področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

A kej tečete?

ja
10
83%
ne
Brez glasov
0%
ne vem
1
8%
bi, pa nimam časa
1
8%
Uporabniški avatar
 Staša
#144439
Ker me niče ni pogrešal, sem se odločila, da se najdem sama. Ker pa je izgubljenih še nekaj od stare garde TF, sem se raje zadržala tule v peskovniku...

Ne, resno: kar nekaj mesecev zavestno nisem tekla, pa tudi TFja nisem nič kaj klikala. Zdajle pa odprem in sem se čisto izgubila v poplavi prispevkov! : Najdeno 1313 zadetkov
Na tekmah nisem bila, časa si ne merim, stave nisem sprejela nobene... Vidim temo kiklce, to mam, pa je že nekaj par strani napisanih. Ne morem vsega študirat za nazaj... A mi pomagate mal not nazaj past?

Pa drgač? A kej tečete? :lol: Aja, za tiste, ki me ne poznate, sem Staša in nekoč sem pospravljala lopatke in kanglice v peskovniku v virtualnem svetu (zdej pa to delam v realnem svetu). In spet tekam.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#144462
Seveda smo te pogrešal. Tko kot tudi Milkca in Snežinko. Sam nočmo težit. Mene zelo veseli, da spet tečeš in se kje vidimo.
Uporabniški avatar
 Manika
#144502
Hej, Staša, končno :) . Mogoče bi se pa stara garda morala spet kaj dobit?

Zihr vsi še nekaj tekamo, samo na TF se ne oglašamo, he he.
Uporabniški avatar
 Staša
#144546
Kmalu bo en dogodek, ki bi lahko spodbudil, da gremo nazdravit - mama šefla bo še mama tko... :)
Uporabniški avatar
 Barb
#144642
Jaaaaaa,sam to ne velja :nono: :nono: ,pol mene ne bo zraven :cry:
Staša me veseli,da si začela nazaj s tekom :clap: :clap: (pa kr brez Polarja nadaljuj :wink: )
Moj trenutni edini šport pa je:tekanje na wcin mal treme.Skor tko kot pred štartom kake tekme :P
....šeeeee mal
Uporabniški avatar
 primus
#144833
@Staša: velkom bek, na zapadu ništa novo :D

@Barb: srečno ob velikem dogodku, navijamo za naše!

tolk sem imel jest za povedat, zdaj pa nazaj v ilegalo :D :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#145070
Kwa je zdej to, stara garda!
Stašo sem mel priliko videt od blizu (na zadnji uradni TF poroki), menda sva tud nekej plesala al kaj (je blo temno, upam, da je bla ona) ;)
in vam moram povedat, da je spet v formi in sploh navita za tek.

Barbi, mi tud zate držimo pesti!

Kar se tiče pa dobivanja skupaj, meni bi ustrezala ena PDZM varianta, ampak čas mam pa izključno in samo v soboto, 13.9. zvečer.

A bi šlo?

Vas vse pogreša
Pegaz O'Dubliner :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#145081
Pozdravljena Staša. :D ... In lepo, da si se oglasila pa še v meni prebudila "slabo vest". :oops:

Ideja o srečanju t.i. "TF starih sabelj" se tudi meni zdi zelo posrečena. 8) Sicer mi, na žalost, ni ravno do diskotek (PDZM Press), ampak bi že našli kakšen "kompromis". :wink:

PS:
Staša, kdaj boš končno tako lačna, da gremo na tržnico na ribice :?: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#145311
Helou,
Barbi, danes je dan x. A boš zdržala še do 13., da se vidimo, pa pol te lohk direkt peljemo :)
Primus, a maš plac v avtu 13 zvečer? ;-)
Pegaz, ne, midva nisva plesala. Sploh. Kaj pa je PDZM?
Vlajko... kaj pa danes? Lačnaaaaa!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#145366
Staša napisal/-a:... Lačnaaaaa! ...

Potrpi do jutri. :) :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#145417
Za enkrat sem še tle :D :D
Naše dete že uveljavlja svoje :D
Kaj pa je 13tega :?: :roll:
Uporabniški avatar
 miro
#145559
Staša ,tudi jaz se veselim, tvoje vrnitve!!
Upam, da se kmalu zopet kaj vidimo!
Lp
Miro
 Nataša
#145892
hojla

midva sva ful za, da se dobimo, ampak ne preveč zvečer, ker bi prišla z Lano. Bolj popoldne bi šlo, okoli 16h ali vsaj 17h?
Uporabniški avatar
 Barb
#145971
A se zdej to mente v ilegali, al pa organizacija še ni stekla :?
Mogoče bi lahko še mi prišli.Sem pa tudi bolj za popoldan,tko,da če bi blo kaj akcije,da bi imel še čas it rodit :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA