področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Vlajko
#48001
Barb napisal/-a:.... in že končno skliče kakšen PST tek v septembru oz. oktobru.....

Rečeno je bilo še, naj zadevo spelje tudi organizacijsko, da vidimo, če še zna. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#52845
Ninočka??? :?: Nit' nam pišeš, nit' nam se javiš. :shock: :roll: :wink:

Da slučajno ne bi mislili, da me samo za eno TF-jevko skrbi! :lol:
Uporabniški avatar
 kustus
#53114
lp

no jest pa pogrešam lučkota in njegove kritike, čeprav mislim da je vseeno na forumu ampak kot skriti gost.
lučko javi se in odkrij se.
Uporabniški avatar
 lunca
#53156
Jest pa poleg Lučkota pogrešam še njegovo Tjaško! :--( :--( :--( :--( :--(
 laufar
#53165
kustus napisal/-a:lp

no jest pa pogrešam lučkota in njegove kritike, čeprav mislim da je vseeno na forumu ampak kot skriti gost.
lučko javi se in odkrij se.


A ni fajn gmh tlele gor, k ni te stare tečnobe? Noben nobenga ne skritizira, noben ni proti pa tko naprej! Sej ste to hotl (eni), a ne?

Sam, da je pa še Tjašo prsilu k molku :shock: ccccc!
Uporabniški avatar
 Bor
#53166
laufar napisal/-a:
kustus napisal/-a:lp

no jest pa pogrešam lučkota in njegove kritike, čeprav mislim da je vseeno na forumu ampak kot skriti gost.
lučko javi se in odkrij se.


A ni fajn gmh tlele gor, k ni te stare tečnobe? Noben nobenga ne skritizira, noben ni proti pa tko naprej! Sej ste to hotl (eni), a ne?

Sam, da je pa še Tjašo prsilu k molku :shock: ccccc!


brez komentarja, laufar......... :shock:
Uporabniški avatar
 tekačica
#53178
laufar napisal/-a:
kustus napisal/-a:lp

no jest pa pogrešam lučkota in njegove kritike, čeprav mislim da je vseeno na forumu ampak kot skriti gost.
lučko javi se in odkrij se.


A ni fajn gmh tlele gor, k ni te stare tečnobe? Noben nobenga ne skritizira, noben ni proti pa tko naprej! Sej ste to hotl (eni), a ne?

Sam, da je pa še Tjašo prsilu k molku :shock: ccccc!


Sicer lučkota ne poznam, ampak tole laufar je pa preveč. Kako si moraš nekaj tako grdega privoščiti. Če že imaš tako slabo mnenje o nekom, ga vsaj zase obdrži in ne vlači ga po tekaškem forumu.
Če je kdo tečen tukaj gor si to prav ti... ti bi imel to čast, da bi po moji presoji kot prvi letel s foruma :x
Uporabniški avatar
 Dule
#53179
tekačica ne zastopiš, to se onedva samo špikata in sedaj je laufarju dolgčas.. :wink:
Uporabniški avatar
 tekačica
#53183
Aja. ooops :oops: :oops: :oops:
Lučko se opravičujem... Smo besede namenjene laufarju pa ne vzamem nazaj. Še zmeraj bi ga najraje brcnila v rit (mava še stare neporavnane račune s forumov... a ne laufar???)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53219
tekačica napisal/-a:.... Še zmeraj bi ga najraje brcnila v rit .....

Uhhhhhh ....... Kakšna huda mačketina? :shock:

'Bogi tvoj bodoči fant ali pa mož. :!: :wink:
Uporabniški avatar
 tekačica
#53222
Vlajko napisal/-a:
tekačica napisal/-a:.... Še zmeraj bi ga najraje brcnila v rit .....

Uhhhhhh ....... Kakšna huda mačketina? :shock:

'Bogi tvoj bodoči fant ali pa mož. :!: :wink:


1. ne bom imela fanta oz. moža
2. nisem tako grozna kot si misliš. Taka postanem samo takrat, ko me laufar razjezi :twisted:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53283
Pozdrav!
tekačica napisal/-a:1. ne bom imela fanta oz. moža
2. nisem tako grozna kot si misliš. Taka postanem samo takrat, ko me laufar razjezi :twisted:

8) Khmm, no, zarecenega kruha se najvec poje. :D Jaz na tole gledam nekako v stilu 'Zivi bili. pa videli'. :) :twisted: No, mogoce se je Vlajko narobe izrazil. Morda je politicno bolj korektno reci: 'Bogi tvoj bodoci partner.' Ampak to so ze podrobnosti. :D :twisted:

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 tekačica
#53356
oranzni_slon napisal/-a:Bogi tvoj bodoci partner.


No prav se bom pa še jaz popravila. Če bom že koga imela, mu vsekakor ne bo hudega... tole kar pa gojim do laufarja je pa čisto druga pesem. Glede na to da mi je že kar nekajkrat požl živce... meni verjemi, da ga nimam na spisku priljubljenih.
 laufar
#53361
:shock: :shock: :shock: Samo enkrat sm prašov če je blond! :shock:

Če bi vedu, da bo taka zamera :cry: :? :wink: :lol:


Oranžni slon, se strinjam, ubogi, khm, partner!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53369
Pozdrav!
laufar napisal/-a::shock: :shock: :shock: Samo enkrat sm prašov če je blond! :shock:
Če bi vedu, da bo taka zamera :cry: :? :wink: :lol: ........

:shock: Jao, jao laufer, pa kako mores zensko kaj takega vprasat :?: To je nekaj takega, kot leta pri zenskah. Se ne sprasuje :!: Jasno, da je zamera in prav je da je zamera, da si bos zapomnil za drugic. ;) :) :twisted:

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA