Žurka naj bo:

A) 05.01.2008
5
10%
B) 12.01.2008
12
24%
C) 19.01.2008
28
57%
D) 26.01.2008
4
8%
Uporabniški avatar
 Snezinka
#112363
Uf, takrat bom ravno na smučanju (od 5.1. - 12.1:)? ... tako kot tudi Pegaz in Eggy.

Kaj pa tretji vikend? Saj vem, da je brez veze...vedno nekdo ne bo mogel.... Ampak izjadat se pa vseeno moram :?

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 mazi
#112464
Ojla,

a bo torej nekdo konkretno rekel: piknik je tam pa tam, takrat in takrat...drugače očitno ne bo letos nič iz tega :cry: ...!?
Uporabniški avatar
 Radolca
#112466
oj, tudi jaz bi se udeležil "tekaške žurke".
če bi bil kdo tako dober naj mi pošlje ZS, kdaj in kje bo.
hvala že vnaprej :toast:
Uporabniški avatar
 Barb
#112502
Kaj pa taka panika :shock: :shock:
Vse bo jasno napisano ob pravem času.
Očitno bo žurka v januarju, zato samo mirno kri :twisted:

Definitivno pa ne bo mogoče zopet ustreči vsem.
Uporabniški avatar
 Barb
#113147
Da ne boste rekli,da nič ne dogaja na to temo :roll:

Temi je dodana anketa :arrow: naj se glasovanje prične in naj zmaga najpogosteje izbrani termin
Uporabniški avatar
 pegaz
#114020
Dragi moji,

Zadnji dogodki so mi dali misliti. Da, da, tako je to na tem svetu, brez nič ni nič (si počasi gladi dolgo belo brado).

Če hočemo imeti dobro zabavo januarja, moramo že sedaj razmišljati o tem.

O čem govorim? (zamišljen pogled skozi okno)

Vam bom kar takoj povedal. Danes je bil tek na Dolskem. Lansko leto je bil povod za silno žurko in napad na bližnjo picerijo, komaj smo našli prostora za vse Forumce.
In letos?
Le malo se vas je oglasilo na temi, potem pa vas je kar nekaj prišlo.
(sname naočnike in se pomenljivo skloni naprej)
Zabava bo dobra, če nas pride veliko. In veliko nas bo prišlo, če bomo tukajle naredili dobro štimungo. Zbudili pričakovanje in tisto željo, da se spet vidimo, malo poklepetamo, malo zaplešemo, podelimo priznanja, skratka - da dober žur nardimo.

Torej? Kaj čakamo? Z besedo na dan! Pofočkat se prec! Pomagat Barb pri zbiranju idej za aktivnosti! Goladarji so že nekaj naumili na zadnjem srečanju - no, bo kaj?
Mogoče bi lahko naredili en brainstorming za aktivnosti na žurki - Barb, ti sam dej komando!

Lep let vam želi
vaš omiljeni Nadvojvoda J. Pegaz :)

P.S.: skupaj s Snežinko in Eggy smo odsotni 5. in 12., zato glasujem za 19.1.
Uporabniški avatar
 Barb
#114042
Pegaz, lepo, da si malo obudil temo.
Res je,na žurki bo dogajalo,če bomo vsi nekaj doprinesli k temu.

Po vsej vrjetnosti bo izbrani termin, 19.01.2008. Bom pa še nekaj dni počakala,do dokončne potrditve.

Povsem se strinjam, da se skliče en brainstorming sestanek, takoj po praznikih. Pegaz, kdaj in kje čva rečt :arrow: mogoče 7 ali 8 januar :?: :?:

Skratka na dan s predlogi za družabni del,da bo imel organizacijski odbor čimmanj dela.

..........PA LEPE PRAZNIKE VSEM :P
Uporabniški avatar
 pegaz
#114071
Barb napisal/-a:Povsem se strinjam, da se skliče en brainstorming sestanek, takoj po praznikih. Pegaz, kdaj in kje čva rečt :arrow: mogoče 7 ali 8 januar :?: :?:

Brabi, hvala za lepe želje!

Evo, sestanek bi bil fajn, če NE bi bil med 5. in 12.1., ker sem na smučanju (glej zgoraj...)
:(

Drugač sem pa za!
LL Pegaz :)
 eggy
#114312
Ojla!

Jaz sem za 19.1. Razlog sta napisala že Snežinka in Pegaz. Torej...... če bo 19.1. z veseljem pridem in ...... če bo takrat, mi lahko tud kakšno "dolžnost" naložite :)

Glasujem PREC!

lp
eggy

PS: pa vseen fajn praznujte NL
Uporabniški avatar
 pershing
#114657
Barb mislim da bo tko kr v redu!!! Tud jest verjetn pridem :wink:
Uporabniški avatar
 Sončka
#114699
Hoj,
jest sem se že enkrat pofočkala, pa se še enkrat.
Lp, I.
Uporabniški avatar
 meduza
#114735
Po vsej verjetnosti pridem

Na razpolago imate CD z fotkami z Lj maratona cca 900 fotk (cilj), ki jih lahko vrtimo v času večerje, brez komentarjev.

Dodatno lahko pogledamo kakšno potopisno predstavitev. Na razpolago imam Burmo, Namibijo, Bocvano, Kubo, Meksiko, Belize. Obljubim, tokrat ne bo veliko stranišč, bo pa kaj drugega.
Uporabniški avatar
 Staša
#114811
Hoj!
A tole pol kaj velja?
(upam...)

Papa!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#114813
Ja, verjetno bomo kar potrdili dogovorjeni termin (19.01.) al kaj?

Jaz lahko pripravim predstavitev fotografij, ki sem jih lani posnel na tekmovanjih, kjer so nastopali člani TF. To bi se rolalo v ozadju, čist neobvezno. Povdarek bi bil na žurki in pa na kakšni družabni aktivnosti.

Rabili bomo LCD projektor, jaz ga žal nima več.

LP

MatjazV
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA