področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 spitzpark
#296740
Vsaj 50x Orle, prvič na 42 km, Franja, ...itd
Uporabniški avatar
 Bor
#296860
spitzpark napisal/-a:Vsaj 50x Orle, prvič na 42 km, Franja, ...itd


...iz katere strani pa hodiš na Orle? mogoče se srečujeva :D ...hehe še 98x
#296863
Poboljšati se. Na vseh področjih. :mrgreen: In ostati zdrava.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#296867
Bor napisal/-a:matr ste konkretni.....vsi si sam želite , noben pa nič ne reče :)
evo izziv...želim si najmanj 100 x na Orle ....ni važno iz katere smeri :-)...druga pa je hujša.....da opustim avto... :)
pa še še še.....
seveda želim vsem vesele velikonočne praznike :lol:


:)
Uporabniški avatar
 spitzpark
#296872
Bor napisal/-a:
spitzpark napisal/-a:Vsaj 50x Orle, prvič na 42 km, Franja, ...itd


...iz katere strani pa hodiš na Orle? mogoče se srečujeva :D ...hehe še 98x


Ponavadi iz Urha, redko tudi po trim stezi iz zadvorške strani. Moj "zaščitni znak" je rjav koker španjel. Včasih ob nedeljah potegneva po Golovcu do observatorija, pa nazaj.
Uporabniški avatar
 Bor
#296882
spitzpark napisal/-a:
Bor napisal/-a:
spitzpark napisal/-a:Vsaj 50x Orle, prvič na 42 km, Franja, ...itd


...iz katere strani pa hodiš na Orle? mogoče se srečujeva :D ...hehe še 98x


Ponavadi iz Urha, redko tudi po trim stezi iz zadvorške strani. Moj "zaščitni znak" je rjav koker španjel. Včasih ob nedeljah potegneva po Golovcu do observatorija, pa nazaj.

jaz pa običajno iz zadvorške strani...v bistvu od doma na trim stezo, pa naprej na Orle....te pocukam :)
Uporabniški avatar
 spitzpark
#296906
Bor napisal/-a:...iz katere strani pa hodiš na Orle? mogoče se srečujeva :D ...hehe še 98x


Ponavadi iz Urha, redko tudi po trim stezi iz zadvorške strani. Moj "zaščitni znak" je rjav koker španjel. Včasih ob nedeljah potegneva po Golovcu do observatorija, pa nazaj.[/quote]
jaz pa običajno iz zadvorške strani...v bistvu od doma na trim stezo, pa naprej na Orle....te pocukam :)[/quote]

še 46 x :D
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#296923
Bor napisal/-a:matr ste konkretni.....vsi si sam želite , noben pa nič ne reče :)
:lol:



Biti gospodar časa in ritma okoli Balatona.

Uspeti do konca aprila spraviti Maribor-Stubica-Sljeme-Zagreb.
Uporabniški avatar
 tiga
#296966
Jaz pa obljubim da bom kljub naraščaju, ki smo ga naročili za aprila, :D bolj pridno nabiral tekaške kilometre kot lani.

Pa da bom prej hodil spat. :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#297007
spitzpark napisal/-a:
Bor napisal/-a:...iz katere strani pa hodiš na Orle? mogoče se srečujeva :D ...hehe še 98x


Ponavadi iz Urha, redko tudi po trim stezi iz zadvorške strani. Moj "zaščitni znak" je rjav koker španjel. Včasih ob nedeljah potegneva po Golovcu do observatorija, pa nazaj.

jaz pa običajno iz zadvorške strani...v bistvu od doma na trim stezo, pa naprej na Orle....te pocukam :)[/quote]

še 46 x :D[/quote]
Jaz grem pa ponavadi krožno od Ljubljanice mimo Urha, nazaj pa čez Golovec in po cesti ali PST proti Ljubljanici. Ampak moj cilj je enih 10x ob sobotah ali nedeljah, ko bo konec smučarske sezone, torej začnem maja.
Uporabniški avatar
 Bor
#318825
Bor napisal/-a:matr ste konkretni.....vsi si sam želite , noben pa nič ne reče :)
evo izziv...želim si najmanj 100 x na Orle ....ni važno iz katere smeri :-)...druga pa je hujša.....da opustim avto... :)
pa še še še.....
seveda želim vsem vesele velikonočne praznike :lol:

torej, na Orle grem letos 52-ič....ni uspelo 100x in to predvsem zato ker mi je skoraj uspelo opustit avto :)...povsem ga ni mogoče , ampak za vsakdanje obveznosti kot je pot v službo, to pa mi je uspelo :)
ker je leto naokoli, spet vesele velikonočne praznike :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#318862
Zaobljube???
Bom boljši
bom shujšal ... veliko
bom več treniral
bom študiral
bom delal in garal
bom najboljši prijatelj
bom več igral na vse inštrumente
... bom in bom ... dokler ne bo ... buuuuum

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA