vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 matto
#199325
Pozdravljeni!


Zanima me kje se, da dobiti tekaške rolke po ugodni ceni (lahko tudi rabljene) cena naj bi bila 80€ in manj. Sem namreč začetnik in ne želim professionalnih dragih rolk zaradi tega ker na rolkah še nikoli nisem bil na treningu razen prijatelj mi je posodil tekmovalne in so šle res prehitro. Tako, da če kdo pozna kakšno trgovino ki prodaja nove rolke za maximalno 80€ kupim pa tudi rabljene za nižjo ceno. Kupim tudi tekmovalne po taki ceni ampak dvomim, da jih bo kdo prodal za tako ceno. Ker imamo treninge tako ali tako na ravni podlagi mi je vseeno katere vrste. Rolke pa 100% kupim če mi jih kdo ponudi od 50€ do 60€ rabljene. Za začetnike bodo take rolke odlične!

LP
Uporabniški avatar
 dexi27
#199348
Novih ziher ne dobiš za 80 evrov, mal poglej tule

http://www.jrsport.si/

ali pa tule

http://www.ponca.si/

za rabljene poglej mal na bolhi ampak jih je težko dobit, mogoč, če se pozanimaš v kakem tekaškem klubu.
Men je uspelo z veliko muko dobit ene UNIORjeve, ki pa jih žal ne delajo več, niso glih neke profi ampak za trening so vredu pa za padit tudi :wink:
Uporabniški avatar
 dzordzi
#203077
da se dobit rabljene marwe rolke samo ne za 80e, verjetno po polovicni ceni, ce te zanima?
 pryks666
#211200
matto napisal/-a:Pozdravljeni!


Zanima me kje se, da dobiti tekaške rolke po ugodni ceni (lahko tudi rabljene) cena naj bi bila 80€ in manj. Sem namreč začetnik in ne želim professionalnih dragih rolk zaradi tega ker na rolkah še nikoli nisem bil na treningu razen prijatelj mi je posodil tekmovalne in so šle res prehitro. Tako, da če kdo pozna kakšno trgovino ki prodaja nove rolke za maximalno 80€ kupim pa tudi rabljene za nižjo ceno. Kupim tudi tekmovalne po taki ceni ampak dvomim, da jih bo kdo prodal za tako ceno. Ker imamo treninge tako ali tako na ravni podlagi mi je vseeno katere vrste. Rolke pa 100% kupim če mi jih kdo ponudi od 50€ do 60€ rabljene. Za začetnike bodo take rolke odlične!

LP


naredi si svoje rolke ... tako sem jaz začel...sicer sem lahko z nimi tekel samo v hrib(ker so bile prehitre :-) ) ...4 x kolešček od rolarja z lagerji, 2x 40 cm aluminjasti profil, vezi in to je to ... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA