področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 dpop
#11226
stasa napisal/-a:
dpop napisal/-a:
me že ma da bist moj "run pa hide" nadomestil s to izjavo

LP Darko

:


Hmm, če boš zamenjal, jaz vzamem tvojega, ki mi kar naprej roji po glavi. :D


No, te obvestim.... :wink:

LP Darko

P.S. Blagor tebi, tebi samo roji po glavi... meni pa celo
življenje "poteka" v tem stilu ("Baksuz" PRESS)
 dpop
#11271
tamy napisal/-a:a potem ti cele dneve razmisljas??? :shock:


Če je to vprašanje bilo zame....
Ja, jaz cele dneve razmišljam... in sicer o tem
kako bi bilo če bi manj razmišljal :wink:

LP Darko

P.S. moj moto je "keep your mind busy"
(ali po domace... tudi mentalno kondicijo je
potrebno vzdrzevati... najbolje na "travi" :twisted: :twisted: )
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#11295
Pozdrav!

tamy napisal/-a:.... in kako bi bilo,ce bi manj razmisljal?mogoce bi se hitreje tekel,ker bi manj misli s sabo vlekel. :oops:


:D dpop, tale tamy kaze vse znake 'Natase'. :twisted: Takole, prijatelsko ti svetujem, da si ustvaris zaveznico in ne nasprotnico. 8) :-)

lp, oranzni slon

p.s.: Da ne bos govoril, da se vedno 'njim' pridruzim. :D
Uporabniški avatar
 tamy
#11328
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

tamy napisal/-a:.... in kako bi bilo,ce bi manj razmisljal?mogoce bi se hitreje tekel,ker bi manj misli s sabo vlekel. :oops:


:D dpop, tale tamy kaze vse znake 'Natase'. :twisted: Takole, prijatelsko ti svetujem, da si ustvaris zaveznico in ne nasprotnico. 8) :-)

lp, oranzni slon

p.s.: Da ne bos govoril, da se vedno 'njim' pridruzim. :D

nasprotnico?natase?no ja,recimo da ne razumem. :oops: :evil: :oops: :evil: saj ni pomembno.nimam nic proti dpop-u,ampak vcasih se moram s kaksnim malo pohecat.
 dpop
#11333
tamy napisal/-a:ampak vcasih se moram s kaksnim malo pohecat.


Ti kar... ti kar... :twisted: :twisted: :twisted:
Da vidim kako bo tebi šlo...
Večina jih obupa...

LP Darko

P.S. ne grizem, lajam samo na ukaz, pa tudi na čistočo sem
navajen :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#11336
HOJLA!
Ja s tereni je pa takole izredno rad tečem po valovitem terenu kakršno je naše življenje, ki hiti mimo nas.Rad imam da se okoli mene zmeraj nekaj spreminja in nekaj dogaja.Vsak košček terena, ki ga pretečemo ima svoje čare in seveda minuse te minuse imajo predvsem takrat, ko se kje poškodujemo in nam zagreni za nekaj časa tek.Sam ko treniram najraje tečem tam kjer je veliko neokrnjene narave, kjer slišim travo rast, kjer slišim žvrgolenje ptičev v večernemu času pa oglaševanje SOVE, če seveda trening poteka proti večeru.Druga mi je zelo v redu rahel hlad ne preveč, ne premal da zavonjam prijeten vonj po cvetotih in vršičkih, ki poganjajo iz raznih dreves, ki nas obkrožajo okoli nas.Kakšen neverjeten užitek je ko se vzpenjaš proti kakšnemu od naših vršacev STORŽIČ in njemu podobnim.Ko čutiš veter, ki potegne mimo tebe, ali pa ko proti vrhu ko si tik pod vrhom in ti tečje po obrazu znoj, tvoj znoj, ki si ga pridelal, ko si premagoval te korake pred seboj.Kako prijetno je ko se bližaš svojemu končnemu cilju, ki si ga zadaš, ko pretečeš določeno progo.Saj veš, da boš zopet doživel nepozabne trenutke, ki ti ne bojo utonili v pozabo vsakdanjega dne.Ampak se dostikrat potem spomniš kaj si tam doživel, kaj si tam drugje doživel in tako naprej.Ko si pa kje po ravnem terenu nekje v dolini in ko prečiš kak travnik in zaplapola veter skozi lase nekateim nam ki imamo bolj malo las dobimo občutek rahle ohladitve.Ženske pa dobijo občutek nepopisnega veselja, radosti ko zaplapolajo na krilih svoje duše.Kakor bi dejala MOJCEJ77 če sem se prav izrazil.No ja saj mislim trenutno tako.In kakšna žalost te spreleti, ko se drugič podaš po isti poti in vidiš, da so podrli veliko količino dreves popolnom po nepotrebnem.Predvsem zato, ker veliko stvari pustijo tam in sploh ne porabijo vsega.Skratka uničijo življenski prostor tistim ptičem, ki si jih še zadnjič slišal, ko si tekel-la mimo.In si misliš kam je šel ves ta žar narave, kdo ga je uničil, kdo si misliš.No ja saj ravno tako pretečeš kar si si zadal tisti dan.Ampak veš, da je en delček tiste čudovitosti, ki si jo doživljal na tistem predelu ni več, da je nekdo to stvar uničil ne zavedajoč se vsehj posledic, ki jih je pustil za seboj.Ne zavedajoč se da se lahko, kar je storil tem drobnim bitjem, ki so te obkrožale ko si drvel mimo njih, ali one mimo tebe, da jih ni več.Ampak ljudje mnogi o tem sploh ne premišljujejo, ampak enostavno podrejo in si rečejo: u madona to bomo spet zaslužili! Samo ali se niso vprašali, kaj bojo imeli njihovi otroci in njihovi vnuki okoli sebe.Kaj jih bo obkrožalo, ko bojo vse uničili podrli?Kje se bojo lahko oni igrali, kje bojo oni lahko se nadihali svežega zraka, ki ga vsak od nas tako krvavo potrebuje, da je kaj.Kako bojo ti otroci doživljali svoje proge teka, gibanja, igre in podobno.Se opravičujem če sem zašel kaj iz tem, ampak me je prešinila misel na to temo, ki si jo odprla v zvezi s tem, kja radi tečemo.TEČEM RAD POVSOD TAM,KJER LAHKO ZAČUTIM DIH NARAVE IN VSEGA LEPEGA ŽIVLJENJA, KI NAS OBDAJA, SAMO ČE GA ZNAMO CENITI.
CIAO SE VIDJAMO!
 Odzadnjak
#11344
dpop, če pravo stvar vzameš ven iz konteksta, dobiš tudi:

stasa napisal/-a:Hmm, ... jaz vzamem tvojega, ki mi kar naprej roji po glavi. :D


kar ni kar tako stran za vrečt :D :D
Uporabniški avatar
 gregorb
#11347
dpop, kle maš pa še različico, ko "kontekst" ostane, sam neki druzga vzameš stran:
stasa napisal/-a:HAHA! Ej, dpop, ... ti dam, samo mora bit vedno zraven kontekst!!!



Če smo že žleht pa bodmo do konca! :twisted: :twisted:
 dpop
#11351
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No... tkooooooo izven konteksta pa tud še ne!!! :wink: :wink:

LP Darko

P.S. pišuka... pol pa men pravjo da sem "pokvarjen" :lol: :lol: :lol:
 dpop
#11377
stasa napisal/-a::evil: :evil:
:wink: :D


Kaj vse lahko naredijo "pokvarjene" misli...

LP Darko

P.S. pa ljudje še na "travi" niso :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#11496
tamy napisal/-a:da so lahko ljudje tako pokvarjeni... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Eh, naša Tamy ima pa malo treme... Danes ima namreč valeto in je menda sama cel tekst/program in vse skeče napisala...

:D :D :D Tetka ponosna nanjo!!! :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA