vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 klatez
#95482
Hja Damijan, spet bo družinski proračun na preizkušnji, a ne? :evil:
Uporabniški avatar
 Damijan
#95483
Sem ravno morje skenslal...

Lepo bomo doma bazenček napolnili, malo soli not djali, za pravi filing kakega škržata naročili, pa kako borovo vejico posadili, da bo morski luft... atej bo pa skajkal.
Uporabniški avatar
 Sebi
#95484
Damijan ti se samo poglobi v zadevo, da bom jaz lahko potem lažje plonkala...

Bremza okoli pasu mi ni najbolj všeč (že tako se mi zdi, da je težko z bremzo na rolerjih bremzat in je potem tako tudi na "navadnem" skiku - najbrž. Jaz bremzam tako kot na drsalkah. Posledično uničim več koles oz. hitreje uničim kolesa na rolerjih.)
Cena je tudi huda...
Uporabniški avatar
 klatez
#95485
@Damijan: Potem pa še mi pridemo k vam, pa bom še jaz imel višek za nove igrače...
Uporabniški avatar
 Sebi
#95486
Pa se povabim še jaz... Solidarnostno prinesem s sabo kakšno vedro vode (mariborske)... :D
Uporabniški avatar
 50cent
#95501
Hmm.....Piknik?? :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#95982
Noro! A si zamislite spust iz Pohorja?' Vauuuu! Samo če padeš pol pa... ojej!!!!
Uporabniški avatar
 Sebi
#95983
Pan-da a bi se dalo zadevo kje sprobati?
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#96379
Živjo,seveda se da Skike tudi sprobati pokliči Vili-ja 041/739 851 in se dogovori.Drugače pa sedaj potekajo testiranja s strani Rolermanije,kjer bo objavljen tudi popoln report in opis testiranja Skike-ov
l.p.
David
Uporabniški avatar
 Sebi
#96380
Perfektno!
Uporabniški avatar
 Damijan
#96383
Sebi, če imaš namen poklicati (no, lahko tudi jaz, ni blema), predlagam, da se (Štajerci) uskladimo in se morda zberemo v večjem številu, da ne bomo kapljali 1 po 1... Je pa Klatež, ki je tudi interesent, trenutno na morju...

Enega izmed vročih vikendov, ko sem bil na Pohorju, sem si prav predstavljal, kako bi se dalo fino "skajkat"... Ni prometa, makedamske ceste so za to igračo kr OK, bila bi prava milina proti mestni sprarini...

Rili luking forvard!
Uporabniški avatar
 Sebi
#96424
Damijan, dober predlog! Predlagam, da počakamo še Klateža in potem določimo en termin na Štajerskem koncu (če bo Pan - da za to). Kaj praviš na to?
Uporabniški avatar
 Damijan
#96457
Velja, imam pa še enega navduščenca, sodelavca...
Torej - tempiramo enkrat na začetek avgusta?

Panda, kje pa bi lahko to zadevo preskusili? V MB?
Uporabniški avatar
 Sebi
#96460
Midva greva na dopust šele septembra tako, da se lahko zmenimo katerikoli dan do takrat po 14.30 uri.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA