povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#288661
Mene pa zanima če kdo ve natančno razdaljo tega teka? Se mi zdi, da je bila razdalja krajša od 10km, ker sem dosegel presenetljivo dober čas in ostali tekači so tudi imeli dobre čase, če primerjam čase s prejšnjimi teki za dolensjki pokal. Je pa res, da so bili dobri pogoji in proga je bila ravninska.
#288672
Na tej progi mi Garmin pokaže 700 m manj. Razen, če nisem krepko sekala proge :o . Skratka: 9,3 km. Morda se še kdo javi in "umerimo" dolžino. Za hvalit pa se ni s tem rezultatom, ker res ni realen pa ravnina gor ali dol.
#288710
Meni je Garmin nameril 9,22 km :shock: , tako, da je bila proga definitivno kar precej krajša... :oops:, vendar vseeno s tekom zelo zadovoljen :D, saj sem uspel na razgibani progi ter pretežno peščeni progi oz. makadamu (asfalta je bilo cca 1/3 razdalje) doseči dober povprečni tempo (3.40 min/km), kar je zadostovalo za 6. mesto abs ter 2. v kat. 8)
Prvih nekaj km sem tekel v vodilni skupini, saj se mi tempo ni zdel (pre)hiter... :), po nekaj km so trije najhitrejši pospešili...jaz sem sem poskušal držati Francija, kar mi je tudi uspevalo nekje do 7 km, kjer sem tudi za njim začel zaostajati nekaj korakov... :evil: , kmalu naju je prehitel še en mlajši tekač iz ozadja...no vseeno sem se ju poskušal držati... :) v zadnjem km se mi je zelo približal Goran, vendar sem vseeno uspel obdržati omenjeno uvrstitev... :D
Drugače pa prireditev zelo dobro organizirana :clap: :laola,dovolj postojank z vodo, čipi... hitri rezultati oz. podelitev :cast:

Lp :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#288714
Bravo Obivankenobi. Leti, leti tole tebi. Maja dela čudeže. :D

:clap:
#288715
tae napisal/-a:Bravo Obivankenobi. Leti, leti tole tebi. Maja dela čudeže. :D

:clap:

Tae hvala za čestitke ter kompliment... :clap: Ja Maja je čudodelka :heart :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA