prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#239665
Ok Tekačica..midva se stiskava, ostali pa naj si najdejo pare :-- .

Ja, res ste se zagnali z prijavami :clap: ...mogoče le za intermeco..ker je recesija, letos priznanj ne bo, je šla tiskarna v stečaj :-- . Kot sem napisal, samo druženje nas tekačev in tekačic :) :) . Upam, da je to dovolj, da se vidimo :wink: . V vsakem primeru tudi če nas bo 100 bomo nekje na Pohorju, ker Pohorje je zakon :wink: :) .

PS: klatež....prvi dan ko bom v službi pridem po tiste "našparane" borovničke :) ...saj veš za vsak slučaj, da se ne pokvarijo do naslednjega leta :-- .
#239671
50cent napisal/-a:PS: klatež....prvi dan ko bom v službi pridem po tiste "našparane" borovničke :) ...saj veš za vsak slučaj, da se ne pokvarijo do naslednjega leta :-- .

Fifty, ne delaj si skrbi! Se ne bodo pokvarile.
Jih bomo spili na kakšnem zaključku, ki bo ob bolj ustreznem datumu... :--
#239676
klatez napisal/-a:
50cent napisal/-a:PS: klatež....prvi dan ko bom v službi pridem po tiste "našparane" borovničke :) ...saj veš za vsak slučaj, da se ne pokvarijo do naslednjega leta :-- .

Fifty, ne delaj si skrbi! Se ne bodo pokvarile.
Jih bomo spili na kakšnem zaključku, ki bo ob bolj ustreznem datumu... :--



:D

no lepo , pa sem še ob tisto žličko alkohola, ki ga užijem na leto :lol:
#239680
50cent napisal/-a:Ok Tekačica..midva se stiskava, ostali pa naj si najdejo pare :-- .

Ja, res ste se zagnali z prijavami :clap: ...mogoče le za intermeco..ker je recesija, letos priznanj ne bo, je šla tiskarna v stečaj :-- . Kot sem napisal, samo druženje nas tekačev in tekačic :) :) . Upam, da je to dovolj, da se vidimo :wink: . V vsakem primeru tudi če nas bo 100 bomo nekje na Pohorju, ker Pohorje je zakon :wink: :) .

PS: klatež....prvi dan ko bom v službi pridem po tiste "našparane" borovničke :) ...saj veš za vsak slučaj, da se ne pokvarijo do naslednjega leta :-- .


he he.. Fifty, da se ne bi "tiskarna" kar tako "izmazala" predlagam - in vsi ostali člani TF Mb podružnice me bodo itak podprli - da namesto tega ekipa "špartancev" pripravi kratko predstavitev svoje opravljene dogodivščini: lepo po vrsti, od ideje, poteka priprav, pot, dirka itd. itd. .. upravičeno pričakujemo atraktivno .ppt predstavitev, z živo glasbeno spremljavo poleg.. nekja za 30 min..
Bo šlo? :--
#239683
semjul napisal/-a:
klatez napisal/-a:
50cent napisal/-a:PS: klatež....prvi dan ko bom v službi pridem po tiste "našparane" borovničke :) ...saj veš za vsak slučaj, da se ne pokvarijo do naslednjega leta :-- .

Fifty, ne delaj si skrbi! Se ne bodo pokvarile.
Jih bomo spili na kakšnem zaključku, ki bo ob bolj ustreznem datumu... :--



:D

no lepo , pa sem še ob tisto žličko alkohola, ki ga užijem na leto :lol:


MOgoče pa bo kaj na zamašku za naju ostalo :mrgreen: , si bova vonjave razdelila :--
#239708
markor napisal/-a: ... da ... ekipa "špartancev" pripravi kratko predstavitev svoje opravljene dogodivščine: lepo po vrsti, od ideje, poteka priprav, pot, dirka itd. itd. .. upravičeno pričakujemo atraktivno .ppt predstavitev, z živo glasbeno spremljavo poleg.. nekja za 30 min..
Bo šlo? :--

Lepe želje MarkoR :lol:
Jaz vem, da bi ti prinesel svoj projektor gor, kdo ga bo pa nesel dol :?:
Živa spremljava je zakon. Kaj pa brenkala? Še nisem videl PohorjeGitarJet in se bojim, da ga tokrat ne bi falil :lol:
Aja, kaj bi pa v 30 min lahko zvedel? Minimalno je 40 min :wink:

Me pa veseli, da bo Klatež zrihtal robe vsaj za eno medicinsko žličko za Semjula. Pohorske borovničke so res zdravilne.

Že vidim kak bo fajn :TF)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA