uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 lunca
#17932
Jožica, živjo!

Ja, je treba brat mejle :) . Včeraj nam je dr.Škof sporočil, da se treningi nadaljujejo v sredo, 18.8. ob 18.uri v Tivoliju. Ampak važno, da si se rekreirala, a ne?

Se vidimo jutri!
Uporabniški avatar
 Fotr
#18029
Tekaški odmor Poletove skupine tekačev se je iztekel in danes smo se spet zbrali v Tivoliju, da preizkusimo svoje zmogljivosti in pokažemo, če smo med počitnicami izpolnjevali program treningov. Kar je forumcev v Poletovi skupini smo zadovoljni sami s sabo, saj se nam pozna napredek, še posebno na kakšni tekmi. Meni se zdi, da je najbolj napredovala Manika, ki sem jo na kranjskogorski desetki le od daleč gledal v hrbet, brez možnosti, da bi jo ujel.
To sem izkusil tudi danes. Hitrejša skupina, v kateri sva bila z Maniko manj hitra, se je kmalu razdelila. Še hitrejši so tekli naprej, jaz pa imam vedno neverjetno srečo in čast, da tečem skupaj s simpatičnimi mladenkami. S Stašo sva tekala skupaj na Visokem in v Grosupljem, z Barb sva se skupaj ogrevala v Logatcu in Dolenji vasi, z Maniko pa sva danes skupaj tekla po Tivoliju. Ampak, da sva tekla skupaj, sem se moral zelo potruditi in dati od sebe vse moči, celo maksimalnemu srčnemu utripu sem se približal samo za en udarec srca. Zagotovo je bilo nekaj utripov več tudi zaradi lepega spremstva in simaptične družbe. Ves čas sem imel občutek, pa tudi prepričan sem, da bi Manika tekla lahko še krepko hitreje, ampak je bila kavalirka do Fotra in je držala moj tempo teka. Pa tudi zagotovo bi se izgubil na brezštevilnih stezicah Tivolija, živalskega vrta, Mosteca in Rožnika, če ne bi bila Manika še vodička in nas varno pripeljala na ciljni prostor. Na koncu teka je Manika izgledala kakor narahlo pordela rožica, Fotr pa kot premočena cunja. Ne da sem imel popolnoma mokro majico, celo na tekaških hlačah ne bi našel suhega končka blaga. Mislim, da ima Manika veliko možnost, da postane ena od puščic Tekaškega foruma in se pridruži Tanji, Nataši, Simi, Staši, Barb, Klavdiji in ostalim raketam in bo prav kmalu stala na odru za zmagovalke.
Bravo Manika in hvala za prijetno družbo na prijetnem teku. Če ne bi imel tvojega spremstva, bi še sedaj blodil po stezicah Tivolija in iskal ciljni prostor. Pa še Branetova navodila sem izpolnil, saj sem tekel intenzivneje kot na kakšni tekmi.
Uporabniški avatar
 Filipid
#18030
Fotr napisal/-a:Mislim, da ima Manika veliko možnost, da postane ena od puščic Tekaškega foruma in se pridruži Tanji, Nataši, Simi, Staši, Barb, Klavdiji in ostalim raketam in bo prav kmalu stala na odru za zmagovalke.


Bravo Manika :clap: , le pogumno in strumno naprej :lauf: .
Uporabniški avatar
 Manika
#18082
Fotr napisal/-a:Tekaški odmor Poletove skupine tekačev se je iztekel in danes smo se spet zbrali v Tivoliju, da preizkusimo svoje zmogljivosti in pokažemo, če smo med počitnicami izpolnjevali program treningov. Kar je forumcev v Poletovi skupini smo zadovoljni sami s sabo, saj se nam pozna napredek, še posebno na kakšni tekmi. Meni se zdi, da je najbolj napredovala Manika, ki sem jo na kranjskogorski desetki le od daleč gledal v hrbet, brez možnosti, da bi jo ujel.
To sem izkusil tudi danes. Hitrejša skupina, v kateri sva bila z Maniko manj hitra, se je kmalu razdelila. Še hitrejši so tekli naprej, jaz pa imam vedno neverjetno srečo in čast, da tečem skupaj s simpatičnimi mladenkami. S Stašo sva tekala skupaj na Visokem in v Grosupljem, z Barb sva se skupaj ogrevala v Logatcu in Dolenji vasi, z Maniko pa sva danes skupaj tekla po Tivoliju. Ampak, da sva tekla skupaj, sem se moral zelo potruditi in dati od sebe vse moči, celo maksimalnemu srčnemu utripu sem se približal samo za en udarec srca. Zagotovo je bilo nekaj utripov več tudi zaradi lepega spremstva in simaptične družbe. Ves čas sem imel občutek, pa tudi prepričan sem, da bi Manika tekla lahko še krepko hitreje, ampak je bila kavalirka do Fotra in je držala moj tempo teka. Pa tudi zagotovo bi se izgubil na brezštevilnih stezicah Tivolija, živalskega vrta, Mosteca in Rožnika, če ne bi bila Manika še vodička in nas varno pripeljala na ciljni prostor. Na koncu teka je Manika izgledala kakor narahlo pordela rožica, Fotr pa kot premočena cunja. Ne da sem imel popolnoma mokro majico, celo na tekaških hlačah ne bi našel suhega končka blaga. Mislim, da ima Manika veliko možnost, da postane ena od puščic Tekaškega foruma in se pridruži Tanji, Nataši, Simi, Staši, Barb, Klavdiji in ostalim raketam in bo prav kmalu stala na odru za zmagovalke.
Bravo Manika in hvala za prijetno družbo na prijetnem teku. Če ne bi imel tvojega spremstva, bi še sedaj blodil po stezicah Tivolija in iskal ciljni prostor. Pa še Branetova navodila sem izpolnil, saj sem tekel intenzivneje kot na kakšni tekmi.


Fotr, takega hvalospeva pa res nisem pričakovala. :oops: Mi je kar vroče postalo, ko sem začela brati. Res sem zafarbala, kot si sam rekel, da bom. :oops: :oops:

Upam, da mu ne verjamete vsega! :wink: Fotr, prav nič utrujen nisi zgledal. Veš, kakšen polet si mi dal. :) Če bi tekla sama, bi šla zagotovo na krajšo razdaljo, pa še počasneje bi šla, ker nisem bila ravno razpoložena za kak hud trening. No, končalo se je pa z enim zame najbolj prekrasnim treningom. :D In to samo zaradi tvoje družbe in prijetnega klepeta. :cast: Se priporočam tudi za naslednjič. :wink:

Mi je pa v veliko čast, da me primerjaš s takimi tekačicami. Bom morala pa še kar nekaj sto kilometrov preteči, da se jim bom malo približala. Oder za zmagovalke je pa še previsok zame :( , ker je v moji starostni skupini huda konkurenca.

Včeraj je dr. Škof naredil kar nekaj reklame za tekmo v Bohinju in najbrž vas bo kar nekaj prišlo. Mene ne bo, ker grem v soboto zvečer na eno dekliščino, in se bom v nedeljo najbrž skupaj sestavljala. :oops: Če mi bo zneslo, bi pa prišla vsaj navijat!
:)
Uporabniški avatar
 Fotr
#18084
Manika napisal/-a:...končalo se je pa z enim zame najbolj prekrasnim treningom. :D In to samo zaradi tvoje družbe in prijetnega klepeta. :cast: Se priporočam tudi za naslednjič. :wink:


Občutki so obojestranski! :D Hvala Manika, zagotovo si vredna slavospeva. Komaj čakam na naslednjo priložnost! :shock: :D Upajva, da se nama bo še kakšen forumovec, jaz bi raje videl forumovka ali poletovka, zate pa forumovec ali poletovec, pridružili, da bo še pestreje. Najprej zaradi dobre družbe, nato zaradi intenzivnega teka in tudi zato, da se ne bom izgubil v živalskem vrtu, kajti ko bi me našli, bi me bodo zaprli v kakšno kletko in nanjo obesili napis "eksotična žival - Gorenjec, ki teče v Tivoliju" s podnapisom "neznana vrsta". :shock: :D
#18483
Živjo,

Prosim za eno razsvetlitev. Že par dni kopljem po TF, da bi našel kakšen skupen trening in prišel prvič zraven. OK, Tivoli smo našli, uro tud. Kje pa je zbirališče?
- pri kozolčku?
- pred vhodom v bazen?
- kje drugje?
(hm, orientacijski tek ni moja vrlina) :P

Hvala, LP
Andrej :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#18800
Pa še poročilo o treningu. Mislim, da je prav, da so tudi ostali forumci, ki so prišli na tek za Barb, videli delček treninga Poletove skupine. Kakor ponavadi, smo se po Branetovih navodilih in pod Jankotovim vodstvom resno lotili razgibavanja in teka. Malo sem pogrešal Maniko, ki je bila danes nekaj slaba in nisva tekla skupaj, bova pa nadoknadila na naslednjem treningu. Vesel sem tudi novih poznanstev, posebno v čast mi je bil Editorjev obisk s Štajerskega, upam, da bo povedal, kakšne vtise je odnesel iz Tivolija, prav tako tudi Pegaz. Potek teka je opisan drugje, povem še to, da sem bil kljub bolj počasnemu teku na koncu preznojen, da se je od majice kar cedilo. Pa tudi srčni utrip je bil višji, kot bi pričakoval. Seveda je na to vplivalo prekrasno spremstvo na teku. Imam pa res srečo, da imam poleg sebe vedno same luštne tekačice, potem me pa ljudje sprašujejo, zakaj tako rad tečem in odkod mi motivacija... mislm!
V glavnem, vse je bilo v mejah normale in zadovoljni smo zaključili trening, forumovci pa smo še skočili v Piramido na analizo, ki je bila tudi zanimiva.
Vidimo se spet v ponedeljek ob 18.00 na Kodeljevem!
Uporabniški avatar
 NatašaB
#18821
..... jutro

Tudi zame je bil včerajšnji trening zelo dober. :D Spoznala sem nekaj novih forumovcev, med njimi Barb, kateri je menda bil namenjen včerajšnji "ozdravitveni" tek. Čeprav sem na začetku kot po navadi spet nekje zaostala, :( sem se kmalu uspela priključiti Fotru in Barb in skupaj smo nadaljevali do vrnitve v Tivoli. Z nami je tekla še Gaga in vse je šlo lažje in hitreje kot pa, če tečem sama. Na koncu sem bila prav zadovoljna :D in spet imam več volje za naprej. Po treningu pa še analiza in nova poznanstva s starimi znanci s foruma. Skratka čudovito.

LP, Nataša
Uporabniški avatar
 Car
#18832
dobro jutro še moje s strani. :wink:
...sem po forumu iskal primerno poglavje.. :arrow: ..in na koncu sem se odločil, da bom svojo pohvalo napisal kar v tale oddelek....skratka čestitke za spis v današnjem Poletu, ki povrne voljo do teka 8) (še posebej če teden, dva dopustniško abstiniraš in počasi že iščeš vsemogoče izgovore za ostajanje doma :oops: ) in povzroči tako srbečico :lol: , da komaj čakaš, da zavežeš smrdljivke in greš odtečt kilometer do dva...

HOWGH - govoril sem

pa lep dan vsem skupaj....
Uporabniški avatar
 Manika
#18835
Fotr napisal/-a: Malo sem pogrešal Maniko, ki je bila danes nekaj slaba in nisva tekla skupaj, bova pa nadoknadila na naslednjem treningu.


Jah, včeraj res nisem bila ravno ta prava, ampak sem potem tekla skupaj z MajdoPR, ki je imela kar dober tempo, tako da sva prišli v cilj 5 minut pred tabo in ostalimi, Fotr :wink: Sicer je bil tale tempo še vedno prepočasen glede na plan, po katerem naj bi imela včeraj tekmovalni tempo. Ampak najprej se moram pocajtat, potem bom pa temu primeno trenirala, a ne?

Se vidimo v ponedeljek!
Uporabniški avatar
 Fotr
#18836
Manika napisal/-a:
Jah, včeraj res nisem bila ravno ta prava, ampak sem potem tekla skupaj z MajdoPR, ki je imela kar dober tempo, tako da sva prišli v cilj 5 minut pred tabo in ostalimi, Fotr :wink:


A zdej vidiš, da sem bil čisto v oblakih zaradi sotekačic, tako, da sem še celo tebe zgrešil in nisem vedel, kdaj si prišla na cilj. Majda je pa kar hitra in če si tekla skupaj z njo, je to hitreje, kot bi tekla midva. Bova nadoknadila!
Uporabniški avatar
 pegaz
#18937
Pozdravljeni sotekači!

Po celem dnevu mlatenja slame prvič za mašino. Jasno takoj na TF!

Lepo vas je bilo videti včeraj. Še posebej, ko sem Analiziral vse podrobnosti teka in ugotovil, da mi do prave tekaške forme manjka še nekaj ... skodelic kave (Bor se sigurno strinja). :)

Tukaj je moj dolg: premeril sem pretečeno stezo. Če računalnik ne laže (in kot vsi vemo, je računalnik nezmotljiv), smo pretekli 7,5 km. Vnesite to v svoje TurboPolarje in ugotovite, ali ste bili v pravem območju. Ne spomnim se točno, kje sem bil sam. Čvek s Tmp, H2O, Editorjem in Maniko je bil pravi balzam, saj sem pozabil na mojo vojno s pegazicami in na kilometre. Baje smo tekli čez Rožnik, ma jaz se nobenga klanca ne spomnim.

In če jo je tudi Barb na prvem teku tako poceni odnesla (ne merim na fotosešn in obleganje dPopaRacijev), pol smo pa tako sploh zmagali.

Tko, Fotr, maš pomočnika v liričnem opevanju hrabrih junaških in drznih podvigov članov TF. Še na mnoga leta!

Še malo pa Poet Laureatus
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#18982
Manika napisal/-a:Jah, včeraj res nisem bila ravno ta prava, ampak sem potem tekla skupaj z MajdoPR, ki je imela kar dober tempo, tako da sva prišli v cilj 5 minut pred tabo



Zdravo Manika. Tempo je bil ravno primeren za cvek, ki sva ga imeli. Sem se bala, da te oviram z govorjenjem :roll: . To je bilo zame nekaj novega, ker ponavadi med tekom nic ne govorim.
No, zame je bil prav prijeten relaksacijski tek po nedeljskem polmaratonu.

Upam, da se lahko se kdaj pridruzim vasi ekipi.

Lep pozdrav vsem.
Majda
Uporabniški avatar
 H2O
#19007
7,5 km? nemogoče! in jaz sem včerajšnji dan preživela v zablodi, da je bilo tam nekje 9? :? :? :? :? :? ajjjjjjjjjjjjjjj!
pegaz, kako se ne spomniš klancev? cel kup jih je bilo :? :? :? me je pa med tekom reševal klepet o zmixanih lubenicah, visečih mrežah in pahljačah :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#19009
Pegaz pa si štel tudi vse ovinke na mostičkih :? :?:
Si sigurn da nisi kakšnega spustu :? :roll:
Dej še nekrat premeri :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA