Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 Staša
#22112
runner napisal/-a:
...da se dokončno naužijemo drug drugega...

khm ... Staša... kaj sti TOČNO mislila s tem? :oops:

LP runner


5. Staša


ja tri dni me boste zabavali, da se vas naužijem mentalno, z vsemi nasveti, štosi, ideologijami in tko, zadnji dan vas bom pa v velik pisker narezala in skuhala. bom imela tak nož, da bo rezal različne oblike - runnerja bom narezala na kolobarčke, natašo na kuglice, barb na kocke, tinija bom pa kar celega not vrgla, bo za okus.


PS: MOJ SRČNI UTRIP ZDAJLE JE PA 73!!!! IMAM NOVO UROOOOOOOOO!!!! HVALA JANIKAAAAAA!!!!!
 Nataša
#22114
Bor napisal/-a:upam dau nataša zravn, da mi bo utroke merkala :wink


kot vidiš, bom mela s svojimi dost dela :wink: BTW: moja kolegica se rada igra s fotošopom :wink:

Slika
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#22120
Nataša napisal/-a:
Bor napisal/-a:upam dau nataša zravn, da mi bo utroke merkala :wink


kot vidiš, bom mela s svojimi dost dela :wink: BTW: moja kolegica se rada igra s fotošopom :wink:

Slika

Sej vem, da so vsa mesta ob morju podobna :roll: , sam em zanima, a je tole na krku fotkano?
 Nataša
#22123
tomaz ny napisal/-a:sam me zanima, a je tole na krku fotkano?


je!
Uporabniški avatar
 Barb
#22124
1.Lučko
2.Pia
3.Ero
4.Simi
5.Nataša
6.Staša
7.Barb

(če se ne motim :roll: )-red mora bit :P
Uporabniški avatar
 ales
#22131
8. in 9. Alenka in Aleš
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#22148
10. Tomaž
Upam le da ne bo kakšnih velikih obveznosti na faksu...
Termin je ravno pravi, saj imam 18. 12. rojstni dan in ne vidim razloga, da ne bi praznoval za spremembo z vami, čeprav vas še ne poznam :D .
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#22165
11.marathon - Tomaž.To je zaenkrat formalna prijava.Želim si, da se bo tudi uresničila, da bo do takrat šlo vse v redu in da ne bo kaj narobe.Zanima me kolikšna bo prijavnina oz. prispevek za trodnevno jadranje tam gori. :lol: :lol: :wink: Lahko prinesem s seboj nekaj glasbe mp3 in pa videospote na CD - jih.Mislim, da bo noro veselo.Važn je to, da bo polno smeha in skratka, da bo HUDO DOBRO! :wink: :wink: .Pol bi blo fajn še kakšna zadeva za večerno brenkanje (kitara) pol bomo pa imeli fešto od fešte.
Kuharico že imamo :oops: :lol: :P , kaj hočeš se je Staša že javila, da nam bo pripravila hišne specialitete " ala TEKAŠKI FORUM ".Cukra nam pa tudi zagotovo ne bo zmanjkalo, ker vidim v kavi, da bo za to poskrbela naša vneta sugarwomen Barb.
Skratka zopet bodo sledili nepozabni trenutki, ki bojo šli v anale Tekaškega foruma.In bomo lahko našim vnukom nekoč dejali: "No vidiš takrat smo ga mi pa tako žingali."
HJA, SAM DA BO LEPO.
ČAO!
Uporabniški avatar
 milan
#22587
Barb napisal/-a:1.Lučko
2.Pia
3.Ero
4.Simi
5.Nataša
6.Staša
7.Barb

(če se ne motim :roll: )-red mora bit :P



Ali imajo v tem planinskem domu sobo z dvema posteljama za družinico z majhnim otrokom? Če se to da dobiti bi šli tudi mi zraven. (2 odrasla in otrok)
Uporabniški avatar
 ero
#22607
milan napisal/-a:Ali imajo v tem planinskem domu sobo z dvema posteljama za družinico z majhnim otrokom? Če se to da dobiti bi šli tudi mi zraven. (2 odrasla in otrok)

mislim, da s tem ne bo težav. a bom preveril in ti sporočim...
Uporabniški avatar
 Bor
#22656
12 . mateja
13 . borut
Uporabniški avatar
 milan
#22667
ero napisal/-a:
milan napisal/-a:Ali imajo v tem planinskem domu sobo z dvema posteljama za družinico z majhnim otrokom? Če se to da dobiti bi šli tudi mi zraven. (2 odrasla in otrok)

mislim, da s tem ne bo težav. a bom preveril in ti sporočim...



Hvala lepa za trud. A mi morda lahko še poveš kdaj približno računaš ,da se dobimo v petek v Logarski? (moram vedet zaradi službe)
Uporabniški avatar
 ero
#22668
milan napisal/-a:Hvala lepa za trud. A mi morda lahko še poveš kdaj približno računaš ,da se dobimo v petek v Logarski? (moram vedet zaradi službe)

ni panike, do večera enkrat. iz Kranja do Logarske čez Raka je verjetno kar dobra ura in pol vožnje. navsezadnje lahko pridete tudi v soboto zjutraj, le da boste kaj zamudili :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#22670
Iz Kranja je v Logarsko najhitreje če Jezersko in pavličevo sedlo. Slaba urca
Uporabniški avatar
 Barb
#22671
Tudi jaz sem nekaterim,ki so me na taboru spraševali,povedala,da ni nujno,da si v Logarski vse dni.
Pač kolikor vsak hoče in zmore.
Dobro je pa vedeti,če bo kdo manj-zaradi prenočišča.

A ne,Ero :?:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA