vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 ivaigor
#113706
Morda kdo ve, ali so tekaške špure v teh dneh potegnili še kje drugje kot na Pohorju (npr. Bloke, Rog-Črmošnjice?).
 ivaigor
#113763
Sas, hvala. Prav uporabne informacije oz naslov portala, ki ga kaže še kdaj odpreti.
Bil na Blokah. Snega sicer malo, vreme krasno, prizadevni Bločani pa so potegnili sicer kratko, a prijazno progo za drsalce in klasike (zdi se mi kot kakašna mini gorjuška). Parkira se ob cesti Nova vas- Loški Potok, križišče z zasneženo cesto, ki zavija levo ob leseni tabli na meji bloške občine.
Uporabniški avatar
 vasko
#113793
Morda ve kdo kje je kakšna proga v Spodnji Savinjski dolini. Se mi zdi da je najbližja Rogla, se motim?
Uporabniški avatar
 [mikkeni]
#113824
Kaj je letos res problem s tekaškimi progami? :(

Na vojskem, je baje pr turitični kmetiji pri Belem kamnu, zrihtana proga okrog stadiona (krožna) nisem še bil gor, tak da ne morem pisat v kakšnem stanju je, glede na pomanjkanje snega po celotni Sloveniji!

Če bo sreča, jutri preizkusim ter javim ( če je ostal še kaj snega :)
Uporabniški avatar
 vasko
#113914
vasko napisal/-a:Morda ve kdo kje je kakšna proga v Spodnji Savinjski dolini. Se mi zdi da je najbližja Rogla, se motim?

Kako je na Golteh, je urejena proga za prosto tehniko?
Uporabniški avatar
 Frikica
#114213
Jaz tudi upam, da bo kaj več snega in da bo potem malo več prog tudi na drugih koncih. Saj je iz Lj kar nekaj km do prvih prog.
Grem pa jutri sprobat progo na Bloke...:D
 ivaigor
#114311
Bil na Jezerskem. Snega malo, a dovolj za solidno progo za drsalce.
 ivaigor
#116138
Na Soriški planini je očitno dovolj snega: na internetni strani tega smučišča navajajo, da je tekaška proga nared.
Je bil kdo danes tam? Zanima me, ali so potegnili klasično špuro (lani je marsikdaj ni bilo)?
Uporabniški avatar
 vencelj
#116141
Na Soriški planini nisem bil, dobil sem pa obvestilo (Marko P. press), da je kar nekaj snega. Danes je bila potegnjena krajša proga (cca 2 km), pa menda tudi že kar dobro zvožena (zadovoljiv obisk ob siceršnjem pomanjkanju snega in tekaških prog). Marko teče prosto tehniko in o tem, če je potegnjena tudi "špura" niti nisva govorila, tako da ne vem. :?
lp,vencelj
Uporabniški avatar
 Radolca
#116162
danes sen bil na Pokljuki.
na Javorniškiu planini ni prog, na Rudnem polju pri vojašnici pa tak dren, kot da bi kaj zastonj dajali!
Pozdrav
Primož
 ivaigor
#116191
Vencelj, hvala za sporočilo. Ob teh podatkih sem se odpravil na Rudno polje (hvala bogu pozno popoldne, tako da neznosne gneče, ki jo opisuje Primož, ni bilo več). Je pa bila danes za razmere odlična špura tudi na 5-km progi (za razliko od včeraj). Tistim, ki si bodo lahko jutri privoščili pokljuške klance, veliko užitkov!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA