Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#186824
[quote="zz topka"]Ooooo,
jast pa počakam še na vse favorite, ki tudi čakajo do konca za vpis, da vidim, kakšno konurenco bom imela in ko bo šlo čez 300, se prijavim...
(Ta čas pa še iščem ta prava jajca po farmah...)

Favoriti so že zdavnaj prijavljeni(kuhar,zupančič...)Kosovelja gotovo nebo,za Sebastjana pa tudi nisem prepričan da pride,saj kakor jaz vem je poškodovan.Drugače pa mislim,kdor bo v takem vremenu prišel do cilja,bo vsak zmagovalec.
#186840
marjan napisal/-a:Seba je že prijavljen :D

Dobro tecite, držim pesti, da se vsem vse poklopi. Sam sem dokončno zaključil s tekmovanji. :(

Se vidimo, ko se zagledamo,
Marjan


:D

Ali to pomeni da te na Podbrdu ne bo?

Pred 14 dnevi sem gledal seznam prijavljenih in si bil poleg. Poškodba?

Sem se veselil srečanja s teboj, pa Vencljem pa .....
#186844
Joško,z našo navijaško odpravo žal ne bo nič! Vremenska napoved je bila odločilna.
Tekmovalec pa pride čisto sigurno,pa če ušpičene prekle dol letijo. Zdaj tudi vem zakaj si vsako leto tako vztrajno želi udeležiti vašega maratona. Zaradi vašega optimizma in energije,ki jo zlivate tudi preko računalnika na vse nas. :clap:
Vlajko, Porezen bi bil malce predaleč za nas.Vseeno hvala za nasvet! Morda pa pridemo drugo leto, ko bosta malčka že večja in nam tudi Porezen ne bo preveč.
#186870
Letos bo to moj prvi GM40 v Baški grapi in glej ga zlomka,ravno letos bo dež.A to me ni odvrnilo od tega,da se preizkusim na tej lepi a tudi zahtevni trasi.Res je,da bo treba pazit na spustih,a jaz startam zato,da krog uspešno odtečem,čas me zaenkrat ne zanima.Torej,se vidimo v soboto na Petrovem brdu v čimvečjem številu,da odženemo temne oblake nad Petrovim brdom :wink:
#186890
Aleš TM napisal/-a:Letos bo to moj prvi GM40 v Baški grapi in glej ga zlomka,ravno letos bo dež.A to me ni odvrnilo od tega,da se preizkusim na tej lepi a tudi zahtevni trasi.Res je,da bo treba pazit na spustih,a jaz startam zato,da krog uspešno odtečem,čas me zaenkrat ne zanima.Torej,se vidimo v soboto na Petrovem brdu v čimvečjem številu,da odženemo temne oblake nad Petrovim brdom :wink:


sva že dva. :)
lp, štefan
#186896
Zz topka bliža se 300-tka, da ne boš slučajno zamudila :roll:

Vidim da je prijavljenih kar nekaj znanih obrazov, jaz tudi močno upam da ne bo padal dež, drugače ne bo nič z navijanjem. Navijali pa itak da bomo za vsakega posebej :laola .
Drugo leto pa če bo prav se vam spet pridružim :D .

SREČNO VSEM, KI SE BOSTE SPOPADLI S PROGO!!!!
#186906
Ja hvala res vsem za vzpodbudne besede in voljo, ki jo vsi skupaj trosimo na okoli in poskušamo pregnati to slabo vremensko napoved :D Danes popoldan smo razdelili robo za okrepčevalnice in jo kar nekaj tudi že zvozili pod pobočje Porezna, kjer je najbolj od rok. Fantje iz društva Widaunk so res pravi kerlci in seveda tudi vsi drugi, ki pripravljajo vse, kar je potrebno.
Vse je pripravljeno in vsem želim srečno in varno pot po progi GM4O :laola
#186909
semjul napisal/-a:
marjan napisal/-a:...Sam sem dokončno zaključil s tekmovanji...

... poškodba...


Ne ni poškodba, osebna odločitev. Prehajam v peto fazo po Gallowayu - Pravi tekač :D

Če se pa oglasim na kakšni tekmi, bom pa zagret navijač, ker dobro vem koliko je tudi meni navijanje pomenilo. :)

Vsem želim, da svoje dosežke v prihodnosti maksimalno izboljšate,
Marjan
#186933
Jožko pozdravljen!
Glede na napovedane sobotne "izredne vremenske razmere" me zanima, če je možna dostava suhe opreme na Porezen. Ker ravno ne ciljam na medaljo, bi si zgoraj vzel čas, ter se preoblekel v suhe cunje.
Hvala za odgovor.
lp Tone
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA