Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#225338
Ja res včeraj vreme ni bilo ravno najboljše, pa je navkljub vremenu krog opravilo, kar nekaj tekačev in tekačic :D in vse je v zadnjem delu dobro namočil dež. Upam da ste poskrbeli za suho obleko in seveda, kaj proti prehladu in za dušco posušit pri Rudiju.
V soboto pa je bilo vreme skoraj lepo, kljub slabi napovedi in je krog opravilo mislim, da skupaj kar 6 tekačev in tekačic :D Čestitke prav vsem.
V nedeljo pa naredimo skupno turo, kakor je že objavljeno. Ob 8,00 na Petrovem brdu pol pa veselo, kar nas bodo noge nesle hehe, se šalim, lepo zmerno, da bo za vse OK :D
Uporabniški avatar
 Loni
#225339
Ampak, Jožko, jaz še zdaj nimam kljukce, da sem plačala, ona gorenjska pojava, kateri sem zraven šenkala štartnino, pa jo ma. Barabini vsi po vrsti :wink:
Uporabniški avatar
 zz topka
#225373
Ma, nje, Darja, saj veš, da jast cvikam do samega konca. :--( :mrgreen:

Zdej imam še szi covatmi problem, sem si končnu kupla ene nove, in hudiča ne morem udejlat, grem kmal še spat szi njimi, ma me skuzi vse nejki škraba notr.
Ma, bojo, bojo, počasi... in jast tudi bom, bom, počasi...
Polako, brate, polako, do pobjede :clap:
 Jožko
#225415
Danes sem se pozanimal glede tvoje štartnine Loni, bodi brez skrbi je plačana, je bilo pa nekako spregledano, ker si napisala vse na tvojega dragega :D . Tako, da ti bo prav kmalu posvetila zelena. Se opravičujem tudi drugim, če nimajo še zelenega gumbka pa čeprav so plačali. Od sedaj naprej bomo bolj ažurni. Vsake 3dni bodo pplačila obdelana, kasneje pa bo šlo na vsak dan.
Uporabniški avatar
 Loni
#225419
Šestice ne vem, če so imele kaj zraven, samo tako mimo pa vseeno nisem udarila, sem napisala sebe pred Gorenjcem, pa še kot plačnik sem navedena s tako lepim primorskim naslovom. :wink: :wink: Ma je vseeno, prideva sigurno oba, morda bo pa on dva kroga tekel, če je res tako izpadlo.
Uporabniški avatar
 NANIKA
#225421
O zz topka, sem že študirala kje se skrivaš :lol: A ti čakaš 200 prijavo :wink:
Uporabniški avatar
 Darja
#225456
zz topka napisal/-a:Ma, nje, Darja, saj veš, da jast cvikam do samega konca. :--( :mrgreen:

Zdej imam še szi covatmi problem, sem si končnu kupla ene nove, in hudiča ne morem udejlat, grem kmal še spat szi njimi, ma me skuzi vse nejki škraba notr.
Ma, bojo, bojo, počasi... in jast tudi bom, bom, počasi...
Polako, brate, polako, do pobjede :clap:

:lol: :lol: :lol: , močno dvomim, da ti koga (ali česa) ne bi mogla udejlat!!!
 Jožko
#225498
Hej Zizi mislem da ima Darja čist prou haha, za to pa tut z enim cavatam nabo problemov :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#225505
NANIKA napisal/-a:O zz topka, sem že študirala kje se skrivaš :lol: A ti čakaš 200 prijavo :wink:


Ha, se bojim, da bo tudi tristuta in štirstuta šla mimo...ma, sej je Jožko obljubil tudi ta zadnjim nejki... :--

Ja, tako je zdaj ta reč. Prav ta dan, na dan maratona, imam jast - mati - dva bota po 22 lejt. ( da zgledam mal mlajša :wink: )
In če bi jast ta dan GM4O spravila skozi, ma ga nej bulši darila, vam povem, da nje!!!
In pole, pomislim, če me pa slučajno kje na sredini poti lopne :bum: , ma, pej tudi lejpšega odhoda s tega svejta si ne bi mogla zamislit ...

Sam, bom rajši dejlala na tem, da pridem drugo lejto spejt, pa tud če se v Hudajužni ustavim. Bom imela pa v dobrem.

Ma, kej tisti snejg se je že kej stopil? Al bo trejba dereze ?
 Jožko
#225595
Pozdravljeni!
Ej Valentina izdala si nam pomemben podatek, ki si ga velja zapomniti. Sem pa prepričan, da če boš 19.6 štartala bo na cilju spet nastal prekrasen posnetek, kako skačeš v cilj hehe. Tako, nič kaj ne odlašaj, kar veselo se prijavi in se vidimo :D
 Jožko
#225599
192,193,194,195,156,157,158,159, 200 in nagrada je tvoja :D
Uporabniški avatar
 Darja
#225624
O, zz topka, ko tvoje poste berem je tako, kot bi Iztoka Mlakarja poslušala :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#225635
Ja, ja, ja, ja, de si človk mal nvoge pretjegne, ja, ja, ja , ma ku sem reku, naš se NE da, ancuj bom... ( napisala prijavo)....

Ma, sej Mlakar se tudi meni dopade, ma sej ti pravim, Darja, da imamo nas dvej en tak čudn stik.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA