vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 vicko111
#60839
Pozdravljeni!

Prejšnji teden sem sikupil nove Madshus smuči za skate...
Prodajalec je naročil, naj jih dam namazati oziroma navoskat, ampak nisem mogel zdržati in sem jih kar na suho odšel "sprobat" v Tamar... bilo je super...

Vseeno me zanima, ali mi priporočate, da naj smuči dam kakšnemu mojstru, da mi jih pripravi. Prosim tudi, da mi poveste, kdo bi mi lahko dobro (pa tudi ne predrago) smuči pripravil...

Hvala in lp vsem!

Matija
 hribovc
#60842
nujno

- Zupan sport Radovljica - najhitrejši tekaški serviser
Uporabniški avatar
 stari
#60903
Če si iz Ljubljane ti lahko naredim tudi jaz,cena po dogovoru.
Jaz sem iz Medvod če te zanima pošlji ZS
LP
 pryks666
#61015
sam si jih namaži ... pri naslednjih smučkah boš že mojster in boš lahko drugim računu... :)

sicer pa nevem kaj ti bo "MOJSTER" naredu? :) ... blefiranje!!! to si lahko sam narediš ... (star likalnik(ne prevroče![svila-volna]), strgalo, maža in kakšna slaba urca časa ...) ... prvič je vedno najboljš :) ... ko narediš kak ris v maso in te štihne pri srcu :) ... sam naslednjič si že bolj spreten ...

... če rabiš kaj napotkov ... pošlji ZS
Uporabniški avatar
 mil@n
#61016
Danes je na Preski pri Medvodah dan odprtih vrat za tekače na smučeh. Menda bodo tam imeli tudi serviserja, ki ti bo če se odločiš za samostojno impregnacijo zagotovo pomagal z strokovnimi nasveti. Saj bi ti tudi jaz ampak po moje še nisem tak majster. Še link: http://www.drustvo-srcpreska.si/
Uporabniški avatar
 MatjazV
#61021
Danes dopoldne sem bil na Preski, kjer so bili res prijazni. Sem dobil cel kup napotkov glede vzdrževanja in mazanja smuči, pa še namazali so mi jih. Torej, dilce so pripravljene. Bomo videli kako bo jutri šibalo na Vojskem.

LP

MatjazV

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA