področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Nataša
#71555
sam je res kruto, če tko pomislš - celo življenje, ma kaj življenje, miljarde let, si planet - pol se pa kr naenkrat eni spomnijo pa ti meni nič, tebi nič, vzamejo status. Dej pa nisi več planet, dej si pa...od ikee lučka.

eh....
pa tak lajf... :roll:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71556
Helou!
Sicer pa , a se niso dogovarjal, da bodo osončje raztegnili za še tri planete?!?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71557
Ja, prav zares vse skupaj malo spominja na risanko o Calimeru. :cry:

Mojcej, ponavljam Stajcino zahtevo :arrow: spesni eno balado. :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#71570
Bajsi napisal/-a:Helou!
Sicer pa , a se niso dogovarjal, da bodo osončje raztegnili za še tri planete?!?


Ja seveda so se, ker so tisti tri stvarce enake kot Pluton! Pa so potem raje Plutonu odvzeli status, kot bi še trem dali.
Po moje je predsednik te komisije kak Slovenc s slovensko fovšarije! Raje jaz manj, kot da bi drugi kaj več dobil!
Uporabniški avatar
 pegaz
#71583
Staša napisal/-a:
pegaz napisal/-a: MigremopaenkratdrugičuZvezdo.
Mljac.

Pego meho: a skličemo eno srečanje drug teden, čist tko neobvezno, v centru Ljubljane? En dan, ko bo sončk?!? Vsi vabljeni, da gremo tko kao na zadnji poletni (avgustovski) sladoled. :idea:

Draga Poveljnica vrtnih palčkov Staša, Pego meho sporoča, da podpira in sekundira tej ideji.
sladoled pa bo sadni z velik čokoladnega preliva,posut z mandlji.

Howgh!
Pego meho. :evil:
 Nataša
#71625
lunca napisal/-a:Me pa zanima, če še kaj tečeta al je konc za neki cajta :?:


Lunca, jest nč ne tečem :cry: Razlogov je več, se pa poskušam kako drugač razgibat, predvsem pa sprejet, da bo to pač obdobje, ko bom malo manj migala, se malo bolj redila :cry: in na koncu dobila nagrado za to, enga luštnga deročga in smejočga se pajacka :lol:

Na začetku je blo kar težko sprejet malo spremenjen način življenja. Šla sem rolat, padla, si poškodovala komolec, na rentgen pa nisem mogla...to me je naprej malo streznilo. Potem so me še dohtarji nekaj prestrašili, pa se je na koncu izkazalo, da brez razloga...ampak strah ostane. Poleg tega pa še: v nosečnosti pulz naraste za 30%, ne vem sicer, če že od začetka, ampak grem na primer ful počasi, pa mam pulz že na 150 :shock: tko da nekak ni užitka...

sicer pa hvala za vse dobre želje!! :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#71630
Ja, sej, čeprav je bilo vedno govora, kako nosečnice lahko tečejo, pa se v praksi potem izkaže, da to ni tko enostavno. Itak je bolje malo potrpeti, saj teh par mesecev ful hitro mine (še posebej vsem drugim :lol: ) - zdaj sem hotela napisati, da potem bo pa vse po starem, pa sem se spet spomnila, da nič več ne bo tako kot je bilo :wink:.

Drugače sem pa jaz momentalno v bolj razneženem stanju, kar se tiče dojenčkov, ker sem (prvič!) postala teta pred dobrimi tremi meseci in sem čist navdušena nad svojim nečakom in komi čakam še na forumske dojenčke! :clap:
 Nataša
#71637
oooo, čestitam, tetka!!! in upam, da te bodo bejbiji prej zvabili spet med TF-jevce :wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#71650
Staša napisal/-a:Ej, Mojcej, a bi ti danes spesnila kakšno v slovo Plutonu, ki je z včerajšnjim dnem izgubil status planeta?!


Kuko je zgubu status?
:shock: :shock: :shock:

..se opravičujem za trenutno splošno nerazgledanost, ker zadnje cajte živim na Luni...


lp,

m
 Nataša
#71657
pazi, da te ne bojo nagnal z lune, ko bodo kar naenkrat pogruntal, da je v resnic osram žarnca! :wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#71666
mojcej77 napisal/-a:Kuko je zgubu status?
:shock: :shock: :shock:


So pogruntal, da je premajhen, da bi imel to čast. Ne vem ali ima kaj veze to, da je bil včasih menda neptunova luna.
Uporabniški avatar
 Staša
#71806
pegaz napisal/-a:
Staša napisal/-a:
pegaz napisal/-a: MigremopaenkratdrugičuZvezdo.
Mljac.

Pego meho: a skličemo eno srečanje drug teden, čist tko neobvezno, v centru Ljubljane? En dan, ko bo sončk?!? Vsi vabljeni, da gremo tko kao na zadnji poletni (avgustovski) sladoled. :idea:

Draga Poveljnica vrtnih palčkov Staša, Pego meho sporoča, da podpira in sekundira tej ideji.
sladoled pa bo sadni z velik čokoladnega preliva,posut z mandlji.

Howgh!
Pego meho. :evil:


EVO, DATUM IN KRAJ IN CAJT DEMOKRATIČNO IN SOGLASNO (ENOGLASNO) SPREJET NA NEVEMKOLKEM ZASEDANJU SKUPŠČINE MOJE GLAVE:

V SREDO OB 18.30 URI SE DOBIMO NA PREŠERCU, GREMO NA AJSKRIM, POL NA PICKO LOHK, POL PA OB 20. URI POSLUŠAT MATEJA-JETRHO IN NJEGOVO FLAVTO NA ŠUŠTARSKI MOST!

PRIT'TE VSI!



PS: Mojcej, ti sploh pridi, ker zate že en teden režem članke iz časopisov in snemam video in audio kasete ter printam vse iz interneta, da ti osvetlim tole problematiko s Plutonom!

Borka za pravice na nebu, Mesec!
Uporabniški avatar
 še1PR
#71816
Staša napisal/-a:...POL PA OB 20. URI POSLUŠAT MATEJA-JETRHO IN NJEGOVO FLAVTO NA ŠUŠTARSKI MOST!...

U tole bo pa ziher dobr!! (preverjeno.PRESS :) )
pies: tud ajskrima se ne bom branla...
Lp po pristanku iz sosednjega ozvezdja! :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71820
(Ne morem se zadržat...)

Aj skrim
ju skrim
vi ol skrim
for ajskrim!!!


Pridem, jasno!
Pegobliz :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#71821
Pozdrav!
mojcej77 napisal/-a:Kuko je zgubu status?
:shock: :shock: :shock:

8) Oh, Mojcej, enostavno. Pogrnil je na izpitu in ni naredil pogojev, pa je brez statusa. :)
Ne morem vrjet, da si ze pozabila, kako gre to. :twisted: Ajme, ajme. :)

lp, oranzni slon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA