prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#210903
Pozdravljeni tekaški prijatelji!

Ja, prav lepo je bilo v vaši družbi! Nasmejani obrazi povedo vse!

Letošnje leto je za vse nas res bilo leto presežkov, kaže pa, da bodo tudi ti "najbrž" že kmalu- preseženi.

Hvala prav vsem, predvsem pa Zdravkotu, Samotu, Borisu, Klavdiji, Klatežu... če lahko naštejem tiste "najbolj krive" za sobotnji lep večer.

V Novem 2010 pa vam iz srca želim predvsem uspešne priprave za vaše izzive, še naprej dobre novice s tekem na TF, čim manj poškodb in čim več skupnih nastopov in tekaškega druženja!

Srečno 2010! Zvone
#210950
:D

V prijetni družbi so bile ure druženja kratke. Dobro sem se počutil med vami, zato se bom tudi v prihodnje trudil biti veliko v vaši družbi, tako na tekih, kot na druženjih. :clap:

Še epizodica 500m pred domom.
V Slo. Bistrici sem ušel merjenju hitrosti, saj so se policaji komaj postavili, no pa tudi hiter nisem bil, sem pa parkiral na desno 500m pred domom in sodeloval v akciji Promil, ter jo uspešno zaključil z 0,00 kljub odlični hruški v rdečem vinu, katera je bila za sladico. :lol:
#211008
Ja, lepo je bilo na druženju.

V imenu vseh bi se zahvalil vsem in še posebej nekaterim. Hvala.
Klatež je zrihtal vredi lokacijo, že ideja je bila takoj zanimiva. Pa borovničke ima še vedno dobre.
Tudi Alekova medica je bila hitro pospravljena.
Na 50centa sem itak lahko računal, čeprav sva se že lani zmenila, da naj naslednjič še drugi kaj organizirajo. Letos nisva govorila takšnih ...
Samo:-) se je prijazno ponudil v pomoč, čeprav še ni vedel, da bo za to pomoč moral odpret tiskarno.
Da bo Še1PR odlično fotodokumentirala vso zadevo je bilo jasno, kmalu pa se je izkazalo, da bo fotk še več, saj Lenza brez aparata težko srečaš.
Tulček je izredno domiselno opravila zabavni del. TF kviz je bil še posebej domiseln.
Predlogi za priznanja in zahvale so tokrat prileteli kar s strani štirih TFjevcev.
Najbolj nam je zakuril Zvone s predlogom, da se pripravijo priznanja za vse udeležence, pri tem pa seveda ni podal predloga utemeljitev za nikogar. Seveda smo idejo podprli in še bolj pljunili v roke.
Hrana je bila dobra, le hruška je nesramno popila vso vino.
Še se da naštevati in spet bom koga ali na nekaj pozabil. Vsem bi se zahvalil za prijetno družbo in še enkrat:

Srečno v novo leto
#211010
Med številnimi predlogi za priznanja TF Maribor z okolico so bili podani tudi predlogi za naslednje dosežke in zasluge:

Marjan Jauk – Ganesh
Priznanje za odlično organizacijo prireditve Zimski pokal Peš na Pohorje prejme Ganesha Team. Ta prireditev je v našem kraju že tretjo leto zapored združila več kot 300 bolj ali manj hitrih tekačev in omogočila kvalitetno vzdrževanje kondicije v zimskem času. Za Maribor in okolici je to nedvomno pomembna pridobitev saj nam je omogočila združevanje isto mislečih ljudi na našem prečudovitem Pohorju. Poleg tega je izredno dobro poskrbljeno za prigrizek in napitek kljub temu, da ni štartnine. Navedeno daje jasno sliko, da Ganesh s svojo ekipo zasluži javno priznanje za svoj trud in širokosrčnost.


Rajko Koražija – Vreme
Prejme priznanje za tradicionalno organiziranje tekaške prireditve Sladkih6. Prireditev je na Tekaškem forumu med najpriljubljenejšimi. K delu je pritegnil člane svoje družine in sorodnike. Dodatno je poskrbel za možnost podvojene udeležbe in za uradno merjenje rezultatov s čipi. Človek s srčno energijo.


Janez Urnaut – Gozdni
Prejme priznanje. Je eden izmed najboljših orientacistov in najhitrejših tekačev v Treking ligi. Tekač, treker, kolesar, ultraš …, katerega lahko na treking ligi vidiš samo na štartu in v cilju … no, pa mogoče izjemoma kdaj vmes, če tako nanese. V »drim-tim« ekipi spečih velblodov je nepremagljiv.


Žarko Močnik - ZarkoM
Prejme priznanje. Je eden izmed najboljših orientacistov in najhitrejših tekačev v Treking ligi Tekač, treker, kolesar, katerega lahko na treking ligi vidiš samo za štartu in v cilju, pa mogoče izjemoma še kdaj vmes, če tako nanese. V »drim-tim« ekipi spečih velblodov je nepremagljiv.


:arrow: http://picasaweb.google.com/zdravc58/PriznanjaTF2009#
#211025
Res je bilo super, hvala organizatorjem za izpeljavo in vsem ostalim za družbo. Da bi pa drugo leto menjali organizatorje? Ne zdi se mi smiselno, vi ste lepo utečeni in obvladate svoj posel. Zmagovito moštvo se ne menja. Tako da Zdravkec, Fifty in Samo (organizacijski odbor) hvala še enkrat, najboljši ste.
#211077
Tudi jaz se strinjam, da ste Zdravko, Boris in Samo zmagovalna ekipa za organizacijo novoletne čage. Vsako leto smo se imeli super - tako tudi letos. Zato vsem trem hvala, da ste nas zbobnali skupaj in poskrbeli, da smo se imeli super fajn!

Ps.: že vnaprej hvala tudi Klatežu za vabilo na regato 2010 :wink:
#211088
Se javlja še1_z_dvojnim :-- štajerskim državljanstvom! :D

Čeprav sem prišla z dvema Slika
sem imela srečo, da sta imela klatez Slika
in lenz
Slika
svoja s sabo! Sta mi na obeh kaj kmalu začeli svetiti lučki low batery...
No, nekaj fotk bo vseeno TULE

Hvala vsem za družbo in organizacijo! To, da so ZdravkoC, 50cent in Samo:-) dreamteam, pa itak ni dilem! :clap: :cast:
Drugače pa tako kot sem obljubila: Pridem fotkat! (sploh zdej, ko mi ne bo treba na meji potnega lista kazat! :juhuhu: ) :wink: :D

Srečno vsem!
#211113
Super, priprave za naslednje leto že potekajo! :--
Regata? Zanimivo, mogoče vdarimo kak advanture race!
Najprej surfanje v "šoder" jami, pol trekanje na Bellevue, spust z rolerji do Rečnika, malica, kolesarjenje do Dravograda in za konec spust s kanuji do Sobočana :lol: :lol: :lol: :lol:
:rol:

"Malo resnosti prosim", bi zdaj rekel g. 50Cent...


Na čagi smo za leto 2009 podelili 31 priznanj in zahval. Skupaj so zbrani tu:

Slika

Če kdo rabi img linke za TF ali morda blog poste, naj mi pošlje ZS!

Uživajte! :laola
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA