področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Bajsi
#72574
Helou!
A nisi mislu t r a n s c e n d e n t a l n o ?!?!??!?!? (=zamaknjenost zob)

Sicer pa Living in the past rula, tako iin drugače!
Uporabniški avatar
 še1PR
#72602
matej-jethro napisal/-a:še1PR! smetiti takoj je rekla mati te scene :!: :wink:
zdej pa najd termin med vsemi mogočimi teki in pripravami za ključne maratone v sezoni :roll: pa še vreme more bit takšno kot je cca. zdej. very mač hard wrks tu du tu mejks it posibl!!!
hja! bolj kot gledam tale moj časoplan bolj se strinjam... :( tko za čez pop je prvi in za neki časa zadnji termin sreda 20. sept, za čez cel dan pa 7. okt., takrat nas tud luna :hehe: spet obišče pa se lohk podaljša :roll: ... :?: :?: :?: Dej še ti magic flutist kako :idea: , k moj memorihead je že mal full in lowbaterylight blinka...
 matej-jethro
#72748
men je 7.oktober čist soliden pa tud fullmoon je fullkool. zdej pa sam še koledar tekaških prireditev za mesec oktober preverim :)
very mač houping da so kotiđis še oupen taX :!: bi blo najs......

Lepe praznike želim!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72749
matej-jethro napisal/-a:Lepe praznike želim!


Jest (mi) teb tud, sam kere pa 8. septembra? :roll: A tele? :arrow:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#72753
Pa kje to vse najdeš Vlajko :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72758
"Najdi" ( :Fslo ) al' pa "Google". ( :Feng ) :hack: :wink:
 matej-jethro
#72978
Narobe oz. wrong!!!! Obstaja večji praznik in letos se mu je reklo: 36.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: zelo lepi prazniki......Drugo leto se mu bo pa reklo: 37.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: :shock:
Uporabniški avatar
 pegaz
#72996
matej-jethro napisal/-a:Narobe oz. wrong!!!! Obstaja večji praznik in letos se mu je reklo: 36.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: zelo lepi prazniki......Drugo leto se mu bo pa reklo: 37.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: :shock:

Ufff, pa res!!!
Ej, a uni od Pavlihove Pratike vedo za ta praznik...?

Juh-juhej!
Pegaz :)
 Nataša
#73025
matej-jethro napisal/-a:Narobe oz. wrong!!!! Obstaja večji praznik in letos se mu je reklo: 36.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: zelo lepi prazniki......Drugo leto se mu bo pa reklo: 37.PRAZNIK NARODNIH NOŠ V KAMNIKU :!: :shock:


ja, to je edini vikend na let, ko sem RES vesela, da sem v lublan. Vse tiste narodne noše....tumač. Edin aktiv kmečkih žena Tuhinj res dobr kruh speče.
:wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#82844
matej-jethro napisal/-a:Jest čakam markizo, ker bo glasba se položila pod slike in se opravičujem, ker to izgleda z njene strani še ni urejeno..... :roll: he he......

Oj jethro, jest se ti ne upam tam odgovarjat, da me ne bo kak hišnik z metlo... :roll: , k tuki so nama pa obljubl, da lohk kako smetko vrževa, pa predstavo zrežirava...
Dej ti men sam povej, a se una TVOJA muska rima tud na kako Indonezijo al je un tričetrtinski, al kakšen takt že, uglašen sam na višinske vetrove RRTja? K se mi zdi, da je zdej mal več zanimanja za pogrebe! :shock: (zdej kr vidm kako se ti je enmau zataknl... :wink: ne take kot pri nas!!!) Da vem prioritetno listo nardit, kje začnem škart brisat. Torej Ararat al Sulawesi...
Uporabniški avatar
 Staša
#82900
Oooooo, Alja, krul krul, kaj je novega? :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#82909
Jaaaa sulawesi se slliši tko popotniško...
pa ena kul in frudi brisača išče svojega popotniškega lastnika.

Kaj pol zdej prej? Nam je dooooolgčas! ;)

Can't wait
Pegas :)
 Nataša
#82917
Staša napisal/-a:Oooooo, Alja, krul krul, kaj je novega? :D


pa ne morš čist po vseh temah krult. Krul se samo v svinjaku, drugje se pa ci-vi-zi-li-ra-no obnašamo. že zavoljo otrok, madona! :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#82920
Nataša napisal/-a:
Staša napisal/-a:Oooooo, Alja, krul krul, kaj je novega? :D


pa ne morš čist po vseh temah krult. Krul se samo v svinjaku, drugje se pa ci-vi-zi-li-ra-no obnašamo. že zavoljo otrok, madona! :lol:


aja, sem neorientirana, sorry! :( smetim po najbolj podnu od podforumov: kr en neki V kr en neki!


sam še neki bi prašala... kaj ma to alja? kdaj in kje? (jest sem tut že bla na sulawesiju in sem jedla mega ribo) AAAP AAAP (ribje oglašanje)
 Nataša
#82926
ni problem v smetiti, problem je v kruliti :wink: Pa še tega sploh ne veva, če se prašički res tko oglašajo. Nej Pegaz pove, on je bolj s kmetov doma. Mi iz big siti ne vemo, mi hodmo v ZOO gledat leve pa psihiče pingvine :wink:

aja, kokr vem, se Alja še bolj psihofizično pripravlja na predavanje. Vsaj tko je blo rečeno...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA