prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 nana
#97154
Inot - hvala za "link". Leto 2006 sem gledala, nazaj pa ne.

No, sem pa ugotovila, da je do mojega 12. nadstropja "le" 192 stopnic. :roll: Štopala se sicer nisem, a vem da traja, preden pridem gor. :oops: Malce v opravičilo - spotoma imam še 22 podestov za prehodit (saj res niso zelo dolgi, a porušijo koncentracijo :) ) Ko pridem v MB, si grem pa tole vseeno pogledat. :D
 marjan
#97170
Kot sem že ZdravkuC obljubil, pridem na podiranje PB, če bo organizirana tekma (za sekundo- pa za sekundo), tudi če bo startnina 15 EUR :wink:

Pozdrav iz Gorenjske
Marjan
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#97183
marjan napisal/-a:... tudi če bo startnina 15 EUR :wink:
Pozdrav iz Gorenjske

Ej, ta je pa dobra :wink:
Tu se vidi, da moramo res nekaj zrihtat :roll:
Sicer pa za Marjana nisem bil v dvomih, da bi prišel.
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#97397
sem bil včeraj. gor je šlo v redu, ampak na vrhu sem moral par minut posedet, ker so noge kar klecale.
Uporabniški avatar
 Vreme
#122001
Super ideja smo se o tej varianti že nekaj pogovarjali lani. A kako to misliš, da bi po štengah potem finiširali navzdol???

Nekaj smo se pogovrjali tudi okrog tega, da bi opravili dva teka enega po štengah, drugega po dani tvoji varianti! No predlog pač!
Uporabniški avatar
 INOT
#122006
Vreme napisal/-a:Super ideja smo se o tej varianti že nekaj pogovarjali lani. A kako to misliš, da bi po štengah potem finiširali navzdol???

Nekaj smo se pogovrjali tudi okrog tega, da bi opravili dva teka enega po štengah, drugega po dani tvoji varianti! No predlog pač!


No moj predlog je tak, da se štarta pri račjem dvoru-to je skrajno levo na označeni sliki, potem se pa teče navkreber po pobočju Kalvarije, prečkajo se stopnice in po drugi strani dol( še eno prečkanje stopnic), skoraj do starta kjer spet zaviješ in po cesti do stopnic kjer sledi še zadnji vzpon na stopnice kjer bi bil cilj tekmovanja.
Vse je pa seveda stvar dogovora in predlogov.
Po mojem mnenju bi tako vsa zadeva res zgledala podobna teku :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#122008
No ja saj če bi si prej vzel več časa, bi lahko ugotovil, kako teče trasa. Ideja je več kot odlična, moj glas imaš :D
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#136034
pravkar sem prišel s kalvarije. en stric in ena punca kosita travo in pometata stopnice. ko nove so!
 klopotec
#136047
Kak slučaj. Jaz sem bil danes na poti skozi Mb in sem okoli 12 ure skočil še na štenge. Komaj kaka sekunda pod štiri minute in zgoraj sem mislil da mi bo pljuča raztrgalo. Dol grede sem si mislil, kako bi bilo lepo, če bi okoli šteng malo pokosili, ker jih je na nekaj mestih skoraj prerasla trava. Pa mislil sem, kao bi bilo fajn, če bi jih prebarvali v eno na daleč vidno barvo. Bi bile lahko atrakcija in bi privabljale ljudi. Pa kakšne lučke ponoči. In očitno me je nekdo vsaj delno uslišal.
So pa težke. Mislil sem, da opravim danez z njimi v treh minutah, ker sem med dopustom v Barceloni vadil na enih štengah. Pa so bile tiste očitno prepoložne in premalo jih je bilo. 96 vsega skupaj, vedno pa sem jih pretekel deset krat. Mb štenge so res nekaj posebnega. Tako da tekma tudi letos mora biti.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#136186
klopotec napisal/-a: ... Mislil sem, da opravim danez z njimi v treh minutah, ker sem med dopustom v Barceloni vadil na enih štengah. Pa so bile tiste očitno prepoložne in premalo jih je bilo. 96 vsega skupaj, vedno pa sem jih pretekel deset krat. Mb štenge so res nekaj posebnega. Tako da tekma tudi letos mora biti.


Zanimiva iztočnica.
@Klopotec mi je iz Barcelone poslal razglednico. Domnevam, da meni, enako pa so domnevali tudi poštarji, ki so mi jo dostavili. Zakaj "domneva" :?:
Naslovnik je:
ZDRAVKO C. - TEKAČ MARATONEC
Radizel - Maribor
Slovenija

Hvala za kartico :D in bravo našim poštarjem.
Imam idejo, pozdrave ti bom vrnil tako, da bom na razglednico napisal naslov:

Klopotec, Jurka, mama in sin
v bližini korenčkove njive
Ljutomer - Prlekija
Slovenija

Spet bodo poštarji na preizkušnji
Lep pozdrav - jutri gremo na morje (Mali Lošinj) - trenirat štenge
Uporabniški avatar
 tae
#136190
Se opravičujem, ker bom še jaz malo zasmetil temo, vendar si to dovolim, ker sta že Zdravko in klopotec načela nekaj o pošti in podobnem. Jaz sem testiral zadevo in si iz službe (iz Ljubljane) domov poslal pismo (v Kamnik), kjer sem napisal ime in priimek, NAMENOMA BREZ MOJEGA NASLOVA in KAMNIK brez poštne številke in sem vseeno že naslednji dan dobil pošto. Po mojem zato, ker me poštarji poznajo :lol: .
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#136205
tae napisal/-a:...BREZ MOJEGA NASLOVA in KAMNIK brez poštne številke in sem vseeno že naslednji dan dobil pošto. Po mojem zato, ker me poštarji poznajo :lol: .

napaka :arrow: ker te imajo radi :D
ni lepo, da smetiš temo, lahko bi napisal, da si šel potem malo po stopnicah laufat, da pašeš v temo.
Tako, zdaj pa grem dol po stopnicah ... pakirat za ... Lošinj :D
 klopotec
#136206
Zdravko, dobro si razumel naš hec, ampak pozdravi pa so bili čisto pristni. In slovenski poštarji ste čisto na nivoju.

Razglednice pa nam s takim naslovom ne pošiljaj, ker je sigurno ne bomo dobili. Razlogov je pa več.

Lepo se imejte na dopustu. Mi smo se vrnili predvčeraj, cel popoldan sem delal na vrtu, odtekel dnevno dozo in sedaj komaj prišel po stopnicah do računalnika. Sem v temi, mislim v temi s povdarkom na, kako se že reče, menda ozki e? V temi s širokim e pa sem tudi včasih.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA