področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 miro
#161075
Vem, da se kar nekaj TF-jevcev ukvarja z energijami in duhovnostjo(ne rimokatoliško),pa me zanima ali ima kdo izkušnje s glasbenikom Lex van Somersen-om.
Na njegovem nastopu, se resnično pojavlja mnogo energije - naj bi bila tudi zdravilna, vendar name ni ućinkovala tako, prej mi jo je jemala, kot dajala. Po nastopu sem imel celo glavobol,bolele so me tudi ramenske in ročne mišice.
Ali je imel še kdo kakšno tako izkušnjo?
Šel sem pa na tako imenovani božični koncert in nisem vedel kaj me čaka-
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 softi
#161286
Hmmm, včasih je lahko glavobol, bolečine v sklepih,.... samo znak putzanja (vsaj po moji izkušnjah, ki pa jih ni ravno malo, sploh na tem področju).

Sicer sem en njegov cd občasno uporabljala med terapijami, samo mi nekak ni ustrezal-mene je kar pošteno "odzemljilo", pacienti so pa dajali izjave, da so "čist zadeti" po koncu terapije in so se nekam težko "sestavli". No pa smo muziko zamenjal, pa je blo ok.

Je pa res, da je razlika med glavobolom kot posledico "zdravega" čiščenja al pa glavobolom kot posledico nekih čudnih zadev v energetskem polju.
Po mojih izkušnjah je tudi vprašanje kak folk je tam bil - ha,ha sem šla enkrat na ezofest, pa potem od silne energije bruhala, ko sem prišla domov. Ampak ta energija zihr ni bila zdravilna :D . pa menda nisem bila edina s temi težavami.
No na ezofest nisem šla več, verjetno pa tut ti na ta koncert ne, ali pač :wink: ?


Dost filozofiranja... :D
Uporabniški avatar
 miro
#161441
softi hvala.
Tudi jaz imam nekaj izkušenj, pa ne bi sedaj o tem. Kot sem napisal, nisem vedel kaj me čaka.
Poslušalci pa so bili njegovi fani (moj občutek),ki ga spremljajo na njegovih nastopih.
Seveda je bil to moj prvi in zadnji obisk njegovih prireditev, čeprav moram priznati, da je bilo v dvorani res ogromno energije.
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA