vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 guinness
#22040
marathon95, hvala za nasvet! meni ravno adidas zelo odgovarja nimam pa veliko izkusnej z novimi supergam. stare nosim dokler ne razpadejo to pa pri usnjenih adidas traja. :lol: sploh ker ne tecem ze dolgo casa

fantom, danes sem bil drugic ta teden zunaj in podaljsal tek na pol ure. doslej vse v najlepsem redu. tezko bom pocival do petka
Uporabniški avatar
 guinness
#22192
juhej, sem ze zdrav. danes tretjic ta teden popolnoma normalno odtekel. tokrat vec kot 40min + 30min ogrevanja s kolesom. brez najmanjse bolecine :P

pa ti fantom? slabega vremena kar noce biti :twisted:
Uporabniški avatar
 ero
#22210
guinness napisal/-a:juhej, sem ze zdrav. danes tretjic ta teden popolnoma normalno odtekel. tokrat vec kot 40min + 30min ogrevanja s kolesom. brez najmanjse bolecine


super :!: :D a le po pameti, OK?
 fantom
#22280
Jutri popoldne mislim da bom sel, drzite pesti! ;) Bom porocal o stanju...

f.
Uporabniški avatar
 guinness
#22310
@ero;
hehe, se bom potrudil, hvala vseeno! marsikdo (recimo neclan tega foruma) si sploh ne more predstavljati kaj pomeni mesec dni prisilne pavze. ko cloveka zjutraj tako razganja in je prisiljen pocivati zaradi majcene poskodbe na stopalu, da je iz dneva v dan bolj zivcen saj popoldansko kolesarjenje nikakor ni isto jutranjemu gorskemu teku v spokojni naravi (hvala Bogu za krvavec :D )
@fantom;
drzimo pesti! kar porocaj! ce imas obcutek, da nekaj ni v redu takoj prekini in raje pocivaj se teden dni...da ne bos kasneje prisiljen trikrat toliko. izogibaj se asvalta in podobnih povrsin
 fantom
#22339
JUHUUUUU!!!!
Vceraj sem 45 min tekel na Rozniku po trimu brez vsakrsnih koli bolecin. Drzal sem se cmbolj blatnih poti, da sem imel ustrezno balzenje :twisted:, malo sem se se bal, da bo danes zjutraj morda bolelo, pa NIC :)
Ampak je res nepredstavljvo za koga, kako te lahko taka stvar razveseli :)
Morda grem danes spet, ampak ne vec kot 45min na izi in seveda nic asflata pomojem se kak mesec za vsak slucaj (kar pomeni, da me tudi na Ljubljanskem maratonu najbrz ne bo, ma ga bom ze drugic odtekel, prvi cilj sedaj mi je odtect okoli ljubljane tistih 35km, kar sicer mislim, da sem ze povsem sposoben saj 21ko pretecem popolnoma brez problemov, le asfalta se bojim :( )

LP
f.
Uporabniški avatar
 guinness
#23055
kako stanje fantom?
sam nimam, ce odmislim pranje na dezju, nikakrsnih problemov vec. celo z novimi copati 8)
 fantom
#23072
3x sem tekel b.p. jutri grem pa zopet, tokrat vsaj za kaksno uro, se vedno si pa ne upam stopiti na kak asfalt in celo trsi makedam ;)
Upam da je zadeva mimo :)

lp
f.
Uporabniški avatar
 Marmi
#23418
Zivjo!

Tudi jaz imam bolečine v stopalu, ki se pojavijo pri teku.Po dveh dneh pa izginejo.
Pripravljam se na mali maraton, vendar sem zdaj v dilemi, ali naj sploh grem, saj se bojim, da bodo bolečine med tekom prehude in ne bom zdržala do konca.
Kot sem prebrala, je Majda z bolečino zdržala do cilja...
Kaj mi svetujete, je bolje, da počivam in samo navijam v nedeljo?
Pa tako sem se veselila....

Lp
Uporabniški avatar
 guinness
#23704
na tvojem mestu bi pocival. raje sedaj kot "stakniti" kaksno neumnost in se kasneje vec let zdraviti
Uporabniški avatar
 Marmi
#23817
Zivjo!

Ja, sem se tud sama odločila , da bom raje navijačiča letos. :)
Bom šparala noge za druge priložnosti. :D

LP
Uporabniški avatar
 guinness
#23844
no lepo, drugo leto bomo pa mi zate navijal :twisted:
 jozafat
#296007
včeraj zvečer se mi je na levi nogi-stopalo spodaj-peta pojavila bolečina, ko sem si nataknil domače natikače - sprva sem menil, da imajo v peti kamenček-izboklino, ki mi pritiska na petno kost, ponoči se je bolečina umirila, a zjutraj ko sem vstal, nisem smel obremeniti pete, pa še stopalni lok in peta sta mi kar močno zatekla
poškodbe na koži podplata ni videti nobene, samo oteklina
danes za praznik sem - razen hoje (leva noga le po prstih!) počival in sedel ob obloženi mizi :drink
zadnji tek sem odtekel v nedeljo, v lahnem tempu, po ravninskem makadamu, 16km, raztezanje normalno, nobenih težav še 30 ur, potem pa :mrgreen:
danes se prej namazal s hladilnim gelom, a nobene vidne izboljšave :?:
morda kak namig :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA