področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 lunca
#43119
Jaz pa glasujem za trenutni Fotrov avatar - 12 točk! :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#43149
Vlajko napisal/-a:Prevedeno v razumljivejši jezik:
Lietuva napisal/-a:Estonia, twelve points :!:

Estonia napisal/-a:Litvia, twelve points :!:

Eere coome Guido Pancaldi and Genaro Olivieri! 8)
[Jugoslavi, due puan PRESS]
:D :D :P
Uporabniški avatar
 5rca
#43190
meni je pa najbolj všeč slikca od Vanje :lol:
Uporabniški avatar
 tini
#43197
5rca napisal/-a:meni je pa najbolj všeč slikca od Vanje :lol:


Moja tko vem, da ti ni vsec. :twisted:

lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#43198
Sprememba skoraj pri vrhu lestvice. Dpope, kaj zadnje čase ješ in piješ, da si se tako ozaljšal in pomladil. :roll: :wink:
(Transvestiti Press)
Uporabniški avatar
 primus
#43673
primus napisal/-a:2. pegaz (he, he, obvezno čtivo...)

Hm, hm, Pegaz najprej doživi stoječe ovacije za svojega Alana Forda, potem se pa spremeni v - mačka. Halo ? Ok, ok, vem, vem ni navaden maček, je Mario...
Če že maček potem kvečjemu Natašin, drugače pa - je kdo opazil izidorjev avatar ? Ni slab.

primus
Uporabniški avatar
 Staša
#44109
pegaz je 14.6. napisal/-a:
Staša napisal/-a:2. najboljši bodoči avatar: pegazov mario mesec

Prrrrrrrrrrrr.......


Spoštovani!

Po pregledu naših evidenc smo ugotovili, da vam bo v mesecu juliju 2005 potekla licenca za vaš avatar MarioM. Dolžni smo vas opozoriti, da boste ob poteku licence izgubili možnost dnevne uporabe avatarja in s tem tvegali izgubo mnogih oboževalk, s tem pa boste postali tarča novih računalniških virusov, ki nas vse bolj napadajo. :roll:

Ob podaljšanju boste upravičeni do 2005 produktov, ki poleg izboljšav vsebujejo tudi nove fotografije. Več o 2005 produktih lahko naročite na zs pošiljatelja tega obvestila.

V kolikor ste zainteresirani licenco podaljšati, vas prosimo, da se obrnete na vašega prodajalca oziroma nam to sporočite po e-mailu ali telefonu. Še prej pa prosimo, da poravnate dolgove...


Lep pozdrav!/Best regards!

____________________________________
staša

prodajni referent







MarioM, vodilno svetovno podjetje v preventivni zaščiti pred virusi in vsiljivci, vam predstavlja svojo novo družino rešitev. Nova linija IT varnostnih avatar produktov se ponaša s celo vrsto tehnoloških inovacij, ki zadovoljujejo potrebe vseh uporabnikov, tako velikih družb, kot domačih uporabnikov.


To elektronsko pismo in njegova vsebina sta predmet izjave o odgovornosti, ki je dostopna nekje na svetovnem spletu.

This email and its contents are subject to our legal disclaimer statement which can be viewed somewhere at world wide web.
Uporabniški avatar
 pegaz
#44134
primus napisal/-a:
primus napisal/-a:2. pegaz (he, he, obvezno čtivo...)

Hm, hm, Pegaz najprej doživi stoječe ovacije za svojega Alana Forda, potem se pa spremeni v - mačka. Halo ? Ok, ok, vem, vem ni navaden maček, je Mario...
Če že maček potem kvečjemu Natašin, drugače pa - je kdo opazil izidorjev avatar ? Ni slab.

primus

Prrrrrimuc,
Mrnjav hvala za pohvale. Sej AlanF ni šel daleč, skočil je po miške, al pa golobčke, mnjlask.
Hah, od Nte mački so eni šminkerji pa pozerji. 8)
Sam bom mogoče tut jest mogu kam skočit, me pande od MarioM Software preganjajo... Phhhhhhhhh!

Mrnjav, Mario :)
Uporabniški avatar
 5rca
#44191
tini napisal/-a:
5rca napisal/-a:meni je pa najbolj všeč slikca od Vanje :lol:


Moja tko vem, da ti ni vsec. :twisted:

lptini


ajoj ... šele zdajle videla tole ... ma tini nooo ... pa kaj, če mi ni ... smi pa ti :oops: tko :wink: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 vanja
#44205
5rca, moj prijazni kužonček se boji tele tvoje šokirane mačke!! :roll:
Uporabniški avatar
 lunca
#44207
Joj, 5rca, meni je pa tale tvoja mačka ful všeč! Bi prov rada vedla, koga se je tko ustrašla! :P :P
 aleksander
#44249
Gotovo je zagledala živo miško, sej danes so mačke bolj le na škatlah in konzervah :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#44730
ma ne vem, kaj je videla tale moja mucka, da je zamijavkala na vsa mačja usta :wink: :) Tinijevo slikco? :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46591
Vaaaauuuuu..... A je kdo opazu, k'šen avatar je Sardina pustila za seboj, preden je odpotovala. :cast1:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#46599
Pozdrav!
Vlajko napisal/-a:Vaaaauuuuu..... A je kdo opazu, k'šen avatar je Sardina pustila za seboj, preden je odpotovala. :cast1:

8) Ja, tale N'taPR (NtaHR) nam je lepo slikico pustila. :) Tolk, da ne pozabimo, da nam bo vsem usesa navila, ko se vrne in ne bomo pridni ta cas. :) Vidis, tako to gre Vlajko. :) :P

lp, oranzni slon
p.s.: 8) Morda je sedaj cas za kaksno glasovanje z anketo :?: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA