področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 kustus
#82043
LP

Nekateri že veste da sem zbiralec vojaških insignij (značk, odlikovanj, medalj, uniform in ostalo), sedaj sem zbiranje razširil na našitke gasilskih društev in pa denar iz obdobja od 1960 pa do €. Se pravi da bi rad v muzeju razstavil denar po vojni zato apeliram tudi na vas če ima slučajno kdo kak star bankovec, tolarski bon naj mi pomaga zgraditi mozaik čim boljše.

Hvala na morebitnem pomaganju povečavi zbirke.

Moja web stran za insignije je www.zdruzenje-insignij.si
Uporabniški avatar
 kustus
#82372
LP

A res ni nikogar ki bi imel tolarske bone še kje v predalu, ali pa kake stare dinarje.
Uporabniški avatar
 mare
#82396
Jaz imam eno vrečo dinarskih kovancev. Rabiš po letnikih oz. katere letnike?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#82479
Jaz, žal, od tega, kar potrebuješ ti, nimam nič shranjenega. :oops:
Drugače bi se ti zanesljivo že oglasil. :wink:

Mislim pa, da se te "robe" na splošno da še precej dobiti, vprašaj še na kakšnem drugem naslovu (Bolha, morda ?). :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#87003
LP

A res nima nihče za podariti vsaj bivše bone ali pa bankovec za 200 SIT iščem in pa seveda denar SFRJ.

Vse za moj muzej.
 aleksander
#87037
Ojla

Imam cca 30 bankovcev po 10 dinarjev z podobo rudarja na prednji strani,če jih rabiš. Tudi na našem koncu je en takšen zbiratelj vsega kar je povezano z vojsko (od Marije Terezije naprej :wink: ) in ravno sedaj v aprilu,bo imel otvoritev,samo ne vem točnega datuma.Kot se govori bo otvoritev zamišljena kot nekakšna "vojaška parada" po starem.Seveda bo to vse skupaj bolj lokalna zadeva,bo pa sigurno zanimivo za pogledat.....Če te bo še kaj zanimalo ni problema....

LP Aleksander
Uporabniški avatar
 Nadj@
#87039
lp

seveda me zanima zanima me pa tudi otvoritewv in tisti zbiratelj.
Uporabniški avatar
 kustus
#87040
lp

seveda me zanima zanima me pa tudi otvoritev in tisti zbiratelj.


ej nisem videl da je nadja gor zato še enkrat jest isto pišem. pa brez zamere.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA