področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 tekačica
#53371
laufar napisal/-a::shock: :shock: :shock: Samo enkrat sm prašov če je blond! :shock:

Če bi vedu, da bo taka zamera :cry: :? :wink: :lol:


Oranžni slon, se strinjam, ubogi, khm, partner!


Ja ja tole je bilo na TF. Kaj pa ostali forumi??? Aja sej tam me pa bolj težko poznaš, ker nisem tekačica ampak kaj drugega...
Uporabniški avatar
 tekačica
#53372
Ok no... pametni se ne kregajo... torej predlagam da sva tudi midva pametna in se nehava kregati... Kaj praviš na to??? Takole se zmeniva. Nehajva pogrevati stare zamere pa pozabiva na to. A se strinjaš???
 laufar
#53377
Jest se nism čist nč kregov!

Lej, punčka, če b mi koj u prvo ratal bi ti bil že skorej lahko str ata, tko da...................... 8)
Uporabniški avatar
 tekačica
#53432
laufar napisal/-a:Jest se nism čist nč kregov!

Lej, punčka, če b mi koj u prvo ratal bi ti bil že skorej lahko str ata, tko da...................... 8)


A lahko samo nekaj... a me imaš za tri leta staro???
Veš, nisem več punčka...
Uporabniški avatar
 Bor
#53483
..lej tekačica, laufar je prijeten možakar srednjih let, ki je ene 3x (pa še mal :wink:) starejši od tebe. Zato on tko očetovsko do tebe . :wink:
laufar napisal/-a:Jest se nism čist nč kregov!

Lej, punčka, če b mi koj u prvo ratal bi ti bil že skorej lahko str ata, tko da...................... 8)
Uporabniški avatar
 tekačica
#53538
Ja lepo od njega, samo jaz ne rabim še enega, ki bi bil očetovski do mene, ker imam enega očeta več ko dovolj ( in njegovega očetovstva tudi :roll: )

P.S. na hitro računam... laufar a jih maš okoli 50... let mislim :roll:
 laufar
#53540
Uganka: Čez 1/4 tvojih let bom 2,5 krat starejši od tebe, zdej, če res nisi blond boš zračunala, drgač ti pa ne znam pomagat!

Ja, fotra pa vem da so punce v teh letih že ornk site, sam je že tko, da ne mormo iz svoje kože! :?
Uporabniški avatar
 kustus
#53543
tekačica napisal/-a:Ja lepo od njega, samo jaz ne rabim še enega, ki bi bil očetovski do mene, ker imam enega očeta več ko dovolj ( in njegovega očetovstva tudi :roll: )

P.S. na hitro računam... laufar a jih maš okoli 50... let mislim :roll:


NO NO pol se boš pa čudla da te nkamor ne pusti, zdej ko ga maš ga ne ceniš ko pa ga nebo več bi bila vesela da bi te vsake tolko mal posikiral. Boš vidla da je res mi smo to že dal skoz.
Pa nočem biti preveč pameten a to je to.
Uporabniški avatar
 tekačica
#53647
laufar napisal/-a:Uganka: Čez 1/4 tvojih let bom 2,5 krat starejši od tebe, zdej, če res nisi blond boš zračunala, drgač ti pa ne znam pomagat!

Ja, fotra pa vem da so punce v teh letih že ornk site, sam je že tko, da ne mormo iz svoje kože! :?


No pa poglejmo kakšen je odgovor na tole.
1/4 mojih let je 4 leta... se pravi čez 4 leta bom jaz stara 20, ti pa boš 2,5-krat starejši, kar pomeni 20x2,5. To pa je 50. A sem prav zračunala???

kustus napisal/-a:NO NO pol se boš pa čudla da te nkamor ne pusti, zdej ko ga maš ga ne ceniš ko pa ga nebo več bi bila vesela da bi te vsake tolko mal posikiral. Boš vidla da je res mi smo to že dal skoz.
Pa nočem biti preveč pameten a to je to.

No ne bom razlagal svojih privatnih problemov... samo toliko... tega nisi in nikoli ne boš doživel!!!
Uporabniški avatar
 mojcej77
#53648
Kaj se pa grete? :?
Uporabniški avatar
 tekačica
#53653
mojcej77 napisal/-a:Kaj se pa grete? :?

Laufarju dokazujem da nisem blond, pa da nisem punčka :D
Sej ne no. Mal sem ga za brezveze napadla, zdej pa mislim da bova zakopala bojne sekire 8)
 Nataša
#53976
Kam se je pa Fotr zgubu??? :roll:
Uporabniški avatar
 Fotr
#53980
Nataša napisal/-a:Kam se je pa Fotr zgubu??? :roll:


Za tole vprašanje sem ti pa res hvaležen, ker sem že sam hotel napisati, kaj me je napadlo, a sem si premislil, ker bi izgledalo kot jamranje in smiljenje samega sebe kot samopomilovanje, tega pa nočem. Ampak, ko pa si vprašala, evo!
:D
Čeprav sem zaradi neke bolezni tako šibak, da moram s kladivcem tolči po tipkah, da sploh napišejo črke, čeprav mi tako curi iz nosa, da imam napeljan odtok iz plastične cevi v lijak, čeprav sem tako zaspan, da niti pomežikniti ne upam, ker bi takoj zaspal, čeprav mi v prsih hrope kot buldožer, čeprav me v hrbtu štiha kot bi imel vanj zapičen handžar, bom povedal, da me je napadel nek virus.
:D
Ker stalno sedim pred računalnikom, domnevam, da sem ga nalezel tam, skupaj z vsemi črvi in trojanskimi konji in to prejšnji teden, ko sem prišel ves premočen od dežja in švica, a zadovoljen s teka in se brez prhe, brisanja in umiritve vsedel pred ekran, okno je bilo odprto, pihalo je, kurilna sezona se še ni pričela in tako sem fasal nadlogo. Ker sem bil pred računalnikom z vso pravico domnevam, da sem zbolel zaradi njega.
:D
V zaščito mojega zdravja in zagotovitev udeležbe na LM, sem obdan s skaldovnicami iz škatlic lekadola, immunala, ABC plus vitamini, koš je poln limoninih olupkov, na štedilniku se kuhajo samo različni čaji in juhice, s kupom mokrih brisač, ker je ekran stalno pošprican zaradi kihanja (enkrat sem se še z glavo butnil vanj), vedno sem mislil, da normalen človek kihne največ dvakrat zapored, pri kašljanju izletava iz ust enaka snov kot pri kihanju, samo v večjih dimenzijah...dost je jamranja.
:D
Popoldne grem laufat, kar bo odločilno. Ali me bo ubilo ali pa okrepilo. Na LM pridem, pa če se bom plazil.
:evil:
No tolk... :shock:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#53981
Joj, bogi Fotr! :cmok: :ignore:
Hitro se nam pozdravi, brez tebe ne more biti LM :!:

Po moje boljše, da si vzameš še kakšen dan in da ne preizkušaš sreče že danes. :wink: Bodi raje na :hack: in ko ne bo več nobenih pack na ekranu, potem pa v akcijo 8)

Eto, ti bom pomagala...tudi jaz ne bom danes tekla :!: (mene pa dajejo kolena...v bistvu še najmanj bolijo, ko tečem - zato tale pomoč v obliki neteka ima svojo vrednost :roll: ).

Pozdravček,
Darja
Uporabniški avatar
 Fotr
#53985
Snežinka napisal/-a:...Eto, ti bom pomagala...tudi jaz ne bom danes tekla :!: (mene pa dajejo kolena...v bistvu še najmanj bolijo, ko tečem - zato tale pomoč v obliki neteka ima svojo vrednost :roll: )...


Darja, hvala za solidarni netek, spodobi se, da sem tudi jaz solidaren s tabo in v pomoč čimprejšnjemu prenehanju bolečin v tvojih kolenih tudi jaz danes ne bom tekel. Pa še pasalo mi bo in ubilo me ne bo. :evil:
Na ekran sem montiral žleb. :D
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA