vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 GaGa
#7316
Od trojk naprej med rebri čutim bolečino. Začela se je po prvi postaji s pijačo in bananami, kjer sem po vsej verjetnosti preveč hlastaje spila 1 dcl vode. S sotekačema smo sklepali, da se mi je ujel zrak. Po tem me je 15 min precej bolelo (kot da bi me en rezal), potem pa je s pomočjo močnih izdihov in mal predklonov, stvar pojenjala. Problem je pa v tem, da me še zmeraj boli, tudi pri zelo počasnem teku. Pa me zanima kako je z vašimi izkušnjami, ker se bojim, da bi me bolel tud v Radencih. Hvala
Uporabniški avatar
 milkec
#7317
Kar se tiče zraka je takole, da poznam nekoga, ki je imel uradno diagnozo, da je pojedel preveč zraka, kar bi lahko bilo logično tukaj! Bolečine do podobne kot da bi imel slepič (celo tako je bilo, da je bil ta revež skoraj že na operacijski mizi za slepič). Bolečine so pojenjale v nekaj dnevih. Glede na to, da je to šele nekaj dni po trojkah je to možna razlaga, ampak bi te vsaj malo manj moglo boleti in počasi že to izginiti. Mislim, da je v takem primeru potrebno le prepucati telo - saj to bi sam naredil, skoraj nič jedel, da sem povsem prazen. Mogoče je to, upam, da ni kaj hujšega!

Sam sem pa imel udarec v rebra in tisto je bolelo pa kar ene dva tedna, samo udarec v rebra je bil pa res močan, kar pa dvomim, da se je lahko pri tebi zgodilo!
Uporabniški avatar
 strelec30
#7337
Jaz mislim,da bo to sčasoma minilo.Če ne prej,bo v Radencih,ko boš mogoče malo razburjena,pa boš pozabila na to.
Uporabniški avatar
 mare
#7356
Mene so, ko sem prvič tekel 2 uri dejansko naslednji dan bolele mišice, ki raztegujejo prsni koš, da dihaš in prepona . Očitno sem tako intenzivno dihal, da sem imel od tega muskelfiber. Mogoče je pri tebi to.
Uporabniški avatar
 GaGa
#7379
Hvala vsem trem za izčrpne informacije. Jaz mislim, da bo z veliko dobre volje in optimizma bolečina minila... do takrat pa mal bolj počasen tek, pa bo. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA