povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#84576
Avstrijec Raich je že tretjič zapored zmagal na kranjskogorskem veleslalomu. :cry: Točke so osvojili tudi trije Slovenci. :D
Skoda da nismo dokazali kaj znamo ampak upajmo da bo drugic
bolse in da bomo tudi mi na stopnickah.

Lp, usem Dedic. :wink:
Uporabniški avatar
 tamy
#84620
Jaaaaa!!! :wink:
Jst sm pa tko vesela za Raicha :cmok:
Sem prezivela dva zelo lepa dneva v Kranjski Gori, spala in "živela" sem z novinarji (veze itd :wink: ) in je blo res super, sploh s karto press :rol: :heart
Zdaj pa cakam samo se na slikce.

Sobotni večer je popestrila Siddharta, pa tudi Neisha ni bila slaba. Ampak ker smo bili nekateribolj slabo opremljeni in so nam zaradi prevelike količine vode (kao snega) premočili čevlji, smo šli kmalu v apartma in spat.
Uporabniški avatar
 dedic
#84627
OOO hudo z novinarjem si bla!! Jz sm pa biu zdj na tem pocitniskem tecaju. Zdej pa poslusi tole zgodbo... Na tem tecaju je bil
eden tekmovalec pribljizno mojih let (12-13) ki trenera tekmovalno smucanje pribljizno 6 let in zadnji dan smo imeli tekmo na krogcih na smuciscu cerkno. Seveda so usi pricakovali da bo zmagal tekmovalec ampak jaz mam vedno neka presenecenja... (zdaj to je bilo ze 4trtic ko sem bil na tem tecaju). Torej prisel je dan tekme in tale tekmovalec je ptisel v spider gumici slalomskih palcah oziroma celotni tekmovalni obleki za tekmovanje v disciplini veleslalom.In.....tekma na vrsti je bil tekmovalec (pred zadnji) in za njim jaz (zadnji) oziroma 30-seti. Tekmovalec je po vseh pricakovanjih odlicno odpeljav progo... potem sem bil jaz na vrsti in ko pribem v cilj pogledam na cajt in vimd da SEM GA PREMAGU ZA ENO CELO SEKUNDO. Seveda tekmovalec je bil zelo uzaljem ker ni zmagal!! Potem pa jaz pridem do njega in ga potapkam po rami in mu rece "ves zelo mi je dolgcas ker morm na usaki tekmi zmagat ampak zivlenje je tezko" in se z nasmehom do nosa odpeljem do vlecnic....!?!?! Ucitelji smucanja so bili seveda prijetno preseneceni.....hihi
Uporabniški avatar
 dedic
#84628
:bum: Joj k poslusam sidartina glupa besedila dobivam celo dnevme glavobole.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA