vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 #12
#295484
Danes je dež naredil svoje. Proga predrta.
Upajmo na malo hladejšte temperature in novo pošiljko snega.
Tekačev pa malo danes :lol:
 #12
#295508
Danes rahlo pomrznjena proga. Se da tečt, vendar: pomrznjene žlake - tehnika trpi (to bo zaradi norcev, ki hodijo v dežju na progo:)), proga je polna vej in iglic.
Aja, pa skupine nekaj 10 pohodnikov vas ne smejo motit na progi...(pa sem mislil, da sem doživel že vse! Nov turistični aranžma za Hrvate: planinci, pridite k nam na Areh, krasne sprehajalne krožne poti! :x
 DavorK
#296777
Na Areh sem tekel v nedeljo (peš). Na tekaških progah pa ni več dovolj snega.Trenutno se je v želji po teku na smučkeh potrebno zapeljati do Rogle.
 Pinarelko
#297775
Bil danes popoldan. Minus bi moral biti, da bi se solidno teklo. Premehko vse skupaj. Na 4,4 km progi sem se prav vzgrezal. Še najboljša je bila najdaljša. Ampak za prvo silo je. Če na uradni strani imajo zapisano, da so proge urejene, potem ne vem kateri izraz naj uporabijo na Rogli.
Lp
 lonelyrider
#297959
..če bo kdo jutri na Arehu bi bil hvaležen za poročilo.. ..zanima me ali sproti kaj urejajo ? .. .. tam ni ravno običaj .. ..prej nasprotno..
..v nedeljo je bil vsaj del povezave urejen.. ..sneg pa počasen, dober za utrujanje..
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#297970
če je sneg počasen, me še ne moti, če je sneg hiter, moje smuške pa počasne, to me raz..zdi :mrgreen:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA