področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Staša
#71469
Čutim eno potrebo, da odprem eno novo čvekalnico!!!
Vabljeni vsi, ki vas mal sem ter tja, kot na primer mene danes, trka.

No, pa začnimo:

pegaz napisal/-a:Staša,
Podpiram tvojo slaščičarsko iniciativo in upam, da ne boš klonila pred poskusi nasprotnika, da razbije najino koalicijo s parcialnim ponujanjem sladkih razvad samo nekaterim članom koalicije (ufff, vsa sreča, da ti ni ponudil ČOKOLADNE torte, ker pol bi mel pa res en problem...)
Tud je Miha naredil taktično napako, da je začel omenjat nekega fotra - :?: :arrow: :idea:

Torej - predlagam, da narediva preboj proti Zvezdi enkrat v petek popoldne in presenetiva vse, razen slaščičarjev. Lahk pa itak organiziramo en zgodnjepopoldanski PDZM, kaj praviš?
(sej maš mihatovo št. položnice, ne? PRESS)

Za Lillypie counter pa klikni na Mihatov sig, in si naloži svojega ;)

Naprej v boj do sladke torte,
Nadvojvoda Pego :)


Velja! Se strinjam z vsem, razen s tem, da greva na torte jutri - imam v soboto ENO poroko, pa mam oblekco še glih za glih :roll:

Kar se tiče liliputput oz. lilly pie pa sem si za doma skreirala counter za namizje. sem si izbrala zeljnate glavice, štorkljo in črnčka... črnčka sem potem vseeno spremenila v belčka, čeprav zdaj sploh ni več tako kontrastno!

Ma evo, še za klelele :D :

Slika
Uporabniški avatar
 MihaPR
#71473
Pa sej spodi piše še 99 dni, zgleda pa kukr da je že manj kot 28 dni ;)

Pa glej, da bo pršu fotr zravn, ne konj :D :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#71478
MihaPR napisal/-a:Pa glej, da bo pršu fotr zravn, ne konj :D :twisted:


:? Pego, kaj si se pa mihcu tko zameru?
Tata bo zraven, brez skrbi, čeprav sem bila pa jaz nanj huda, ker ti ni nič voščil, je pa resda rekel, naj napišem jaz, pa nisem hotla...

hmm, če prav razumem, bosta zdaj 2 torti - ena v zvezdi, ena pa v savskem?!? Jest sm za! :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#71479
He he, za savsko bo treba pohitet ;) kaj praviš na pico :twisted:
 Nataša
#71481
savska je šla prejle v smeti :wink:
 Nataša
#71485
ker si dal premal E-jev notr, da bi zdržala 14 dni :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71487
Kot, da bi se nekdo pogovarjal sam s seboj (Zadnji 4 posti Press). :roll: :lol:

Ampak, ko že tko ircamo :arrow: A zna kdo razrešiti ta "začaran krog"? :?:

Po eni strani že dve forumski leti berem, kako je edino zelenjava in sadje pa presna hrana "oh in sploh", meso pa "strup za zdravje" :arrow: po drugi strani pa skoraj ni bitja na tem forumu, ki se ne bi bil sposoben do onemoglosti basati s sladkarijami. :shock: :shock: :lol: :wink:
 Nataša
#71488
Vlajko napisal/-a:Kot, da bi se nekdo pogovarjal sam s seboj (Zadnji 4 posti Press). :roll: :lol:


to se zdi samo tistim, ki so izrazito vizuelne osebe in ne znajo BRAT! :wink:
(pa še miha ma lilipie, jest pa ne :oops: )
Uporabniški avatar
 Staša
#71491
Nataša napisal/-a:(pa še miha ma lilipie, jest pa ne :oops: )


A ne bi blo zakon, k bi se z vsakim postom še en dan odštel :D
Kaj je tole s savsko?

Vlajc,
saj mi govorimo o zdravi korenčkovi torti! Ne, hecam se, ampak me pa spomni na eno anekdoto: enkrat sva imela s simonom en mednarodni tabor, pa sta bila tudi dva američana, oče in hči za en teden bogu za hrbtom na robidišču en teden - sta mal gnoj kidala, pa take.. Sta bila zelo netipična, pa vendar tudi tipična: enkrat sta razlagala, kako onadva konzumirata zanič a zdrav sok rdeče pese, ki je nujno potreben: njuna mama ga zameša ene pol litra v neko instant mokico za čokoladni biskvit. Ja, na ta način dobita vse vitamine, ki jih skriva rdeča pesa. :roll:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71492
Nataša napisal/-a:... pa še miha ma lilipie, jest pa ne ...

... zato ma pa Stajca lilikyпyc. :wink:

Howgh ... pa še ena uganka :arrow: Uganite vsaj eno osebo, ki dvakrat čestita za isti rojstni dan. (Vaše odgovore sprejemam na ZS, nagrad se pa ne troštajte preveč.)? :?:

PS: Staša, tvoj odgovor ni zadovoljiv, dopolni ga! :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#71506
Vlajko, pa si preveril datume pri čestitanju???
(nism gledala, imam le pomisleke;))

lp,

m
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71509
mojcej77, a sm reku ZS! :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#71510
Staška in Nataška!

Prej nisem imela kam napisat, potem je pa Staša pametno odprla novo temo, zato vama tukaj lahko povem, da sem ful vesela za vaju in komi čakam, da mine 99, pol pa še 120 dni, da se bomo še bolj veselili z vami!

Me pa zanima, če še kaj tečeta al je konc za neki cajta :?:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71516
Staša napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:Pa glej, da bo pršu fotr zravn, ne konj :D :twisted:


:? Pego, kaj si se pa mihcu tko zameru?

a, gu? (Primus PRESS)
Nimam pojma. Jest sm mu čist lepo čestitou. :roll:

Bosta pa vidva s Tatatom pojedla torto, tko bo zihr bl zdravo za vse!
(Pegaz, zate je TALEVI košček torte, za Staško pa TADESNI, pa rajš ne zamešat PRESS). MigremopaenkratdrugičuZvezdo.

Mljac.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA