področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 mojcej77
#71823
Uuuuuuuuuuuuu, jst tud flavto neki igram, sam vseen..ful bi prsla, pa ne gre, ker sem na morju na taboru.
Včeraj sem imela prvic socialne vescine, pa smo mel vodeno meditacijo in so bli ful zanimivi odzivi. Ene par jih je zaspalo.
:shock:

Pridem sele 11.9.nazaj...a bo takrat tudi sladoled?

lp,

m
 Nataša
#71839
Kero sredo? Kje smo? Kok je ura? :shock:
nč, grem mal spat, pol pa veselo v prevajalske zmage naprej, s titom ili bez :wink:

mi trije po moje pridemo, vsaj na koncert, če prej ne. Staša, da ne bi ti jedla unga sladoleda z antibiotiki slučajn!!! :!:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71843
Nataša napisal/-a:... nč, grem mal spat...

Ob tej uri? :roll: A ravnokar vnovčuješ nagrado Poli? :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71855
Piše levo zgoraj (nad avatarjem). :idea: :wink:
 Nataša
#71859
ne vidm dobr, vse se megli...Rajko neki...

...sem lih fajn zaspala, pa so zvonil damn prodajalci krompirja. vsak dan zvonijo. kolk krompirja pa misljo, da rabim? očitno ga še nimam dovolj, da me takole mečejo v luft.

nič, potem pa ena doza pai mu tana in besedno sestavljanje dalje.
se vidmo jutr...s komerkol že, kdorkol že ste, banda moja preljuba.

čau :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71933
Staša napisal/-a:POL PA OB 20. URI POSLUŠAT MATEJA-JETRHO IN NJEGOVO FLAVTO


Helou!

...and Matej Anderson on the flute.
There is no too much Jethro Tull, remember that name, friends!


Matej-Jethro: zadnjic sem z Vh1 posnel video: Living in the past. Imam ga v DVD formatu; zvok je sicer mal čuden, signal skače med posameznimi video sekvencami . Ob priliki ti ga zakurim na stlačenko.
Uporabniški avatar
 pegaz
#71947
Nataša napisal/-a:ne vidm dobr, vse se megli...Rajko neki...
...sem lih fajn zaspala, pa so zvonil damn prodajalci krompirja. vsak dan zvonijo. kolk krompirja pa misljo, da rabim? očitno ga še nimam dovolj, da me takole mečejo v luft.
nič, potem pa ena doza pai mu tana in besedno sestavljanje dalje.
se vidmo jutr...s komerkol že, kdorkol že ste, banda moja preljuba.
čau :wink:

Emperor of Ice cream se drži za trebuh in se valja pod mizo...
od smeha! :lol:

Tale Rajko da Krompir Men je pa res svina. :idea:

He he
Emperor ;)
 Nataša
#71953
Bajsi, kaj če bi ti Mateju kr TV prnesu pa da si to on stvarno ono LIVE pogleda? Joj, pogrešam Dpopa, da bi ti zdele kej o digitalni tehnologiji napisu :lol:

sicer pa - se vidmo dons, prideš tudi ti, Njegova Debelušnost?
Midva prideva ob 20h k čevljarjem.
 matej-jethro
#71959
ziiip,uljetio! Bajsi tenking yu zarad volje in (s)poznavanja ampak vse araund tullovih je predelano,reciklirano in skrbno arhivirano od nekdaj (so lepe flavtistke slovele al lepše..bla bla)!
Vidm, da se kr neki vi formirate v eno opasno grupo zahtevnih slušateljev zdej kle v kr neki :shock: a vam lohk predlagam npr. limonov sljadoled al pa limone naspljoh?aj love it!
Alja, tole zvečer mormo posnet pa uporabt za podlago k boš ti Ararararat enkrat nekoč v eni beli izbi meybi nam predstavl...predavala!sicer pa-pa naslov markize :!: naj bo tole JASNO, ker je situacija na precej trhlih temeljih slabo betonirana :wink:

RIIING...RIIIING...Ta mala zbud se, zunaj je ful šajba..delat bo treba :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71960
Helou!
Kakšen TV neki, a nimaste nobenega kompjuterja?!?!
Pridem?!? Ne vem, še! Bi si pa želel slišati Matej Anderson on the flute!
 matej-jethro
#71964
ma ja, nouš hodu! boš anadrtajm prlaufou k boš meu bl nacht frei :wink:
Stašaaaa,minus mu dej :lol:

se vidmo k se zagledamo :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71968
matej-jethro napisal/-a:Ararararat enkrat nekoč v eni beli izbi meybi nam predstavl...predavala!sicer pa-pa naslov markize :!: naj bo tole JASNO, ker je situacija na precej trhlih temeljih slabo betonirana :wink:

Spoštovani tov. Matej Jertho,

obveščeni smo bili, da ste impersonirali uradno osebo in verbalno grozili tov. Alji, Markizi, z odvzemom osebne lastnine, pridobljene v solidarnostnem delu v okviru samoupravne interesne skupnosti Teškaški Forum.

Vkolikor se bodo te aktivnosti z vaše strani nadaljevale, bomo prisiljeni sprejeti ustrezne mere. Apeliram na vašo samoupravno zavest in vašo podporo naši stvari.

Tovarniški pozdrav,

Predsednik Her. komisije SIS TF
tov. Pegaz, l.r.
 matej-jethro
#71974
Spoštovani najdivojvodo Pegasa!

Se globoko orpavičujem, ker sem ga tokrat pa res strahotno polomil oz. po domače "pobixal" :roll: :oops: NE BOM VEČ ne zdaj in ne v preteklosti!! Lahko pa me vržete celega na1x v ljubljanco kr dons, ko je problem še tako zelo vroč....in seveda, če utonem me ne bo več :idea:

Tovarniški pos..kot ste že nekaj omenili

Agata Švarckobler&co. fan klub
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA