povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 MatjazV
#180233
Bravo punce in fantje. Očitno je Trst res padel, pa še super vremenske pogoje ste meli na teku.

Čakamo vaša poročila. Ta hip ste verjetno kje na :drink .

Lp, MatjazV
Uporabniški avatar
 Štefan
#180235
Čestitka vsem tekačicam in tekačem, ki ste premagali, maraton ali polmaraton v Trstu. :laola
___________________________________________
Na porazih se učimo, ni vsaka zmaga enako sladka.
 maj
#180310
Pa še slika z mojega stališča.
http://picasaweb.google.com/arcanoe.yt/ ... TFMaj2009#

Poročilo se deli na maraton in polmaraton? Dejmo se no mal organizirat. Drugo: na strani organizatorja med rezultati ni TF-ja, razen par izjem. Seveda smo se večinoma prijavljali pod TF, ampak izgleda da nas še vsi niso sprejeli medse. To pa ne more pokvariti sicer dobrega vtisa. Vsekakor bi mi bilo žal če se ga ne bi udeležil.
 nana
#180312
maj napisal/-a:Poročilo se deli na maraton in polmaraton? Dejmo se no mal organizirat.

Tega ne razumem najbolj. Če je govora o dveh temah, je lojzeP odprl temo rezultati, Loni pa poročilo. Kakšen maraton in polmaraton? :wink:
Uporabniški avatar
 vencelj
#180318
Na forumu sta dve področji: eno so Poročila s prireditev, drugo so Uradni rezultati.
Trst ima dve temi, v vsakem področju eno, kar pa jasno piše tudi v naslovu posamezne teme, torej: poročilo (loni) posebej in rezultati (lojzetova tema) posebej!

LP
Uporabniški avatar
 vigor
#180328
Zdravo.

Mene pa zanima kaj med rezultati pomeni M/F oz pos. MW? Je to kaj v zvezi z skupno pozicijo med ženskami in moškimi ali kaj drugega?

Drugače pa ja, z rezultatom sem zadovoljen 1:36:36 (21.097), lahko bi bilo pa tudi bolje.
Uporabniški avatar
 RoKo
#180389
vigor napisal/-a:Zdravo.

Mene pa zanima kaj med rezultati pomeni M/F oz pos. MW? Je to kaj v zvezi z skupno pozicijo med ženskami in moškimi ali kaj drugega?



Kategorije M Mascile (moški) F Feminile (ženske) št. je razpon let v kategoriji npr. MM45 Maraton Moški, kat. 45-50 let. MW (moški -ženske ni, so večinoma moški, kakšna njihova interna tekma..... mora biti kaj drugega, morda ve kdo drug.....)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA