Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#225699
Ogledna tura!
V nedeljo 6.6.2010 ob 8,00 na Petrovem brdu. Obetajo nam sončno in toplo vreme se pravi primerno za GM4O. Kot so že napisali tempo bo primeren in pohod - tek bo trajal od 7 do 8 ur. Seveda na progi ne bo še okrepčevalnic za to poskrbite za svoje potrebe :D
Za vse, ki boste šli prvič nekaj napotkov: pijače morate imeti za cc 2,30 ure s seboj (ni možna dopolnitev) do vasi Kal (korito) in naprej do Hudajužne se lahko natanka še 2X. Od Hudajužne do Petrovega Brda ni možno več točiti vode, razen na Poreznu, če je odprta koča(se bom pozanimal) Na poti ne bo večjih postankov, malic in počitkov treba bo, kar migat hehe. Naj vas potolažim da so do danes še vsi, ki so se tega lotili uspešno prišli na cilj!
 Jožko
#225703
198, 199, 200 a bo ženska a bo moški. Nagrada je pripravljena :D
 Jožko
#225723
200 stota prijava je padla :clap: Nagrado prejme MARKO PAŠKULIN - DLT FILIPIDES, če to bere naj me kontaktira, da uredimo zadeve :D Prosim tudi njegove znance, da ga na to opozorijo. Hvala :D
 kbk
#225751
madonca , Jožko , če jih bo pa več kot dvestosto :lol: , pol pa je še mal upanja, tudi za super težko kategorijo...ane.. :D se pa lahko pohvalim( pa gotovo nisem edini), da sem danes ponoči celo noč hodil... :? in škoda je le to, da ni takega učinka, kot če sanjam o službi in potem pišem nadure... :D :D
 Jožko
#225816
Ne Žarko ni več, rožice cvetijo, ptički pojejo. Prava pomlad je prišla v prelepo Baško grapo, :D ti pošljem kakšno slikco. Še bolje pa če prideš sam malo na obisk :D
 JAG
#225823
Jožko pozdravljen, če vse po sreči pridem v nedeljo...Me pa zanima kak je s cesto? Na promet.si mi piše popolna zapora ceste Podrošt.

A moram kje naokrog?

lp
Fredy
 NeMiran
#225826
Iz Logatca ti je najbilžja pot skozi Žiri - Kopačnica - smučišče Cerkno - Petrovo brdo.

56 km slaba ura in pol.
Uporabniški avatar
 vencelj
#225831
JAG napisal/-a:Jožko pozdravljen, če vse po sreči pridem v nedeljo...Me pa zanima kak je s cesto? Na promet.si mi piše popolna zapora ceste Podrošt.

A moram kje naokrog?

lp
Fredy


Popolna zapora je na cesti Podrošt- Spodnja Sorica, ne pa na cesti Podrošt- Petrovo brdo (ta relacija je sedaj tudi obvoznica za Sorico), tako da ni problema.

LP, vencelj
 JAG
#225843
Hvala Vencelj, dobro vedeti..:) Je pa res, da mi je to načrtovanje poti na promt.si narisalo pot skozi Sorico, direkt na Petrovo brdo je pa seveda še lepše..

NeMiran, hvala za nasvet...Sem probal načrtovati pot skozi omenjena naselja, pa me je vedno znova pripeljalo na isto cesto, kot je zapora :) Mislim, da bi se prej ali slej zgubil...

lp
Fredy
 Jožko
#225847
Pozdravljeni!
Vse, kar ste želeli vedeti vam je povedal prijatelj Vencelj, hvala. Ker se dan D približuje je računalnik na vrsti v večernih urah zato, če koga kaj neposredno zanima me lahko pokliče tudi na GSM. Seveda pa velikih neznank pri tem ni ali pa jih bomo v tem času tudi sproti objavljali na TF.
V nedeljo pa kot zgleda nas bo kar lepa skupinica in se že veselim našega podviga :D , vreme bo in vse ostalo tudi :D
 NeMiran
#225889
vencelj napisal/-a:NeMiran, hvala za nasvet...Sem probal načrtovati pot skozi omenjena naselja, pa me je vedno znova pripeljalo na isto cesto, kot je zapora Mislim, da bi se prej ali slej zgubil...


Je lepo označeno tako da se ni kaj bati. Ko zaviješ proti Kopačnici slediš oznakam za Cerkno. Mimo spodnje postaje žičnic na Cerknem do glavne ceste. Zaviješ levo proti Zgornji Davči. Tam Zaviješ desno in ko po strmem klancu navzdol pripelješ do ceste Železniki Petrovo brdo še enkrat levo pa si na Petrovem Brdu.

http://www.geopedia.si/?params=L3863_F19_T105_vF_b4_x427703_y113459_s12

Če greš naslednji nedeljo lahko greva skupaj.
Uporabniški avatar
 Pingo
#225905
Da se ne boste kaj prevec zgubljali,vam se jaz verjetno pridem delat druzbo :lol: Od sedla nad Kal-om pa jo mahnem po svoje via Kocenpohar-Vas Bača-Podbrdo-Petrovo Brdo,da se ognem vročini v vasici Znojile,ki bo kot kaže še enkrat pokazala svoj karakter :--

Se vidimo

B
 Jožko
#225910
Hoj Bojan, vedno dobrodošel v naši družbi. Bojan je ža pravi poznavalec naših krajev pozna že vse bližnjice :D
Kot zgleda nas bo jutri, kar lepa četica in mislim, da bomo kar lepo priskaklajali okoli. Ne pozabite na pijačo in klobuk VROČE BO :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA