povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 maratonac42
#300727
Pozdrav..

Zanima me če obstaja, kje razpredelnica vseh najbolših časov, slovenskih maratoncev??
Uporabniški avatar
 ris9
#300732
Uf Vencelj, kje pa vse ti to najdeš, zakon si. Super za pogledat. Škoda k Domžale polmaraton pa tekaški forum 10km steza niso upoštevani :D :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 maratonac42
#300776
Nee, to so časi za vsako leto posebe.. Jst pa sem imel v mislih 100 najboljših časov.. Seveda če obstaja kje takšna razpredelnica...
Uporabniški avatar
 vencelj
#300825
Nisem našel!
To bi si pa nekdo moral vzeti veliko časa. Če na strani AZS gremo na seznam atletov, je samo pri Romanu vpisanih 16 časov od 1989 do 2004 (po en rezultat za vsako leto), a je letno tekel po dva (ali tri) in je tekmoval tudi po letu 2004...
Potem so tu še ostali K-ji, pa nekdaj Vindiš, pa...
Če bi nekdo hotel poiskati in zbrati skupaj vse to gradivo...uhuhu dela, pa še velika možnost, da bi komu delali krivico, ker bi ga zgrešili.
Si opazil v statistiki, da slovenci sedaj letno dosežejo že preko 100 rezultatov pod tri ure :shock: :!:
Meni v resnici take razpredelnice ne pomenijo nič, smo pa zelo različni :roll: .

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 5r002
#300835
maratonac42 napisal/-a:Nee, to so časi za vsako leto posebe.. Jst pa sem imel v mislih 100 najboljših časov.. Seveda če obstaja kje takšna razpredelnica...

To ima pa pomoje lahko le AZS ali pa dr. Andrej Stare! :lol:
Uporabniški avatar
 vencelj
#300837
5r002 napisal/-a:
maratonac42 napisal/-a:Nee, to so časi za vsako leto posebe.. Jst pa sem imel v mislih 100 najboljših časov.. Seveda če obstaja kje takšna razpredelnica...

To ima pa pomoje lahko le AZS ali pa dr. Andrej Stare! :lol:


Če bi na AZS kdo to uredil, bi bilo verjetno objavljeno na njihovi strani.
Uporabniški avatar
 ris9
#300843
Verjetno bi res Stare kaj zbrskal :D :D Meni so pa take lestvice fajn. Verjetno zato ker sem precej tekmovalen... Mogoč me pa to kdaj mine (tekmovalnost), ampak dvomim :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA