nočni službi direktno na 24 urni tek v Grosuplje.Štart teka je bil ob 18 uri in sem upal,da se bom lahko popoldne pred tekom kaj ulegel in malo predremal.Seveda iz tega ni bilo nič.Po 30.kilometru sem že mislil,da bom umrl od utrujenosti :D .No dvakrat po tri ure spanja čez noč so me rešile.Naslednji,dan ob 17h sem se odločil,da pred zadnjim krogom,ki sem ga nameraval narediti eksam topel zlatorog :lol: Fenomenalno.Po teku se je bilo seveda treba še preljati nazaj domov v Maribor .Tega sem se najbolj bal ampak ni bilo sile.Preživel.

To leto je bilo res fenomenalno kar se forme tiče.Po 50 km SAM-a,ko po teku skoraj nisem mogel hoditi in bi moral drugi dan mirovati sem se naslednji dan zjutraj spomnil,da je na Pohorju 12 km gozdni tek.Ne vem kako ampak čas sem izboljšal za 4 minute :shock:

Lani sem po 24 urnem kolesarjenju hotel za konec še pretečt enih 10 km.Na srečo me je Tatjana prepričala,da tega naj ne počnem :evil:

Kolikokrat sem se med tekom izgubil niti ne štejem več,tud vseh padcev ne.Pa včasih sem imel čudno željo,da bi maraton pretekel na rdeče vino :shock: Če lahko Mravlje na pivo... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA