področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 eggy
#77069
oranzni_slon napisal/-a: :D Bo teta, ki meri kozno 'gobo' na copperju drugo leto cisto navdusena nad menoj. :) ;) :twisted:


....se kr mal bojim da ne bo kj preveč zmerla :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#77077
Pozdrav!
eggy napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a: :D Bo teta, ki meri kozno 'gobo' na copperju drugo leto cisto navdusena nad menoj. :) ;) :twisted:


....se kr mal bojim da ne bo kj preveč zmerla :)

8) Ja, ja, sem ji letos obljubil, da bom vsak dan jedel, ne samo enkrat na teden. :twisted: Bo hudo zamerla, ce ne bo ustrezno zmerla napredka. :) :D

lp, oranzni slon

p.s.: Aja, eggy, "t" je pa 2100. :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#77175
Rezultat predtreninga za Palmanovo: eni bi definitivno zamudl na bus... :wink: :wink: :roll: :wink:

PS: baje je še1PR požrla Jusufa. :shock: Alja nč ne ve o tem! :roll: :wink:
 eggy
#77176
Ja....Alja.......kaj tazga si pa res ne bi o tebi mislila :)

Vse, ki vas ni bilo včeraj ......ja....Še1PR je včeraj očitno papcala forumovce. Pegaz se je očitno že prej o tem dobro pozanimal in še pravočasno odšel :) Za sebe tukaj in zdaj potrjujem: I did survive :)

.....ampak...slabo ni bilo :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#77177
eggy napisal/-a:Ja....Alja.......kaj tazga si pa res ne bi o tebi mislila :)

Vse, ki vas ni bilo včeraj ......ja....Še1PR je včeraj očitno papcala forumovce. Pegaz se je očitno že prej o tem dobro pozanimal in še pravočasno odšel :) Za sebe tukaj in zdaj potrjujem: I did survive :)

:lol: :lol:
tole ne bo čist držal! sam na okus po Jusufu sem pršla! sej bi delila s tabo, pa si prej šla!! :wink: Ja, Pegaz mi je pa po dogovoru odstopu svoj košček! :wink: naslednjič vam ga v celoti prepustim! (neustrezajočtermin.PRESS) :wink:
 eggy
#77183
Jah......okus po Jusufu.......

Še1PR.....to pa si tako nostalgično napisala :)

PS: pa noben se ni oglasil na tiste moje sms-je :)
Je pa kar dost kombinacij s trojkami in enkami :P
Uporabniški avatar
 pegaz
#77202
(še PS za tiste, ki se itak čudite nad silnimi internimi forami Goladarskimi):

Dragi moji,

after je lepo uspel. Slon je zamudil tri minute več, kot jaz, in punce (Alja.PR, Eggy, Izyenma in Softy) so bile že čisto v nizkem štartu za party.

No, izkazalo se je, da je bil tisti dan v Ortu tudi koncert Zmelkoowa, tako da je bil naš načrt malo pokegljan. Vmes sta upadli tudi Tukalici in smo kakšno rekli v mirnejšem delu Orta (pod podirajočim se stropom).

V razgajaški del sem se vrnil ravno pravi čas, da sem ujel konec bisa, kar je bilo točno to, kar sem potreboval, da sem plesišče kmalu prepustil razigrani druščini in jo špilferderbersko pujsnil domov. Nauk: ko je muska prečudna in preglasna, si ti prestar. :oops:

Ampak v petek je ponovitev. Angawa!

Lep let, Pegaz :)
(prišep: noben ni nikogar pojedel. niti ugriznil. brezveze... ;) )
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#77203
Pozdrav!

8) Ja, z gotovostjo lahko trdim, da je bilo lustno. :) Za vse prisotne lahko recem, da so bili lustni. :) Dekleta so bila se posebej prijazna in so naju s Pegazom pocakala, ker sva vsak s svojim 'razlogom' nemarno zamudila. :( Fej in fuj pa taka organizacija. :twisted: Na licu mesta so nas prijetno presenetili Zmellkow, ki so ocitno v dobri koncertni formi. :) Takoj, ko so koncali in so tehniki pospravili oder smo ga spremenili v poligon namenjen posebnim pripravam na Palmanovo. ;) Pegaz je zaradi napake pri izbiri hrane zapustil priprave ze v casu ogrevanja. :twisted: Res, ni mu bilo lahko. :( Ostali smo z nasmehom na ustih in radostjo v srcu brzeli skozi cas. :) Eggy nas je zapustila po prvem ciklu intervalov, izyemna je izjemno trezno ugotovila, da sta zanjo dva cikla dovolj in je naslednja odjadrala proti domu. :) Ostali smo se borili dokler ni zelodec poklical, da je cas za kebab. :)
Skratka, meni se zdi, da so bile priprave uspesne. Rezultati pa bodo pokazali ali zivim v zmoti. :)

lp, oranzni slon

p.s.: No, imamo tudi eno zrtev :!: Skupil jo je Jusuf. ;) V nekem trenutku je bila še1PR tako lacna, da ga je enostavno pozrla. :) :P Kako bo to uplivalo na njeno formo bomo z zanimanjem spremljali. ;) :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#77204
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:(še PS za tiste, ki se itak čudite nad silnimi internimi forami Goladarskimi):
........
(prišep: noben ni nikogar pojedel. niti ugriznil. brezveze... ;) )


8) No, no, jaz sem bil prica in vem kdaj jo je skupil Jusuf. ;) :P (M5 in M6 sta zatajili PRESS)

lp, oranzni slon :)
Uporabniški avatar
 softi
#77206
Se strinjam, da so bile priprave vec kot uspešne 8) . Sej ni čudno, ko jo pa Billy Idol zagode, človek pač ne more ostat in obstat ravnodušen. Družba je bila fletna, smo se borili na vse pretege, okončine smo razmetaval na vse strani,da bi si trajno izborili prostor pod reflektorjem. Ampak ta današnja mladina nima prav nobenga spoštovanja do starejših, tko da smo na koncu pristali v enem kotu :( . Ampak ni ovir, naslednji teden bo taktika bolj izpopolnjena, pa še v slogi je moč, tko da pričakujemo večje število udeležencev na naslednji seansi. Če vas ne bo boste dobil podpis v beležko :roll: ?
Bila je tudi ideja, da gremo naslednjič pred kebabom še mal na oval se da se zadeva zaključ tko ko treba :P .Jupiii!

Torej nič razmišljat, naslednji teden spet it na kraj zločina :D .

Ostanite v listju
8)
 eggy
#77214
Dragi moji....

Ampak...zdaj me pa resno skrbi za "pojedenega" kolega. Pa še kebab je bil v igri....jao jao.....

A bom kdaj dobila prevod te pojedine.....ker jest nč ne razumem :)

PS: mogoče me res že demenca...ma v teh letih je vse možno.... pa še ozonska luknja svoje naredi :D
Uporabniški avatar
 izyemna
#77223
Ja Zmelkowi so res zasekal. 8) Ceprav ocitno res nisem v koraku z njihovim casom (zadnjim CD-jem?) in sem kar naprej cakala Sergota in legendarni Bit :--( - ker tisto z mozgani na off, piknikom z mravljico in civavo prav prekleto res. Da ne omenjam epiloga f toti stajrscini "na morje pa na sonce smo prisli, ka pa vi?" - mi pa v Orto, ki je bil takrat priblizek tegale morja in sonca. Ah, spomini na terenske vaje - tam nekje za sedmimi gorami ... :piti:
Ups, me mal zanasa :wink: (izven teme - da ne bo pomote).
No, ponovimo torej v petek :P.

lp

PS. eggi, men tut nic jasn - ocitno sva zamudili ene kulinaricne dogodivscine :shock:
Uporabniški avatar
 softi
#77237
[quote="eggy"]

Ampak...zdaj me pa resno skrbi za "pojedenega" kolega. Pa še kebab je bil v igri....jao jao.....

Nč skrbet. V kebabu je bila po zagotovilu gospoda Turka krava, Jusuf slona tokrat niso dali zraven. Zihr ne. Je sedel zraven mene. Je pa res, da sem takrat mal slabo vidla (jeblameglazunej.press).
Pomojem se mu sam tolk dobr zdi, ker ženske tko skrbi za ubožca, da se je mal potuhnu. Moški pač :wink: .
Pa še prvoobtožena je zagotovila, da tega dejanja res ni storila. Vsaj ne kot še1pr. Kaj pa kot divja Fata? Kdo bi vedu...

p.s.a ni bla ponovitev dejanja mišljena za v soboto? Madona, v soboto grem v Sežano na svoj prvi uradni tek, pa ne morem štarta zamudit. Kako bi pa to zgledal :roll: .
Uporabniški avatar
 lojzeP
#77251
pegaz napisal/-a:
Ampak v petek je ponovitev.



ne vem, če se temu ravno tako reče, gremo pa taisti dan vsekakor pogledat Momota, kako glasbira u Damijanovem mestu :wink:

TF udeležba napoveduje SE 8)
Uporabniški avatar
 Manika
#77261
lojzeP napisal/-a:
pegaz napisal/-a:
Ampak v petek je ponovitev.


ne vem, če se temu ravno tako reče, gremo pa taisti dan vsekakor pogledat Momota, kako glasbira u Damijanovem mestu :wink:

TF udeležba napoveduje SE 8)


Kje pa lahko kupim karte poleg eventim.si?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA