vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 Andraz
#98478
evo da pristavim še jest svoj lonček, sicer si ''še'' nisem pobril nog, itaq brez veze, sem rekreativec tako tekaški, kot gorsko kolesarski mi je pa čist normalno, da si športnik pobrije noge iz tazga ali drugačnega razloga. Tud jest bi se verjetno že pobril, če nebi mel tolk potolčenih nog in pa predvsem takih hlodov.... pač imam že samo konstrukcijo telesa močno, noge se mi včasih zdi, da kot da bi se mi spustile v zemljo korenine ... in se mi zdi da me ovira pri obeh ljubih športih, pa tud pri basketu....
 mojA
#98483
Tole sem pa pred kratkim prejela po netu- zanimivo!

DEPILACIJA

Najbolj naravni rešitvi sta vosek in britvica.

Depiliranje s kristali karbeksa: so precej grobi za kožo, niso primerni za ljudi s tanko občutljivo kožo, za otroke, starejše,... za zdrave mlade z močno kožo pa bi še prišli v poštev.

NAJHUJŠA MOŽNA VARIANTA: kemična depilacija z depilacijskimi kremami!!! Tega ne uporabljajte NIKDAR! Kemija, ki je v treh minutah sposobna stopiti dlako(!!), zelo spremeni pH kože, koža naenkrat postane odprta, izgubi zaščitni sloj, vanjo vdrejo patogeni organizmi, kar lahko traja tudi do teden dni! Takrat ne bi smeli niti slučajno v bazen...
Uporabniški avatar
 Finžgar
#98490
mah že tako al tako mam bele noge, ker se ne nastavljam soncu. Če bi si pa še noge pobril, bi bil pa Ranniko. brrr. :D

Sicer pa nasploh nisem pristaš metroseksualnosti. Kaj pa vem. Sem tip moškega ki mu je vseeno če japanke ne gredu skp s hlačami. Vem da morda to nima veze z britjem, ampak nekje se pač začne, ne :D , Sicer pa naj vsak dela pač po svoje.

Ko smo že pri tej debati si poglejte tole: :D

kaj si najbližji bodo mislili o vas?
http://www.youtube.com/watch?v=8x1yK9MFXQ0
Kaj se bo slej ko prej zgodilo z vašimi nogami?
http://www.youtube.com/watch?v=GqfSub088jE

Odkar sem si ogledal to epizodo sem se odločil za ne :D
#339812
Živjo!
Js ze kar dolgo treniram smučarski tek in vem da si poleti ko se treningi izvajajo na tekaških rolkah, ki pri šprintih presežejo hitrost 30km/h in tudi povzročajo hude padce večina tekmovalcev brije noge....mene osebno to ne moti...v bistvu mi celo izgleda bolj higienično. lp. smučarski tek

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA