področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Vlajko
#85156
Marsikdo od nas bi pomagal, samo :arrow: nekoliko jasneje se izražaj. :idea:

Kaj jaz - pa še marsikdo od ostalih bržkone tudi, vem, kaj je to OBMP. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#85277
Oploditev z biomedicinsko pomočjo. Lahko pa je še kaj drugega.
Uporabniški avatar
 legionar1983
#85278
osredotočite se na posvojitev...imate azijce, afričane...madona, sirot je za malo morje....škoda, da je pri tem birokracija tako rigidna....pri posvojitvah, namreč...
Uporabniški avatar
 mare
#85382
legionar1983 napisal/-a:osredotočite se na posvojitev...imate azijce, afričane...madona, sirot je za malo morje....škoda, da je pri tem birokracija tako rigidna....pri posvojitvah, namreč...

Legionar, govoriš o stvareh, o katerih najbrž nisi najbolje poučen. Siroto iz tujine je praktično nemogoče dobiti. Postopki so izjemno dolgi, zapleteni in dragi. Celo iz držav, s katerimi ima Slovenija sporazum (npr. Makedonija) ni otrok.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#85388
Dogaja se celo, da Slovenec, poročen s tujko v tujini posvoji siroto, pridejo vsi v Slovenijo in žena dobi državljanstvo, otrok pa šele po dolgotrajnih mukah in letih teženja.
Uporabniški avatar
 perpetruum
#85644
...podpisal tud jest....

...bi pa še z večjim veseljem, če bi imela agnesss več kot en post na TF-ju....kaj pa vem, mi ni všeč, če se koristi take mreže za reklamiranje česarkoli, še tako humanega ali dobrodelnega....če nekdo v taki mreži tudi drugače ne sodeluje... :?:

:roll: mogoč se pa motim...kakorkoli, stvar podpiram in sem svoj glas dodal... :)
 Nataša
#85688
podpisala. in si želim, da bi bile posvojitve v Sloveniji res lažje...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA