prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#248719
Uf...tole temo bi pa skoraj "zgrešil"...sliši se zanimivo, ampak še ne vem če bo uspelo... :wink:

zajc napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
grb napisal/-a:Jaz imam tudi v planu. Ce bodo doma pustili :)

Enostavno bi bilo, če bi bil štart ob 1h.
Doma še vedeli ne bi, da si laufal.

Če bi bil štart res ob 1h, bi verjetno šel. Grb?


....kaj fanta, a spet ne morta spat.... :lol: :lol:
#248732
zajc napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
grb napisal/-a:Jaz imam tudi v planu. Ce bodo doma pustili :)

Enostavno bi bilo, če bi bil štart ob 1h.
Doma še vedeli ne bi, da si laufal.

Če bi bil štart res ob 1h, bi verjetno šel. Grb?


A vidva nameravata kar v v Ljubljani štartat??? :D
#248818
Čeprav tek ne bo tekmovalnega značaja, nam bo Ero uredil štartne številke :clap: , če ne drugega pa za spominek

Torej vsi, ki se boste pojavili na štartu v Gibini in nameravate preteči progo samostojno ali kot štafeta boste dobili svoje štartne številke, zato vas prosim, da se tukaj prijavite najkasneje do srede, 20. ure zvečer. Vpišite prosim ime ali vzdevek, ki ga želite imeti na štartni številki.

1. Rajko

Sicer pa sva danes z Marjetko malce še enkrat v "živo" obdelala progo, seveda ne tekaško. :mrgreen: Bom poskušal obnoviti nekaj najbolj pomembnih informacij, ki veljajo predvsem za spremljevalce v avtomobilih:

Štart v Gibini - Do Gibine boste že našli :wink: , ko boste zagledali prometni znak, ki označuje konec Gibine, boste na levi strani zagledali bistro Stari Pil (zakaj ni pir pojma nimam :drink ) . Tam se dobimo od 7:30 ure dalje, ob 7:55 bomo skupaj odšli kakšnih 100m peš do štarta, ki bo ob samam toku reke Mure.

Od Gibine bomo tekli po glavni cesti proti Razkrižju, pri prometnem znaku ki označuje konec Razkrižja je potrebno zaviti levo.

Skozi Moto, Cven, Zg. Krapje do Veržeja, zavijte desno in vse do oznake za ambulanto, kjer zavijete levo, potem sledite oznakam za Babičev mlin. Priporočam, da tečete do tja, čeprav se boste vračali po delu poti po isti progi nazaj. Vse do Babičevega mlina je tekaška in proga za spremljevalce v avtomobilu enaka, od tukaj dalje pa se naša pota križajo samo na točkah, ki jih bom navedel v nadaljevanju.

Brod na Muri pri Krogu oz. Vučji Vasi. Od Babičevega mlina se peljete po regionalni cesti do Vučje Vasi. V samem centru vasi bodite pozorni na okrepčevalnico Bubi, pri kateri zavijete desno, nekaj alsfalta, potem makedamska cesta, na križišču vas usmeri kažipot vse do Broda. Tekači bodo do broda prišli iz desne :mrgreen:

Naslednji možen suport iz avtomobila so Radenci, no kakšna dva km tudi prej, na regionalni cesti, ko bomo tekači pritekli na regionalno cesto (glej GPS pot teka). V Radencih priporočam, da se oskrbite na parkirnem prostoru pri bazenu.

Od tukaj dalje bomo tekači tekli skorajda vse do cilja samo še ob Muri, tukaj bomo približno na polovici poti.

Gornja Radgona, parkirišče pred mostom čez Muro bo idelana točka za suport. Tekači bodo šli pred mostom po stopnicah navzdol k Muri, spremljevalci v avtomobilih pa nazaj v Gor. Radgono in naprej proti Črncem. Ko pridete iz Gornje Radgone zavijte desno pri tabli, ki vas usmerja v Apače.

V Črncih bodite pozorni na tablo, ki vas usmerja na kolesarski most preko Mure v Črncih. Od tukaj dalje bodo tekači šli naprej ob Muri, spremljevalci v avtomobilih pa nazaj v Črnce in naprej proti Tratam. Še prej je možen suport v Konjišču in sicer ob sami reki Muri. Tukaj bo treba malo bolje pogledati GPS pot, ki sem jo pripravil za spremljevalce. V glavnem, na regionalni cesti bodite pozorni na oznako Pot Očeta panonskega hrasta, ko pridete do ribnikov, ki so na desni strani, se držite levo in makedamska cesta vas po par sto metrih pripelje do Mure.

Naslednja in predzadnja možna točka za suport je ob mostu čez Muro na Tratah. Tekači bodo tukaj nadaljevali svojo pot desno po makademu navzdol, ob Muri, do poti, ki jo pohodniki Šentiljske poti že tako poznate. Spreljevalci pa po afaltni cesti na levo, vse do Sladkega Vrha. Držite se oznak.

Zadnje možno okrepčilo iz avtomobila boste lahko dobili v Sladkem Vrhu pred osnovno šolo Sladki Vrh, če se bo komu zdelo, da ima do tukaj premalo teka lahko naredi še kakšen krog po progi Sladkih6 8)

Od tukaj pa še slaba dva km do navideznega cilja pri brodu na Muri. Če boste imeli željo vas tukaj čaka brezplačna vožnja z brodom čez Muro in seveda nazaj :D

Še enkrat pa bi opozoril tekače, da si obvezno snamete GPS poti, da se ne bi preveč izgubljali. Če kdo GPS ure nima, priporočam, da se pridruži tekmovalcem, ki jo imajo, saj bo tako veliko manj možnosti, da se boste izgubili in to verjamem, da ne bo najbolj kvalitetno. :| Predvsem to velja do Radencev, kasneje pa se skorajda ni več možno izgubiti, ker pot resnično vodi samo še ob Muri.

Toliko zaenkrat, ostale podrobnosti še sledijo :wink:
#249038
želim vam lep Muraton, ideja je izvstna. :)

žal ne morem zraven, ker so že neki drugi načrti. Bo pa gotovo lepo doživetje.

Sicer pa se - napora radi - bojim tekati gorvodno, ko se bo teklo dolvodno bom sigurno zraven :mrgreen:
lepo se mejte
#249120
Zanimivo, ste kar potihnili :roll: , če sem vas v mojem obširnen opisu prestrašil , vam povem,da se nimate kaj bat. V vsakem primeru če tečete ob Muri boste prišli v Sladki Vrh :D vprašanje je samo kje in kako :wink:
#249128
ZdravkoC napisal/-a:Ne vem zakaj se ne čekirajo tu gor, pa vem da jih bo še nekaj ... :D


Bi res prosil, da to storite čim prej, pa ne samo zaradi štartnih številk, število potrebujem tudi zaradi naročila malic. :toast:
#249155
marčni zajec napisal/-a: ... kašljam in žnodram. (pa tečn sem tako, da vsi bežijo od mene). do sobote bom že v redu, ampak za 60km prelaufat ne


Poslušaj zajec tega mesca:
Naredi si slano vodo in jo inhaliraj čez nos. Jaz ravno temu pravim žnodranje in je res zdravilno. Ozdravel boš v trenutku, problem je samo v tem, ker ti bo potem 60 km premalo :lol:

To, če si tečn, pa ti jaz ne znam pomagat, ker ne vem kaj je to :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA