področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Vlajko
#62989
Morda kdo med vami pozna grški otok Kos?

Potrebujem kakšno mnenje, predvsem pa koristne napotke (zanimivosti, priporočljivi izleti, najlepše plaže, pričakovano vreme ter temperature morja v drugi polovici septembra ... in pa seveda ... možnosti rekreacije)? :roll: :D

Lahko se mi oglasite s posti, ZS ali pa po E-mailu, hvala. :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#63023
Tole in tole ti bo mogoče kaj v pomoč, malo pa še na obeh forumih z iskalnikom pobrskaj.
Jaz sem lani in letos rezervirala dopust na podlagi teh čvekanj (samo ne v Grčiji :D ).
Uporabniški avatar
 Vlajko
#64309
Končno je tudi v naš računalnik prišla pomlad (T-2 Press). :D :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#64313
Vlajko napisal/-a:Končno je tudi v naš računalnik prišla pomlad (T-2 Press). :D :wink:

To, dragi moj Baron von Vlajko!

Te bomo sedaj še hitreje brali, in na progi sploh ne mogli dohiteti! :)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#64323
Naš dragi Flajing Hors napisal/-a:... Te bomo sedaj še hitreje brali, in na progi sploh ne mogli dohiteti! ...

Tipkanje mi res ne bo delalo težav, tvoja druga trditev pa ... :roll: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69538
Za nekaj dni :arrow: ЗДРАВО. 8) :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#69544
Vlajko napisal/-a:Za nekaj dni :arrow: ЗДРАВО. 8) :wink:


Ja uzivaj - sm ti ful fous!
lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69866
V največji vročini sredi dneva obtekel oba gorenjska H2O biserčka. 8)

Sobota, 22. julij:
Slika

Nedelja, 23. julij:
Slika
 Nataša
#69867
Hm, midva sva tudi včeri odlaufala en krog okoli Bohinjskega, kje si pa bil, da se nismo srečali? :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69871
Nataša napisal/-a:Hm, midva sva tudi včeri odlaufala en krog okoli Bohinjskega ...

Vem! :!: :D Videl vaju je moj okolibrdovski ter hribovski frend Tomaž , forumec "tt2x". :wink:
V Bohinju nas je, očitno, bilo kar nekaj TF-jevcev. :arrow: Tekel (no tam sem spoštljivo hodil) sem tudi skozi kamp - mimo šotora, ki je "vseboval" Špehovko in Učenca. 8)

Nataša napisal/-a:... kje si pa bil, da se nismo srečali? :wink:

S Silvo sva se kopala kakšne pol kilometra pred kampom (gledano iz smeri Ribčevega Laza) - pod velikim parkiriščem, ki je na obeh straneh ceste. Tekel sem med 12.00 in 13.10. :oops:

PS: Okoli 16.00 smo pa, itak, vsi tekli proti avtom ... in to, tako, da nas ne bi ujela niti Veggie. :)
 Nataša
#69938
Vlajko napisal/-a:Tekel (no tam sem spoštljivo hodil) sem tudi skozi kamp - mimo šotora, ki je "vseboval" Špehovko in Učenca.


ja, sem videla majico TF na vrvi pa sem šla prav potuhnjeno mimo šotora, da sem prečekirala ime na njej. Sori, Učenec, upam, da se ti ni zdelo preveč čudno, če si bil takrat ravno v šotoru in sem ti topotala po teritoriju, ampak saj veš, ženski firbec ne pozna meja :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72168
Tini, tko se (od)govori. 8)

Obenem pa še Vilka povprašaj (javno, zasebno, GSM, SMS, Radio Gaga,...), kakšna je trenutna situacija v zvezi s stavami na relaciji 2MUCH4ME : Vlajko. :twisted: :wink:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA