vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 Kokiii
#114780
Se moram pridružit dosedanjim mnenjem. Čperav se mogoče zdi tak tečaj komu prekratek, moram povedat da se je meni zdelo čist dovolj. Se mi zdi da zdaj obvladam celotno stvar za 100% bolje. In s temi vajami ki so nam bile predstavljene, lahko gre samo še na boljše :)
Vsa zahvala pa gre seveda Tadeju in odlično izvedenemu tečaju.

Pa se kaj vidimo na Arehu ali Rogli
 Miro Kokol
#114843
Hoj!
Tudi jaz se pridružujem vsem čestitkam za izveden tečaj na Arehu!Saj sem že prej nekaj malega poskušal sam...pa se mi zdi,da sem "delal" skoraj vse narobe. :evil: :oops:Prek prave razlage pač ne gre he,he!
LP Sloki :D
PS:Komaj čakam na "Logarsko"
 Sebastjan
#115005
Pozdravljeni!
Veliko sem že prebral tu na forumu glede teka na smučeh.Kajti me zelo interesira se ukvarjat z nekim športom še pozimi ko tu pri nas v Vipavski dolini skoraj ni mogoče kolesariti in laufat, (burja tudi 200km/h).

Sam v lepšem obdobju laufam in kolesarim. V zimskem času pa bi rad probal z tekom na smučeh. Ker sem totalen začetnik na snegu me zanima kje je mogoče dobiti tu v našem območju kakega inštruktorja oz. tečaj za kaj takega.
Seveda tudi smuči nimam (nakup ni problem) samo rad bi poizkusil kako ta zadeva šiba. Seveda takoj potestu bom že spraševal kaj na kupim kaj se mi najbolj splača.
Proge v našem območju mislim da so oz. so. Samo ne bi rad delal nekpo napačno tehniko. Zato bi mi prav prišel kak tečaj al pa kaj podobnega.
Če je kaki posameznik iz našega konca lahko tudi gremo skupaj zadevo testirat.
Aja - klasični tek pomeni to da laufaš v tistih špura?
- drslna tehnika pa ko si zunaj tega laufaš prosto?

Hvala vsem za trud in seveda upam da nam skupaj uspe.

Seba
 ŽULJ
#115008
V Logatcu deluje društvo ad pirum, ki ima tudi šolo smučarskega teka.

Več lahko izveste na http://www.adpirum.si ali pa se obrnete na vodjo šole smučarskega teka Rafaela Marna 041 707 247.

Možna je tudi izposoja opreme.
 Sebastjan
#115050
Grega hvala za odgovor. Kaj ti si smučarski intuzijast, si morda iz našega okoliša?
 ŽULJ
#115084
Sebastjan napisal/-a:Grega hvala za odgovor. Kaj ti si smučarski intuzijast, si morda iz našega okoliša?


2 x ne. :)
 Sebastjan
#115145
Sem poizkušal n ato cifro p ase mi je javil neki varnostnik iz štajerske pomoje je napačna številka?
Hvala 2x
 ton
#115158
Na spletni strani je zadnja cifra melce obrnjena: 041 707 274 (Rafael) - in da obelodaniš rezultat, prav? Tule v okolici Močvirja ni nobene tekaške idile, za Logatec pa ne vem, ali jim ga je kaj naneslo.
 firefly
#160382
A bodo letos decembra ali drugo leto januarja tudi kakšni tečaji na Rogli?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA