vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 roky1
#214539
Bojanu -lepe fotke, prava zimska idila. Drugače je pa v Zadvoru tudi lepo urejena proga!
Upam, da ne bo prehuda odjuga. :(
Bo pa potrebno iti malo višje.
Uporabniški avatar
 gumpy
#215302
Bil sem v Zadvoru danes ob 14h. Razočaran, ker proge še niso bile zratrakirane sem odšel domov. :--(
Upam, da bodo jutri že zrihtane.
 rolf
#215415
v Kosezah proge po sneženju lepo zratrakirane. potegnili so še nekaj novih odsekov. včeraj je bilo še precej mehko, danes bo verjetno že odlično.

LP
Uporabniški avatar
 flister
#215630
Ja v Kosezah so še enkrat zratrakirali. Niso pa tistega dela pri biotehniški fakulteti (Živalski vrt).
Zanima me, ali je bila kdaj urejena proga tam čez obvoznico na podutiški strani? Šel se namreč pogledat čez obvoznico, a sem naletel na slepo "ulico" (glej točka 1 - http://www.tracksbox.net/gpstrack/1402).
Nekje sem prebral o nekanšni "novi" podutiški progi. Teren tam čez zgleda super.
A kdo kaj ve o tem?

Sem pa potem ubral eno varjanto (ki sem jo zadnjič spregledal), ki gre tik ob obvoznici in se potem priključi nazaj na PST, vendar je ne priporočam, ker je ful razrita in ponekod visi not v potok ;).
 rolf
#215692
flister napisal/-a:Zanima me, ali je bila kdaj urejena proga tam čez obvoznico na podutiški strani? Šel se namreč pogledat čez obvoznico, a sem naletel na slepo "ulico" (glej točka 1 - http://www.tracksbox.net/gpstrack/1402).
Nekje sem prebral o nekanšni "novi" podutiški progi. Teren tam čez zgleda super.
A kdo kaj ve o tem?


to je proga na Brdu. ko prides na most, se spustis dol do krizisca. potem je potrebno sneti smuci in cca 200 m hoditi naravnost po cesti med policijsko postajo in asfaltno bazo. potem se spet začne proga pod Bokavci. ampak na timingovi strani je označeno da proga na Brdu ni urejena.
Uporabniški avatar
 flister
#215913
Baje da so spet teptali...

* KOSEZE ponovno teptano (13.2.2010)
* ZADVOR ponovno teptano (14.2.2010)


A je kdo že preveru? Je sploh še dovolj snega?
 mihau
#216033
flister napisal/-a:Baje da so spet teptali...

* KOSEZE ponovno teptano (13.2.2010)
* ZADVOR ponovno teptano (14.2.2010)


A je kdo že preveru? Je sploh še dovolj snega?


V ponedeljek in torek je bila v Zadvoru lepo urejena progra. Samo na enem mestu je malo peska prislo ven, pa se to zato, ker je ratrak tam obracal na mestu. Se pa bojim, da je slabo prestala odjugo.
 wawer
#216059
Danes sem šel z rolerji malo raziskovat okolico kraja kamor sem se pred kratkim preselil in opazil progo v Zadvoru o kateri se govori. Je na zelo všečni lokaciji in tudi tekačev je bilo danes kar precej pa še sonček je sijal in je bilo res lepo za videt toliko ljudi na kupu tako, da si moram za naslednjo sezono res nabaviti tekaške smuči, da se jim bom pridružil. Je pa verjetno res tale odjuga že dodobra načela snežno podlago in se sezona verjetno žal počasi končuje. Pridejo pa na vrsto drugi športi kajne?
 mihau
#216060
Proga v Zadvoru je bila danes na soncu izpostavljenih delih (zahodni del) precej mehka in juzna, pod hribom pa se zamrznjena. Snega je dovolj in ratrakiranje ji ne bi skodilo, da se malo zbije. Na mestih kjer proga preci potocke je treba biti bolj pazljiv, prav tako na spustu na skranjem vzhodnem delu proge.
Uporabniški avatar
 flister
#216096
Prej sem tekel po PST-ju in tam okoli Koseškega bajra zgledaj proge kar ok. Kar je bilo nazadnje zratrakirano je dobro prestalo dež. Če ne bo hujše odjuge, se bo dalo teč še kar nekaj časa. Bomo videli ...
 peromtb
#240630
Evo, danes iz prve roke, Koseze, Dol, Zadvor in Ihan še nimajo špur. Niti za skate niti za klasiko. Nekaj se zgovarjajo, da naj bi bil premoker sneg, čeprav na Timingu piše, da naj bi bilo urejeno v Zadvoru in Kosezah -.-

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA