področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 ales
#89336
Mislim, a je to sploh vprašanje?!
Uporabniški avatar
 ales
#89344
Lepo, da se jo še spomnite..

Hmm, tko ene tri leta nazaj, kmalu po tistem, ko sem prišel na TF, sem vas hecal, če bi šli na njen koncert v Križanke, zato sem tokrat malo počakal, da so tudi na njeni uradni strani objavili nastop v Križankah.

Pridite, če le utegnete-ne bo vam žal.

Imam pa na zalogi tudi eno lušno TF-Mariza zgodbico...
Uporabniški avatar
 ales
#92197
Ja, Mariza je bila pa spet fenomenalna. Me sicer ni tko vrglo ko prvič, ko sem jo zagledal v Vidmu in sem šel na poti domov v krožišču levo, a je bila v soboto drugače očarljiva. Se mi je prvič zazdelo, da je začela koketirat z občinstvom - hvalit ljubljanska dekleta, prijazno pozabljivo vabit občinstvo k petju.

Ja k čist novemu doživetju so veliko prispevale Križanke, prvič sva jo poslušala skupaj z Alenko in je po svoje kr fino na stojišču, se lahko tko mal ziblješ k ona na odru, čist drugače ko tm na stolih v Lisinskem.. Mogoče je manjkal le tisti del, ko se spusti v parter med občinstvo in začne pet brez spremljave in mikrofona.

Komaj čakam njen naslednji CD, le kam bo šel njen fado. Po vsakem prejšnjem sem rekel, boljšega pa skoraj ne more več izdat in me je vsakič presenetila.
Uporabniški avatar
 primus
#92249
Pričakoval sem dober koncert - bil pa je odličen !
Mislim, da prav nihče ni ostal ravnodušen, pesmi pa v živo res zaživijo.
Publiko je enostavno začarala (mal smo se pa pustil :D ), v komunikaciji z občinstvom ni prestopila praga cenenosti in ves čas samozavestno in sproščeno peljala večer do (prehitrega) konca. Luštn je blo.


ja, tole pa še čakamo
ales napisal/-a:Imam pa na zalogi tudi eno lušno TF-Mariza zgodbico...
Uporabniški avatar
 ales
#92291
Zgodbico raje pripovedujem v živo, a naj bo tudi takole..

Torej lani enkrat takle čas je Katka s foruma spremenila avatar na katerem je pevka Mina Mazzini. Mogoče mal zaradi videza, še bolj zaradi otožnih pesmi se mi je zazdelo, da bi morale biti tudi Katki všeč Marizine pesmi.

Ko se Katka najavi na obisk teka v Logatcu in (Mokijeva) Katka tja tudi res pride, ju (dokončno) povežem in ji(?) Katki s foruma pošljem link do Marizinih pesmi. Se mi prav prijazno zahvali, je bila brati zadovoljna s poslanim. In ker sta bila Miloš in Katka prijavljena za tek v Palmanovi na hitro spečem Marizine CDje in jih nesem s seboj. Zaradi hitrega odhoda Katki ne uspem predat CDjev, jih zato dam kar Milošu, ki me samo zabodeno gleda. OK, si mislim, mu pač ni povedala za prejeto musko..

Mal se mi čudn zdi, ko naslednje dni ne prejmem kšnih navalov navdušenja nad ostalimi Marizinimi komadi, pol pa mal na vse skupaj pozabim.

Letos me na Malti preseneti ZS, v katerem me Katka povabi na en koncert, poleg je link na njeno prav prijetno etno glasbo. Čudn se mi zdi, kako koncert, če naj bi ravno rojevala..

No, da skrajšam..Katka se je prav prisrčno nasmejala moji zablodi-seveda sta bili ves čas dve različni Katki; ja vidite, kam nas pripelje tale navidezen sv(pl)et..

Zdajle je bila kr takole obveščena še ta druga..

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA